Úžasné

Úžasné https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/207040/bmid_roztomile-male-lharky-uzasne-kiL-207040.jpg 4 99 12

V pensylvánském Rosewoodu žijí čtyři úžasné krásky, pronásledované otřesnou minulostí. Spencer, Aria, Hanna a Emily si přejí jediné – zapomenout na Alison DiLaurentisovou, bývalou nejlepší kamarádku, která se jim pokusila zničit život. Venku navíc stále číhá A. Ze stínu křovin se o lhářkách dozvídá všechna nová tajemství. Tajnost za tajností, lež za lží, holky se do nebezpečné sítě zamotávají čím dál víc. A o nich ví všechno. Od malicherných hříchů až po neštěstí na Jamajce. Zanedlouho bude mít dost munice, aby stiskla spoušť…... celý text

Literatura světová , Pro děti a mládež , Dívčí romány

Vydáno: , BB art

Stunning , 2012

Mruskulka
31.05.2020 3 z 5

Další díl ze série. Napětí nechybí ani v tomto díle, ale cítím, že autorka už to jen zbytečně natahuje a bojím se, že další knihy na tom nebudou lépe.

Sabina335
06.04.2020 5 z 5

Série knih spíše pro mladší čtenáře. Knihy jsem so pořídila až poté, co jsem viděla první sérii seriálového zpracování a jednoduše jsem knihám propadla. Velmi mě baví srovnávat seriál a knižní předlohu.

LucaR8
25.09.2019 5 z 5

Nepatřím už sice do věkové kategorie, pro kterou jsou knihy určené, přesto jsem četla jednu knihu za druhou. Na každá další díl jsem se těšila jak malá holka. Sérii jsem začla číst, když už běžel seriál a nutně jsem potřebovala vědět, kdo je A. Ze seriálu jsem byla zklamaná, po skončení zůstalo hodně nezodpovězených otázek. Knižní předloha je lepší než seriál/film, ostatně tak je to u všech předloh. A jsem ráda, že v knížkách vše dávalo smysl, bylo zodpovězeno a série měla hezký konec.

oblakaknih
12.02.2019 3 z 5

Páni, tady se to zase TAK zkomplikuje! Neříkám, že mě to nebavilo, jen mi to přišlo trochu absurdní. Na další díl se ale těším moc.

Sarfias
07.12.2016 5 z 5

Tenhle díl byl zajímavý. Rozhodla jsem se, že budu mít k těmto knihám přístup "nic nečekám". A v tomto ohledu kniha neurazí, dokonce mile překvapí :)
Jsem napnutá, jak to bude pokračovat. Hlavně pak tedy s Emily...

orangerose
15.02.2016 5 z 5

pěkně zamotané tajemství, bavila mně moc :)

Posli
21.12.2015 3 z 5

Nechápu jak mě to po tolika dílech může stále tak bavit!

Lolaniky
29.09.2015

užasne jako název knihy

Marisa
23.08.2015 5 z 5

Autorčina tvorba prostě neomrzí :). Další úžasný díl, jdu hned na další :D

Anya
12.07.2015 5 z 5

Co dodat... jeden z dalších božích dílů :)

Teraslík
20.04.2015 5 z 5

Další skvělá, napínavá a hlavně čtivá kniha této skvělé série. Jako vždy mě totálně příjemně šokovala, ale už jsem to trošku čekala, ale to jen proto, protože tak skončí každá kniha téhle série. Ale nemyslím to zle. Mám ráda nekončící série a proto mám ráda i tuhle sérii. Prostě mi přirostla k srdci. Doporučuji.

en.bee
09.04.2015 5 z 5