mišule5 mišule5 komentáře u knih

Stíny Stíny Richelle Mead

Tak tohle byl nejšílenější díl! Takle napjatá a překvapená jsem ještě nebyla. Velice se mi líbil pohled do její minulosti, ale některé pasáže se Sethem jsem už měla plné zuby jak se neustále rozhodovala jestli ano nebo ne. Doufám, že další díl bude taky tak bombový :-o

19.06.2016 5 z 5

Žár Žár Richelle Mead

Další skvělý díl! Pokračujeme dál :-)

23.05.2016 4 z 5

Na vrcholu Na vrcholu Richelle Mead

Musím uznat, že tento díl mě bavil víc než ten předešlý :-) bylo tam více zábavy a hlavně plno milostných zápletek.
Těším se na další díl :-)

14.03.2016 5 z 5

Trápení Trápení Richelle Mead

Takové milé čtení :-) příběh se mi líbil po celou dobu, protože Richelle píše prostě božsky! Postavy jsou všechny skvělé a nikdo mi nepřišel nesympatický(akorát bych asi dala jiné jméno sukubě než Georgie :-D) určitě se vrhám na další díl!

09.03.2016 4 z 5

Až do dna Až do dna Chloe Neill

Tento díl mě bavil ze všech nejmíň. Přišlo mi to všechno takové zdlouhavé a vadilo mi, že celý příběh se jen vyšetřuje kdo co udělal a vůbec tam nebyla žádná romantika. Naopak konec byl teda řádný výbuch :-D myslím si, že autorka si na ty překvapující konce potrpí :-D

19.02.2016 3 z 5

Dvojí kousnutí Dvojí kousnutí Chloe Neill

Další příjemné pokračování,které mě bavilo od začátku do konce. Pokračuji se čtením 4 dílu :-)

28.01.2016 4 z 5

Stříbrné stíny Stříbrné stíny Richelle Mead

Šíleně napínavý díl! V knize byly momenty u kterých jsem nemohla knížku zavřít, protože tam bylo tolik zvratů a zároveň i krásných chvil, u kterých jsem zadržovala dech. Nádhera, opravdu se tento díl vydařil.

24.07.2015 5 z 5

Ohnivé srdce Ohnivé srdce Richelle Mead

Zoe mě pěkně naštvala za to, co udělala Sydney, kdyby nebyla tolik zaslepená svým otcem, tak by to na ní nikdy neřekla. Ale jinak se nám tam pěkně objevují nové vztahy mezi Sydneyimi kamarády :-) jsem zvědavá jak to bude mezi nimi pokračovat :-P

17.07.2015 5 z 5

Indigové kouzlo Indigové kouzlo Richelle Mead

Moc moc se mi tento díl líbil, protože tam bylo hodně milostných zápletek a také mnoho zábavných pasáží mezi Sydney a paní Terwilligerovou :-Dkonec mě hodně překvapil a jsem zvědavá jak budou reagovat ostatní až se dozví o Adrianovi a Sydney. :-P

25.06.2015 5 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Další skvělé pokračování u kterého se nedá odlepit. Sydney je mi čím dál víc sympatická a líbilo se mi jak se s Adrianem sblížila. :3

19.06.2015 5 z 5

Pokrevní pouta Pokrevní pouta Richelle Mead

Dá se říct, že zpočátku to byl slabší rozjezd, ale jakmile jsem četla dál, začal se mi příběh líbit víc a víc. Sydney mi hned přišla sympatická a Rose mi tam vůbec nechybí. Jsem ráda, že Richelle napsala další sérii a budu pokračovat s druhým dílem:-)

30.05.2015 5 z 5

Přivolávání Přivolávání Kelley Armstrong

Knížka se mi zdála že začátku nic moc, ale čím dál jsem četla, tím rychleji mi stránky ubíhaly, až jsem ke konci byla jako na trní:-D tak takový konec jsem nečekala! Okamžitě se vrhám na další díl!

02.05.2015 5 z 5

Svůdné zúčtování Svůdné zúčtování Wendy Higgins

Zúčtování bylo super! Koncem jsem byla mile překvapená, bohužel mi je líto Patti, že se stala nástrojem, aby odzbrojila Annu, ale musím přiznat, že jsem byla nadšená z této trilogie a těším se na další díla této spisovatelky! :-)

18.04.2015 5 z 5

Svůdné nebezpečí Svůdné nebezpečí Wendy Higgins

Úúúúžasnýý druhý díl :-) nešlo se od příběhu odtrhnout. Spisovatelka píše skvěle. Ještě, že mám doma už i třetí díl, protože bych se asi zbláznila, kdybych na ní musela čekat :-P
Doporučuji!!

13.04.2015 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Ze začátku jsem byla překvapená, že se to hned tak eroticky rozjelo a byly tam i zábavné chvilky u kterých jsem nemohla popadnout dech :-D Bylo to dobré, ale né tak oslňující. Erotické chvilky byly moc pěkně psané. Docela povedená kniha ;)

09.02.2015 4 z 5

Návrat Návrat Sophie Jordan

Můžu s radostí potvrdit, že i poslední pokračování Drakie se mi líbil :) Celou dobu to bylo napínavé a nemohla jsem se odtrhnout :) Nemohlo to dopadnout lépe ;) Moc pěkné počteníčko.

30.01.2015 5 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Tento díl se mi zpočátku táhl, ale ke konci jsem se nemohla od knížky odtrhnout :-o konec tohoto dílů mě překvapil a musím se pustit do dalšího pokračování!:-)

13.11.2014 5 z 5

Příliš pozdě na slzy Příliš pozdě na slzy Alex McAulay

Super kniha. Hodně napínavý příběh!:-)

12.10.2014 5 z 5

Srdce v bouři Srdce v bouři Nora Roberts

Z knížky jsem byla nadšená. Příběh pěkně plynul, spisovatelka píše čtivě takže žádné nudné pasáže tam nenajdete.
Určitě doporučuji k přečtení :)

19.06.2020 5 z 5

Scarlet Scarlet Marissa Meyer

Obsahuje spoiler...
Z druhého dílu jsem nebyla až tak okouzlená jak z prvního, ale i tak se mi příběh o Scarler a Vlkovi moc líbil. Tuto dvojici jsem si opravdu moc oblíbila.... oba se k sobě moc hodí, Vlk je povahově moc hodný a naopak Scarlet je pěkná rebelka. Její babičky mi bylo opravdu moc líto, až jsem s toho byla celá naměkko :( ale udělala to pro dobro věci a tak to mělo i být.
Zato naše princezna má plnou hlavu Kaie,chudák, ani se ji nedivím když ví, že ho chce Levana zabít. A náš zábavný Thorn tomu dodal tu pravou třešničku na dortu :D doufám, že se ukáže i v dalším díle, jinak to už nebude ono!
Už otevírám další díl!

10.05.2018 5 z 5