muzka muzka komentáře u knih

Ten, kdo tě miloval Ten, kdo tě miloval Marie Poledňáková

Myslím, že paní Poledňáková by měla zůstat u psaní kouzelných komedií. Také jsem se rychle začetla, ale pak jsem se v tom zmatku vůbec nevyznala. Do té zápletky se zapletla i sama autorka. Škoda, mám ráda českou tvorbu, ale tato knížka velmi zklamala.

18.04.2017

Pan Mercedes Pan Mercedes Stephen King

druhý díl je ještě lepší, teď dočítám a těším se na třetí.

01.03.2017 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Moc jsem se těšila, dost drsný, trochu překombinovaný, občas jsem se ztrácela, ale těším se na pokračování. První dva díly byly lepší (alespoň pro mne :-)

18.10.2016

Skryté zlo Skryté zlo Sandra Brown

moc dobré, napínavé, zvláštní :-)

18.10.2016

Alibi Alibi Sandra Brown

Moc dobře se čte, celou dobu máte pocit, že všechno je jinak. A ono nakonec je :-)

18.10.2016 5 z 5

Ve stínu draka Ve stínu draka Jan Cimický

Zajímavé, poprvé se spojily dvě země a nebyla to Dr. Cimického oblíbená Francie. Zajímavé pohodové čtení.

21.06.2016

Případ smrtících snů Případ smrtících snů Jan Cimický

Pravda, knížka na letní odpoledne, nenáročná, ale čtivá.

21.06.2016 4 z 5

Prokletý původ Prokletý původ Klára Janečková

Hodně čtivé, občas přehnaná kombinace, ale to ke knížkám patří.

19.01.2016

Ulička hanby Ulička hanby Vlastimil Vondruška

Vlastimil Vondruška nikdy nezklame. I když Oldřich z Chlumu to není tak se knížka líbila.

19.01.2016 5 z 5

Povídej, co vidíš Povídej, co vidíš Joy Fielding

Povedená po Potoku stínů, který mně přišel hodně přehnaný jsem zase našla tu mou oblíbenou spisovatelku. Vážně stojí za to. Překvapivý konec, i když během čtení Vás ovane podezření :-)

19.01.2016

Tichý muž Tichý muž Sandra Brown

Nezvyklá od této spisovatelky, velmi procítěná a neřekla bych, že má smutný konec, smutná je spíš celá, ale konec je neočekávaný. A pěkný. Čte se moc dobře, vtáhne do děje. Doporučuji. :-)

31.01.2015 5 z 5

Skryté hlubiny Skryté hlubiny Ann Cleeves

Jako vždy nezklamala. Moc se mě líbí prostředí i způsob vyšetřování Very. Doporučuji. Těším se na nové.

17.01.2015 5 z 5

Dvířka do neznáma Dvířka do neznáma Jan Cimický

Co napsat? Knížka se velmi hezky čte, příběh je neskutečný, zvláštní, občas jsem přemýšlela, jestli nejsem blázen:-) Hodně jsem pospíchala, abych věděla jak ta změť událostí dopadne. Najednou tu byla poslední stránka a já...... se 5 minut nahlas smála :-)

21.10.2014 4 z 5

Závist Závist Sandra Brown

Také mám pocit, že tato kniha je jedna z nejlepších této autorky, četla se jedním dechem. Úžasně popsané prostředí dvou odlišných lokalit. Doporučuji.

08.10.2014 5 z 5

Smrtelné nebezpečí Smrtelné nebezpečí Sandra Brown

Napínavá, občas trochu drsná knížka, ale velmi čtivá:-)

09.09.2014 5 z 5

Mlčenlivé hlasy Mlčenlivé hlasy Ann Cleeves

Knížka se čte moc dobře, líbí se mě prostředí, postavy, dlouhé poutavé vyšetřování a velmi překvapivé rozuzlení.

11.05.2014 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Skoro vše bylo napsáno. Já se děsila tolika stránek, ale nakonec se knížka četla dobře souhlasím s Clara del Valle přesně tak to cítím i já

24.04.2014 4 z 5

Růžový víkend Růžový víkend Sandra Brown

Romantika, žádná hloubka, ale duši pohladí dokonale:-)

24.04.2014 5 z 5

Stíny vzpomínek Stíny vzpomínek Ann Cleeves

Líbí se mně, prostředí ze kterého jsou detektivky Ann Cleeves, také jsem do poslední chvíle nevěděla kdo je vrah, velmi překvapující konec. Vera Stanhopeová mě nijak nevadí, každý detektiv je něčím specifický, některý rád růže, některý chilli, apod. ona je prostě tak trochu šmudla. Není hloupá a to je pro mě důležité. :-)

01.04.2014 5 z 5

Úterní ženy Úterní ženy Monika Peetz

Čte se docela dobře. Jsem zvědavá na "pokračovací knížku". Hezky popsané rozdílné povahy "Úterních žen" a přesto se vydržely:-)

01.02.2014 4 z 5