muzka muzka komentáře u knih

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Myslím, že paní Poledňáková by měla zůstat u psaní kouzelných komedií. Také jsem se rychle začetla, ale pak jsem se v tom zmatku vůbec nevyznala. Do té zápletky se zapletla i sama autorka. Škoda, mám ráda českou tvorbu, ale tato knížka velmi zklamala.

18.04.2017

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Vypravěčsky dokonalé, ale hodně smutné, jedna z nejlepších autorčiných knížek.

Poprvé Poprvé Joy Fielding

Vypravěčsky dokonalé, ale hodně smutné, jedna z nejlepších autorčiných knížek.

Jane utíká Jane utíká Joy Fielding

Opět Joy Fieldingová nezklamala. Hodně napínavé a poutavé čtení, nemohla jsem přestat číst. Myslím, že patří k těm nejlepším co napsala, doporučuji přečíst.

26.01.2012 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Moc jsem se těšila, dost drsný, trochu překombinovaný, občas jsem se ztrácela, ale těším se na pokračování. První dva díly byly lepší (alespoň pro mne :-)

18.10.2016

Alibi Alibi Sandra Brown

Moc dobře se čte, celou dobu máte pocit, že všechno je jinak. A ono nakonec je :-)

18.10.2016 5 z 5

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Nezvyklá od této spisovatelky, velmi procítěná a neřekla bych, že má smutný konec, smutná je spíš celá, ale konec je neočekávaný. A pěkný. Čte se moc dobře, vtáhne do děje. Doporučuji. :-)

31.01.2015 5 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

napínavé až do konce, překvapivé, občas nereálné, složité, Jo Nesbo se vším všudy.

09.12.2013 4 z 5

Prokletý původ Prokletý původ Klára Janečková

Hodně čtivé, občas přehnaná kombinace, ale to ke knížkám patří.

19.01.2016

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Povedená po Potoku stínů, který mně přišel hodně přehnaný jsem zase našla tu mou oblíbenou spisovatelku. Vážně stojí za to. Překvapivý konec, i když během čtení Vás ovane podezření :-)

19.01.2016

Skryté hlubiny Skryté hlubiny Ann Cleeves

Jako vždy nezklamala. Moc se mě líbí prostředí i způsob vyšetřování Very. Doporučuji. Těším se na nové.

17.01.2015 5 z 5

Drsný chlap Drsný chlap Sandra Brown

HODNĚ ČTIVÁ, ZAJÍMAVÝ KONEC,OBČAS TROCHU PŘEHNANÉ - RÁDA AUTORCE ODPUSTÍM. BAVILA MĚ.

01.02.2014 5 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Mám moc ráda knížky Tess Gerritsen, proto jí ty "slabší knihy",jak někteří označují Učedníka, ráda odpouštím. Pro mě opět napínavé čtení a moc se těším na letošní novinku Poslední na řadě.

09.12.2013 5 z 5

Mrazivý chlad Mrazivý chlad Sandra Brown

Poutavé napínavé, od samotného začátku, zápletka, láska. Sandra jak jí známe. Už jsem ale četla lepší

09.12.2013 4 z 5

Pentagram Pentagram Jo Nesbø

Knihu jsem přečetla, byla od Nesbo první, naprosto souhlasím s LuminenEnkeli , měla jsem přesně tytéž pocity. Dlouho trvánež se začtete, některé pasáže nejsou vůbec ukončené.... určitě si přečtu další, ale :-)

26.08.2013 3 z 5

Trest života Trest života Joy Fielding

Úžasný, smutný příběh. Často si na toto poutavé čtení vzpomenu. Je až dechberoucí co dokáže člověk překonat a jak je schopen jít za svým cílem. Víc tuto knihu pochopí, kdo sám má děti. Určitě se k ní ještě vrátím. Navíc je v ní popsáno prostředí, které ještě dost dobře neznáme.

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

druhý díl je ještě lepší, teď dočítám a těším se na třetí.

01.03.2017 5 z 5

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

moc dobré, napínavé, zvláštní :-)

18.10.2016

Dvířka do neznáma Dvířka do neznáma Jan Cimický

Co napsat? Knížka se velmi hezky čte, příběh je neskutečný, zvláštní, občas jsem přemýšlela, jestli nejsem blázen:-) Hodně jsem pospíchala, abych věděla jak ta změť událostí dopadne. Najednou tu byla poslední stránka a já...... se 5 minut nahlas smála :-)

21.10.2014 4 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Napínavá, občas trochu drsná knížka, ale velmi čtivá:-)

09.09.2014 5 z 5