MizNaďa MizNaďa komentáře u knih

Petr a Lucie Petr a Lucie Romain Rolland

Na to, kolik lidí mi tuto knihu, jsem od ní čekala mnohem více. Kniha se mi nečetla moc dobře, a zdlouhavě. Konec mě ani nijak zvlášť nepřekvapil.

13.03.2019 1 z 5

Pygmalión Pygmalión George Bernard Shaw

Rozhodně kniha kterou bych si nejraději vytáhla u maturity! Kniha se dobře čte a dá se o ní dobře vyprávět. Příběh je zajímavý, sice jsem čekala, že se Líza provdá za někoho jiného ale i tak je kniha moc pěkná:)

04.03.2019 4 z 5

Námi to končí Námi to končí Colleen Hoover

Příběh vypráví o tom co se opravdu děje některým ženám, myslím si, že autorka vystihla situaci jak by se správně měla žena v takové situaci zachovat ačkoliv je to někdy poněkud těžké.
Jinak ke knize.. kniha se mi dobře a hodně rychle četla, líbilo se mi propojení dvou příběhů, který se nakonec slije do jednoho.
Ryle - Atlas, nakonec si vybrala správně!:)

04.03.2019 3 z 5

Na hraně zapomnění Na hraně zapomnění Jessica Ann Redmerski

Moc pěkný příběh o dvou zamilovaných lidech :) moc se mi to líbilo, a hlavně mě dostal ten nápad s tím tetováním.. to je úžasný

04.06.2018 4 z 5

Nádherná svatba Nádherná svatba Jamie McGuire

Miluji tuhle sérii. Akorát mě trošku zamrzelo že první a druhý díl byl úplně stejný akorát z jiného pohledu :/ ale jinak pecka příběh :)

13.12.2017 5 z 5

Hrej hráčem Hrej hráčem Emma Hart

Knihu jsem přečetla za 2 dny, tenhle styl se mi líbí takže bych knihu hodnotila celkem dobře. :)

13.12.2017 3 z 5

Učiněná katastrofa Učiněná katastrofa Jamie McGuire

Ano, taky jsem se na druhý díl moc těšila, menší zklamání přišlo, když jsem zjistila, že je to samé akorát z Travisova pohledu. Takže prostě nejvíce se mi líbil ten první díl. Miluji tuhle sérii.

29.11.2017 4 z 5

Krásná katastrofa Krásná katastrofa Jamie McGuire

prostě pecka, zatím asi moje nejoblíbenější kniha. :)

22.11.2017 5 z 5

Umění předstírat Umění předstírat Rachel Harris

Kniha mě hned vtáhla, příjemně se četla. Je to taková ta oddechovka. Ještě jsem zvědavá na druhý díl.

19.11.2017 4 z 5

Hvězdy nám nepřály Hvězdy nám nepřály John Green

Sice jsem jako první viděla film, který byl docela velice dobře vystižený. Ale knížka je knížka. Pár slz tam bylo.

13.11.2017 2 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Knížku jsem si koupila, protože mám ráda tuhle autorku, tak jsem to riskla. Sice se knížka rozjela až na nějaké 80 straně ale i tak jsem tomu dala šanci a myslím si že je to docela dobré, už se těším na pokračování. :)

13.11.2017 2 z 5

Hledání Aljašky Hledání Aljašky John Green

Podle mě je Hledání Aljašky od Greena asi nejlepší:)

13.11.2017 4 z 5

Divergence / Rezistence / Aliance / Čtyřka (box) Divergence / Rezistence / Aliance / Čtyřka (box) Veronica Roth

Moje nejoblíbenější série. Díky téhle sérii jsem začala číst knihy.

13.11.2017 5 z 5

Will Grayson, Will Grayson Will Grayson, Will Grayson John Green

Kniha nebyla špatná ale, že by mě to nějak vzalo to ne.

13.11.2017 1 z 5

Trhni si! Trhni si! Andrea Kabeláčová

Kniha byla sice celkem předvídatelná ale i tak se mi líbila. :)

13.11.2017 5 z 5

Vykoupení Vykoupení Lauren Kate