monik84 monik84 komentáře u knih

Skryté karty Skryté karty Angela Marsons

Tuto knihu jsem dostala od Ježíška . Moc se mi do ní nechtělo, četla jsem od autorky knihu Otevřený hrob a nelíbila se mi, ale tato kniha ? To je PECKA !!! Chytne a už Vás nepustí. Skvělý děj , výborné vyprávění . Určitě jdu do další knihy této autorky .

13.04.2020 5 z 5

Modrá Modrá Lucy Clarke

Super kniha , miluji autorčin popis prostředí a přírodních krás . Kniha je čtivá .

22.05.2019 5 z 5

Okénko do snů Okénko do snů Táňa Keleová-Vasilková

Byla to moje prvně čtená kniha od této autorky a mi se líbila moc . Svižně psané , za mě super oddechovka .

20.08.2019 5 z 5

Láska na Korfu Láska na Korfu Mandy Baggot

Nádherná , létem a dovolenou naplněná oddechovka .

03.05.2020 5 z 5

Mám nad tebou moc Mám nad tebou moc Teresa Driscoll

Kniha mě chytla od začátku do konce .Svižný děj , kapitola vždy skončila napínavě takže odložit knihu byl náročný úkol . Za mě super čtení .

06.03.2020 5 z 5

Stíny nad zálivem Stíny nad zálivem Lucy Clarke

Úžasná kniha - chytí od začátku až do konce . Děj je svižný a napínavý. Když už si myslíte , že víte jak to je, tak za pár stránek zjistíte , že nic nevíte :-D. Super čtení .

08.01.2019 5 z 5

Jak přežít svého muže Jak přežít svého muže Jana Bernášková

Kniha mě bavila, jednalo se o lehké a zábavné čtení .

15.01.2022 5 z 5

Lék na smutek Lék na smutek Táňa Keleová-Vasilková

Příjemná, byť smutná kniha na oddech .

08.12.2019 4 z 5

Písečný muž Písečný muž Lars Kepler

Super kniha , napínavá od začátku do konce ????

17.03.2019 5 z 5

Holky to někdy nemaj lehký Holky to někdy nemaj lehký Klára Mandausová

Kniha mě velice bavila , dobře se četla . Myslím , že si v ní každý najde své . Moc pěkná kniha .

19.02.2020 5 z 5

Opravdově, šíleně, řecky Opravdově, šíleně, řecky Mandy Baggot

Skvělá letní oddychovka .

20.05.2020 5 z 5

Ty letní noci Ty letní noci Mandy Baggot

Skvělá oddychovka , mi se kniha líbila moc .

25.11.2019 5 z 5

Bludná sdělení Bludná sdělení Sophie Hannah

Do knihy se mi nedařilo začíst - velmi jsem se s ní trápila. Přečetla jsem do strany cca 180 a pak jsem vyhledala pouze rozuzlení, kdo je vrah :-D

08.01.2019 2 z 5

Poslední řecké léto Poslední řecké léto Mandy Baggot

Pěkné oddechové čtení , ale za mě nejslabší kniha spisovatelky .

28.12.2020 4 z 5

Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Ženám snít zakázáno - Můj útěk ze Saúdské Arábie Rana Ahmad

Velmi čtivá kniha . Pro mě otřesný popis toho jak se k ženám staví v Saúdské Arábii a v Sýrii a nejen k ženám, ale i k těm kteří mají odlisny názor . ..

12.11.2019 5 z 5

Playground Playground Lars Kepler

Bohužel , tato kniha mě neoslovila .

29.05.2019 1 z 5