mulder mulder komentáře u knih

Manžel Manžel Dean Koontz

Za dva dny zvládnutá kniha, příběh omezený časem musí mít slušné tempo, aby udržoval čtenáře v napětí, což se tady povedlo. Spokojenost, doporučuji.

08.06.2017 5 z 5

Tma Tma Bernard Minier

Moje třetí kniha tohoto autora a opět spokojenost. A že má 600 stran mi vůbec nevadilo, protože styl psaní mi seděl, nenudil jsem se, škoda jen, že jsem musel spát.

03.04.2017 5 z 5

Kruh Kruh Bernard Minier

Naprostá spokojenost, skvělé čtení, plynule přecházím na třetí knihu.

23.03.2017 5 z 5

Mráz Mráz Bernard Minier

Nejdříve mě vyděsilo přes 600 stran knihy, ale četla se skvěle, styl psaní mi vyhovoval. Martin Servaz se stal jedním z mých nejoblíbenějších detektivů, prostě chytrý a sympatický chlap. Příběh výborný, prostředí taky, úplně se mi to odehrávalo v hlavě jak ve filmu. Chválím autora, knihu doporučuji, plynule přecházím na Kruh:-)

15.03.2017 5 z 5

Sova Sova Samuel Bjørk (p)

Nikdy knížku neodkládám, tentokrát jsem měl chuť to udělat mnohokrát. Vadily mi hlavně dialogy hlavních hrdinů, vím, že po celou dobu vyšetřování nebyli vyšetřovatelé při smyslech, ale co je moc, je moc. Čtení mě spíše nudilo, někdy rozčilovalo, nepociťoval jsem napětí, sympatie k hlavním hrdinům se nedostavily, prostě kniha, která mi nesedla. Oceňuji snahu autora, mně se tentokrát nezavděčil.

02.03.2017 3 z 5

Bohové a bestie Bohové a bestie Denise Mina

Zkusil jsem i třetí knihu z této série, stále jsem dával autorce šanci, knížky neodkládám, dočetl jsem, ale už nemůžu jinak, než zapomenout na tuto autorku a její knihy. Oceňuji snahu a práci, ale spokojen nejsem.

23.02.2017 3 z 5

Konec vosí sezóny Konec vosí sezóny Denise Mina

Kniha se dobře čte, v poklidném tempu sledujeme vyšetřování případu, který se vyřeší s přispěním detektivů téměř sám. Sympatie k vyšetřovatelům jsem nepociťoval, vztahy měli zvláštní a pro mě nepochopitelné, ale vůbec mě to netrápilo. Je to druhá kniha od této autorky, kterou jsem četl, zkusím ještě třetí případ.

18.02.2017 4 z 5

Stále půlnoc Stále půlnoc Denise Mina

Mohla to být dobrá kniha, něco se mi na ní líbilo, ale má velké rezervy. Zkusím další knihu, autorce věřím a dám jí ještě šanci.

13.02.2017 3 z 5

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Kniha se čte lehce, je psaná jednoduchým jazykem. Napětí při čtení se u mě tentokrát neobjevilo, ale pokud se jedná o světový bestseller, jistě si již našel spoustu spokojených čtenářů.

10.02.2017 4 z 5

Nevinnost Nevinnost Dean Koontz

Dean Koontz svou knihou nutí čtenáře k zamyšlení. U mě se mu to povedlo. Příběh je fantastická pohádka, hlavní postavy si zamilujete, jste s nimi na každém kroku, litujete je, fandíte jim a přejete si dobrý konec. Kniha jistě stojí za přečtení.

08.02.2017 4 z 5

V lese visí anděl V lese visí anděl Samuel Bjørk (p)

Kniha se četla lehce, žádné velké napětí jsem nezažíval, ale celkově jsem byl spokojený. Očekával jsem dramatičtější závěr, některé věci nebyly úplně vysvětleny k mé spokojenosti, ale hodnotím jako zdařilou knihu.

04.02.2017 4 z 5

Hořící drát Hořící drát Jeffery Deaver

Elektrice nerozumím, ale i tak jsem byl s knihou spokojený. Zajímalo by mě, kolik má Jeffery Deaver poradců při psaní knih, když vymýšlí takové zápletky.

31.01.2017 5 z 5

Ocelový polibek Ocelový polibek Jeffery Deaver

Jeffery Deaver je pro mě machr, psát opravdu umí. Knihu jsem zvládl za tři dny, těch 650 stran plyne jak voda. Zápletka se mi zdála nevšední a zajímavá.

23.01.2017 5 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Mně tato kniha "nesedla", nepocítil jsem napětí, hlavní postavy mě neoslovily, jen závěr knihy byl slušný. Oceňuji obrovskou snahu autorky a podle ohlasů se mnoha lidem kniha líbí, každému čtenáři se zavděčit není možné.

19.01.2017 3 z 5

Nutkání Nutkání Keith Ablow

Moje druhá kniha tohoto autora a opět jsem byl spokojený. Kniha se dobře čte, zápletka je smutná, ale zajímavá.

16.01.2017 5 z 5

Hrob mé sestry Hrob mé sestry Robert Dugoni

Pro mě jedna z nejlepších knih, které jsem v poslední době četl. Kdybych nepotřeboval k životu spánek, čtu a čtu. Po všech stránkách mi tato kniha seděla, velká pochvala autorovi!

11.01.2017 5 z 5

Cizinec Cizinec Harlan Coben

Jako fanda Harlana Cobena musím vyjádřit s knihou naprostou spokojenost. Bavila mě od první strany až do poslední a stačilo mi 24 hodin, abych ji zvládnul. Vřele doporučuji.

07.01.2017 5 z 5

Pikový Jack Pikový Jack James Hankins

Moje první kniha tohoto autora, která mě bavila. Trochu jsem byl nesvůj při Galaxově řádění, protože jsem situace obětí moc prožíval. Kniha měla spád, četla se lehce.

06.01.2017 5 z 5

Temné lesy Temné lesy Harlan Coben

Moje druhá kniha tohoto autora a už je mým oblíbencem. Styl psaní mi vyhovuje, ten chlap umí vymyslet příběh, který mě drží v napětí a jsem schopen knížku přečíst téměř na jeden zátah. Už se těším na další lahůdky.

22.12.2016 5 z 5

Vdova Vdova Fiona Barton

Knížku jsem přečetl za dva dny, očekávání však nebyla naplněna. Kniha nebyla strhující, nevyděsila, jak bylo prezentováno na obalu. Knížka se četla dobře, byla napsána s citem, ale mně chybělo napětí, pořád to " jelo v jedné rovině". Děj byl lehce předvídatelný, čekal jsem, že mi závěr nějak vyrazí dech, nestalo se.

21.12.2016 4 z 5