mispulin mispulin komentáře u knih

Dívka v ledu Dívka v ledu Robert Bryndza

Zas takový šlágr to nebyl. Docela předvídatelný, napětí taky na pár stránkách. Dost mi také vadilo stále se opakující hodnostní označení "detektiv šéfinspektor" to tam bylo mnohokrát. Ale za chvíli vyjde druhá kniha od autora. Zkusím jestli nebude o trochu lepší.

16.02.2017 4 z 5

Vteřinu poté Vteřinu poté William R. Forstchen

No jestli se něco takového opravdu může stát, tak se máme na co těšit. Vůbec si život bez elektroniky nedokážu představit. Ale to asi nikdo z naší generace... Nebudu moct číst elektronický knížky a budu se muset vrátit ke klasickým papírovým knihám :)

11.02.2017 5 z 5

Němá dívka Němá dívka Hans Rosenfeldt (p)

Musím opět dát plný počet hvězd. Příběh se mi líbil. Znovu zajímavý konec, ne tak jako v předchozím díle, ale nicméně si budu muset sehnat další příběh a konečně se vše dozvědět...

02.02.2017 5 z 5

Já, Poutník Já, Poutník Terry Hayes

Přistupoval jsem ke knize dost skepticky. Ale po přečtení několika stránek jsem se dostal do stavu, kdy jsem prostě musel číst dál.
Perfektně, do detailu zpracovaný román. Zaslouží si plný počet hvězd.

26.01.2017 5 z 5

Jeden za druhým Jeden za druhým Chris Carter

Tady je 5 hvězdiček hrozně málo. To byla jízda. Ani jeden nudný okamžik za celou knihu. Úžasný, neuvěřitelný a napínavý do poslední stránky.

03.01.2017 5 z 5

Hrob v horách Hrob v horách Hans Rosenfeldt (p)

Další pěkný příběh. Dobře se mi to četlo a těším se jak se budou dále vyvíjet vztahy hlavních postav. Konec byl hodně překvapující...

19.12.2016 5 z 5

Hříšnice Hříšnice Tess Gerritsen

Další skvělý příběh. Zde už se naplno rozjíždějí osudy obou hlavních postav. Jsem zvědavý a těším se na pokračování této dvojice.

12.12.2016 5 z 5

Půlnoční slunce Půlnoční slunce Jo Nesbø

Mně se kniha líbila. Taková pohodovka na dopoledne od oblíbeného autora.

31.10.2016 5 z 5

Zítra bude po všem Zítra bude po všem Lee Child

Lee Child nikdy nezklame. Tudíž Jack Reacher taky nemůže zklamat. Rád čtu jeho příběhy, protože je to skvělé čtení od kterého se nejde odtrhnout...

27.10.2016 5 z 5

Vrazi bez tváře Vrazi bez tváře Henning Mankell

Moje první kniha od autora. Nebylo to až tak špatný, ale je znát, že kniha vyšla již před 25-ti lety. Myslím, že by si kniha zasloužila trochu lepší hodnocení...
Určitě si přečtu další příběhy Wallandera.

23.10.2016 4 z 5

Polámané panenky Polámané panenky James Carol

Dal jsem 4 hvězdičky, ale možná si to tolik ani nezaslouží... a přitom jsem se na knihu tak těšil
Kdybych se zeptal Wintera co jsem měl na sobě, když jsem knihu četl, myslím že by to uhádl.

04.10.2016 4 z 5

Učedník Učedník Tess Gerritsen

Za mě pět hvězdiček. Rád koukám na seriál v televizi a při čtení knihy místo jmen vidím skutečné postavy, které účinkují v seriálu.
Určitě budu pokračovat dalšími příběhy této dvojice.

02.10.2016 5 z 5

Ready Player One - Hra začíná Ready Player One - Hra začíná Ernest Cline

Skvělé čtení. Nemohl jsem se od toho odtrhnout. A to nejsem žádný počítačový hráč...

21.09.2016 5 z 5

Vzkaz v láhvi Vzkaz v láhvi Jussi Adler-Olsen

Pro mě zatím nejlepší díl v sérii. Líbí se mi styl psaní, kniha je napínavá a dobře se čte.
Carl s Asadem se skvěle doplňují. Asad za Carlem vůbec nezaostává a ještě má vtipné hlášky.
Těším se na další jejich pátrání.

10.02.2016 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Jednoznačně pět hvězdiček. Napínavé od začátku až do samého konce. Co nejrychleji si musím sehnat další knihu od tohoto skvělého autora.

01.11.2015 5 z 5

Open – Otevřená zpověď Open – Otevřená zpověď Andre Agassi

Parádní knížka. Přečetl jsem ji jedním dechem a když jsem se dostal k počítači, tak jsem se na některé zápasy podíval. A opravdu to tak bylo. Jako například začátek knihy.
Vždy jsem Agassimu fandil, asi právě proto, jak se odlišoval od jiných hráčů. Herně, chováním, oblečením... Byl to Pan Tenista.
Doporučuji přečíst všem čtenářům, kteří někdy aktivně sportovali.

01.10.2014 5 z 5

Nezvaný host Nezvaný host Lee Child

Jako vždy. Pěkný, svižný, napínavý.

17.12.2013 5 z 5

Poslední kmotr Poslední kmotr Mario Puzo

Skvělé čtení. Puzo je mistr svého oboru.

14.12.2013 5 z 5

9 draků 9 draků Michael Connelly

Opět skvělá kniha. Zajímavá zápletka, Harry je ve formě. Zaslouženě dávám plný počet bodů.

14.11.2013 5 z 5

Sharpova pevnost Sharpova pevnost Bernard Cornwell

Sharp je tak trochu nesmrtelný, ale který hlavní hrdina není. Jeho dobrodružství se čte hezky a většina soubojů je historicky doložena.
Mně se to líbilo.

10.11.2013 4 z 5