Skryté hlubiny

Northumberlandský policejní tým vedený svéráznou vyšetřovatelkou Verou Stanhopeovou, jež spíše než na forenzní metody spoléhá na vlastní instinkt, stane před neobvyklým případem: krátce po sobě jsou nalezeny dvě oběti, obě uškrcené, jejich těla naaranžovaná ve vodě plné květin. Podezřelých je víc než dost, a komplikovaných vztahů mezi nimi – veřejných či zamlčovaných – snad ještě víc. Rozplést je dokáže jen někdo se schopností proniknout do psychologie lidských duší, někdo, kdo se umí vžít do pocitů druhých....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/12_/125143/skryte-hlubiny-125143.jpg 3.630

Vera Stanhopeová 3.

Literatura světová, Detektivky
Vydáno, Knižní klub

Hidden Depths, 2007

Kniha Skryté hlubiny

Merlinit
05.12.2017

Veru si nějak nemohu oblíbit, ale její případy mě baví!

Peršanka
29.11.2017

No, dalo se. Zkusím další Veru, uvidím, zda bude lepší.

Space.Junkienka
16.03.2015

Naaranžovanost obětí a ornitologické zájmy podezřelých jsou velmi zajímavé. Pro mě však detektivce chybělo něco, co by mě donutilo ji přečíst na jeden nádech.... Z počátku jsem se musela přemáhat a hlavně komlikovanost vztahů je občas až neuvěřitelná.

muzka
17.01.2015

Jako vždy nezklamala. Moc se mě líbí prostředí i způsob vyšetřování Very. Doporučuji. Těším se na nové.

wooloong
09.10.2013

Vera Stanhope mi prostě není sympatická, ale detektivka byla napínavá a dobře se četla.