Mruskulka Mruskulka komentáře u knih

Léto bude ve čtvrtek (Deník mého horšího já) Léto bude ve čtvrtek (Deník mého horšího já) Jan Schmid

Tenhle styl psaní není nic pro mě. Dlouho mi trvalo, než jsem se začetla. Dočteno jen díky čtenářské výzvy, jinak bych ji zavřela hned

19.08.2020 2 z 5

Je to i můj život Je to i můj život Jodi Picoult

Silný příběh, jehož konec mě opravdu překvapil. Pamatuji si, že jsem kdysi dávno viděla film, ale přece jen, kniha je kniha.

15.08.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

Přečetla jsem knihu jedním dechem. Napětí, příběh, tajemno, zároveň si každý z nás vezme z příběhu to své. Úžasný.

27.07.2020 5 z 5

Cilčina cesta Cilčina cesta Heather Morris

Opět úžasný příběh z další kruté doby. Cilka si toho opravdu zažila mnoho a jsem ráda, že se nakonec svobody dočkala. Škoda, že již nemohla mít děti.

20.07.2020 5 z 5

Roztomilá malá tajemství Roztomilá malá tajemství Sara Shepard

Doplněk série Prolhaných krásek. Od této série slabší, ale neurazilo.

11.07.2020 3 z 5

Nemilosrdné Nemilosrdné Sara Shepard

Jedním dechem přečteno. Každou volnou chvilku jsem brala knihu do rukou a doslova ji hltala. I když tato série není již pro mou věkovou skupinu, neskutečně mě bavila a zatáhla mě do děje. Až je mi líto, že je konec.

03.07.2020 5 z 5

Ohrožené Ohrožené Sara Shepard

Ať mě mrzí, že už to bude končit. Jde se na další díl.

01.07.2020 5 z 5

Smrtelné Smrtelné Sara Shepard

A už je to oprav du napínavé, jde vidět, že autorka nabrala druhý dech a ví, kam příběh bude směřovat

01.07.2020 5 z 5

Poblázněné Poblázněné Sara Shepard

Tenhle díl se mi opravdu líbil. Na Noela jsem sázela již nějakou dobu, takže překvapení.

12.06.2020 5 z 5

Napálené Napálené Sara Shepard

Už se pomalu blížíme do finále a brzo se dozvíme, kdopak je to ta A. I když každý pravděpodobně svou teorii má :) Knížka s tématikou plavby se mi líbila, bylo to zas něco nového.

08.06.2020 3 z 5

Úžasné Úžasné Sara Shepard

Další díl ze série. Napětí nechybí ani v tomto díle, ale cítím, že autorka už to jen zbytečně natahuje a bojím se, že další knihy na tom nebudou lépe.

31.05.2020 3 z 5

Kruté Kruté Sara Shepard

Tenhle díl mě tak nějak neoslovil. Za mě nejslabší

26.05.2020 2 z 5

Zmatené Zmatené Sara Shepard

9. kniha se této série se jmenuje Zmatené a já jsem také zmatená. Autorka skvěle napíná, ale teď prosím ostatní. Čtveřice se celou dobu kamarádila s Courtney, Ali byla zavřená v blázinci. Tzn., že i ten incident Jennou se stal s C. To Courtney dala holkám náramek, aby spolu mlčely. Proč v tomto díle pořád omílala autorka to, že Tabitha, se kterou se potkaly na Jamajce, a o které si myslí, že je Ali, že má náramek, které je pojí ke společnému tajemství? Vždyť Ali vůbec náramek neměla, to měla právě Courtney.....Celou knihu jsem zmatená, můžete když tak vysvětlit ve zprávě? :-D PS: knihy čtu u vína, takže je možné, že prostě fantazie funguje jinak :-D

16.05.2020 5 z 5

Hledané Hledané Sara Shepard

Tak tohle jsem opravdu nečekala. Tohle se autorce povedlo. Hned jsem se zakousla do dalšího dílu

15.05.2020 5 z 5

Bezcitné Bezcitné Sara Shepard

To se teda komplikuje :-) Arie se mi četla nějak těžko, ale zbytek hodně napínavý :) a jde se na další díl

10.05.2020 4 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Další díl přečten. I přesto, že jsem viděla seriál, kniha se liší. Takže vlastně nevím, jak to bude pokračovat, co se bude dít a to mě baví :)

04.05.2020 4 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Líbí se mi, že se kniha liší od seriálu. Mám tak šanci propustit svou fantazii :) Pohodové čtení, ve kterém také nechybí napětí

01.05.2020 4 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

Viděla jsem seriál, takže pro mě nic překvapivého, ale kniha je lepší :)

24.04.2020 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Příběh bývalých kamarádek pokračuje a každé z nich se dějí špatné věci

19.04.2020 5 z 5

Otevřené manželství Otevřené manželství Tess Stimson

Další z knih, které mi už delší dobu leželi v knihovničce nepřečteny. Kniha se mi líbila, bylo to velmi pohodové čtení. Erotická část mě překvapila, tak jako u většiny knih, netušila jsem, do čeho jdu. V knize byl dobře vepsán příběh 4 lidí, které to mezi sebou přitahuje, milenecké problémy, láska, přátelství, odpuštění.

13.04.2020 4 z 5