mona.benny mona.benny komentáře u knih

Den, kdy jsem tě ztratila Den, kdy jsem tě ztratila Fionnuala Kearney

Za mě 3 hvězdy,kniha neurazí, trochu zdlouhavá, děj sem předpokládala, nijak mě neprekvapilo to odhalení. Slabší Liene Moriarty ke které se kniha přirovnává.

14.06.2020 3 z 5

Když jsem tě ztratila Když jsem tě ztratila Kelly Rimmer

Po hororové knížce,jsem sáhla po romantické. Kniha má příjemný děj, ale strašně se taaaahla. Nektere pasáže jsem opravdu jen přelétla. Mam ráda sviznejsi psaní. Za mě 65%. Překvapilo mě zde vcelku vysoké hodnocení.

07.06.2020 3 z 5

Tři hodiny v ZOO Tři hodiny v ZOO Gin Phillips

Zaujal má nápad,ještě jsem nečetla nic s takovým námětem. Ale..... Čekala jsem nějaké zvraty v ději, něco akčního... A zároveň i něco reálného...Pokud by takto policie opravdu jednala tak to by bylo hodne smutné. Za mě prostě málo uveritelny příběh celkově.

01.06.2020 3 z 5

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Za mě? Cetlo se to dobře,za den bylo hotovo.....Prirovnani ....takovy horsi Patrik Hartl. Ten měl aspoň smysl pro humor a dynamičtější příběhy ????

20.05.2020 3 z 5

V pasti V pasti Josh Malerman

(SPOILER) Tak právě dočteno, příběh jeste doznívá v hlavě.Musim říct,že dlouho mě kniha takhle nechytla. Slyšela jsem že je film na námět knihy,knihu jsem hned objednala. Film mě teprve čeká. Během čtení,které probíhalo mezi 21-22h,až děti usnuly, jsem se bála jít i na WC nebo napít. Pěkně napsané, žádné omacky okolo, konec rozpoluplny .... smutný a zároveň šťastný. Fandila jsem Tomovi, Julesovi a samozřejmě Viktorovi. Slza neukapla,jen jsem ke konci četla s otevřenou pusou a proklínala toho (nevím jaké slušné výstižné slovo napsat) Dona. Nevím zda bude nějaké pokračování knihy?! Ale už tam nebude Tom :-/ Pro ty co mají rádi hororové knihy je tato jako dělaná.

15.05.2020

Špatná dcera Špatná dcera Joy Fielding

Chybělo mi napětí,nějak mě celkem nezajímalo jak to vlastně bude pokračovat,ale dočetla jsem. Autorka má lepší knihy. Zklamaní.

08.03.2020 3 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Právě dočteno. Očekávala jsem více,to bylo nicméně způsobené kladnymi recenzemi od ostatních čtenářů na sociálních sítích. Pokud nechcete nad knihou přemýšlet,jen prostě něco číst a trochu se zasmát tak je to to pravé.

25.02.2020 2 z 5

Bohužel obal knihy lepší než příběh uvnitř. Oddychové čtení,žádný zázrak.

20.02.2020 2 z 5

Nevěřte tomu Nevěřte tomu Charlie Donlea

Knihu jsem si objednala náhodně spolu s dalšími a byla jsem velmi mile překvapena.Uz od začátku dej pěkně odbíhal,žádné omáčky okolo a nudné pasáže.Do posledniho odhalení sem netušila a byla úplně mimo.Zamrzel konec,ale nemuze být všude happy end. Super pocteni.

05.02.2020 5 z 5

Město dívek Město dívek Patricia Scanlan

Dobře se četlo,občas zbytečně dlouhé pasáže o ničem.Prijemna oddechová kniha????

15.01.2020

Nevítaný host Nevítaný host Shari Lapena

Knihu jsem právě dočetla. Myslím že ten konec byl uspěchaný a takový šitý horkou jehlou,čekala jsem nějaké složitější a duchaplnejsi rozuzlení.Ale četla se dobře, rychle,líbily se mi jednotlive náhledy všech postav.Mam od autorky přečtené všechny knihy.

12.01.2020 4 z 5

Poslední Poslední Alexandra Oliva

Právě dočtena.Lakala mě obálka, bohužel to je asi vše co bylo lákavé.Dej vcelku o ničem,myslím že nápad měl potenciál ale nějak se autorce nepodařilo využít co nabízel.Velke zklamaní, musím si spravit chuť ke konci roku něčím lepším ????

28.12.2019 1 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

Dnes jsem dočetla.Jako první od pana Hartla jsem četla Nejlepší víkend a to mě nenadchlo. Za mě slabší kniha.Na doporučení jsem začala číst Malý pražský erotikon.Musim říct že kniha o dost lepší,nasmala jsme se a dej příjemný, čtivý. Takže doporučuji dál pro oddychové čtení.

06.10.2019 4 z 5