Moniisek Moniisek komentáře u knih

Všechny jeho sny Všechny jeho sny C.C. Gibbs (p)

Pěkné završení série:) ikdyž o dost slabší než předchozí díly

23.04.2014

Temnou chodbou Temnou chodbou Lois Duncan

Celkem pěkná četba, nic náročného. Ale překvapil mě konec jak byl uříznutý! Docela by mě zajímalo jak to se všemi dopadlo.... Jinak pěkná oddychovka :)

04.03.2014 4 z 5

V tvojí kůži V tvojí kůži Lisa Renee Jones

Velice zajímavá kniha, hned od začátku mě vtáhla do děje.... ale brutálně mě vytočil ten konec :) Teď budu netrpělivě čekat na další díl :)

28.02.2014 5 z 5

Poslední dopis od tvé lásky Poslední dopis od tvé lásky Jojo Moyes

Jedním slovem.... WOW! Naprosto nádherný dojemný příběh, plný šílených zvratů! Knihu jsem zhltla jedním dechem a a byla naprosto neuvěřitelná!!! ze začátku jsem se trošku zamotávala jak ty kapitoly přeskakovaly ale postupem času se vše vyjasnilo a na konci mi ukáplno několik slz!!! ........... opravdu velice nádherná kniha!

17.02.2014 5 z 5

Vlk samotář Vlk samotář Jodi Picoult

Nádherná kniha!!!! Neotřepaný bříběh, velice pěkně napsané!! Kniha vás velice rychle vtáhne do děje!!!

12.02.2014 5 z 5

Na ostrově Na ostrově Tracey Garvis Graves

Velice nádherná kniha. Příběh mě upoutal a nešlo se odtrhnout.

05.02.2014 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Parádní kniha! :) Shltla jsem ji jedním dechem :)

03.02.2014 4 z 5

Hrana pokušení Hrana pokušení Eve Berlin

Velmi pěkná kniha. Trošku "drsnější" než předchozí díly, přesto pěkně napsaná. Moc mě potěšilo že se tam objevila i svatby Dylen.

27.01.2014 5 z 5

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Nádherná kniha! Velice zajímavý námět a povedl se!

Váš kluk prostitut? Váš kluk prostitut? Cyril Valšík

Naprosto neuvěřitelná kniha! Příběhy těch kluků jsou zdrcující! Teprve až na konci knihy mi došlo že je to vlastně všechno pravdivé a nemohla sem tomu uvěřit. Jak je to strašně jednoduchý do tohodle svinstva spadnout :( Perfetní kniha!

Seznam tajných přání Seznam tajných přání Lori Nelson Spielman

Velice pěkná a čtivá kniha. Poutavý a propracovaný příběh!

26.01.2014 4 z 5

PS: Miluju tě PS: Miluju tě Cecelia Ahern

Kniha je velice pěkně napsaná. Poutavý příběh, plný očekávání. Což se teda nedá říct o filmu! Pokud se vám zalíbí kniha NEKOUKEJTE NA FILM! :)

Padesát odstínů ostudy Padesát odstínů ostudy Andrew Shaffer

Upřímně jsem čekala, že se u téhle knihy pobavím, ale musím říct že mě skoro každá stránka totálně vytáčela! Jedna z nejhorších knih co jsem za poslední dobu četla!!!!

26.01.2014 odpad!