miskaseverliska miskaseverliska komentáře u knih

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Celkem utahané ale úžasné, prostě tuhle sérii miluju tak to prostě je ;) doporučuji! Ale opravdu se připravit na občasný utahaný děj.

01.01.2023 5 z 5

Královna ničeho Královna ničeho Holly Black

Nejlepší díl ze sérii, je to nabité akcí, líbilo se mi zakončení a za mě nejsilnější díl ze sérii, moc mě mrzí, že sérii je u konce.

14.11.2022 5 z 5

Devátý spolek Devátý spolek Leigh Bardugo

Totální propadák od autorky. Jde vidět, že Grishaverse psát umí na 100%, ale ať se do ničeho jiného nepouští. Ostatní knihy od autorky miluji, ale o této budu dělat jakože neexistuje

05.11.2023 2 z 5

Atlasova šestka Atlasova šestka Olivie Blake (p)

Rozhodně jsem čekala něco úplně jiného. Líbila se mi spousta magie ale to je asi tak vše (teda ještě ilustrace a ořízka!) Celou knihu mi přišlo, že se nic neděje a čekala jsem na nějaký mega zvrat, který ale nepřišel. Hlavní zápletku jsem v podstatě uhádla v polovině knihy. Pořád jsem se do děje zamotávala protože tam bylo takového filozofování.. Za mě slabší průměr až podprůměr. Uvidím jestli se vůbec budu chtít pustit do dalšího dílu.

26.09.2023 3 z 5

Království prokletých Království prokletých Kerri Maniscalco

Nebyla jsem odvařená ani z prvního dílu, ale pokračovala jsem v sérii, protože mi přišlo, že to má nějaký potenciál. Ale celý druhý díl jsem se nudila. Emilie mě tak moc vytáčela, nemá srovnané myšlenky v hlavě. Na jednom řádku je z prince Ira totálně nadržená, na druhém řádku ho nesnáší a na třetím si vzpomene, že vlastně přišla zjistit informace o svém mrtvém dvojčeti. Nechápala jsem její myšlenkový pochody. Byl to úplně zbytečný výplňkový díl.. 2,5/5

07.06.2023 2 z 5

Falešný polibek Falešný polibek Mary E. Pearson

Tohle opravdu ne. Tento příběh opravdu není povedený. Děj se táhne celou tu dobu, poslední třetinu jsem ani nedočetla a to se u mě nikdy nestává, ale tohle bylo tak nudné, naivní, plné klišé, už na začátku odhadnete co se stane, je vám jasné kdo je kdo. Námět byl ale fajn , bohužel paní autorka ho neuměla hezky rozvést a naplnit čtenářovo očekávání. Po přečtení recenzí jsem si opravdu myslela, že to bude kniha plná fantasy. Ale nebyl tam v podstatě vůbec žádný fantasy prvek. Hlavní hrdinka je extrémně naivní, myslela si, že ji všude zachrání její nožík ;)
Milostný trojúhelník je tu ještě horší než celá kniha. Ani jednoho hrdinu jsem neměla ráda, bylo mi jedno co se komu stane. 1 bod dávám jen za postavu Berdi.

07.02.2023 1 z 5

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Trošku slabší než 1. Díl, protože prostě chybí tam Edward, a Jacob je prostě hroznej. Ale prostě tuhle sérii miluju.

01.01.2023 4 z 5

Neviditelný život Addie LaRue Neviditelný život Addie LaRue Victoria Schwab

Začala bych tím, že jsem od téhle knihy měla opravdu velká očekávání která se nenaplnila tak jak jsem si představovala, té knize něco chybí, taková ta špetka toho co potřebujete ale nevíte co to je.. Děj odsýpal to se musí nechat. Nepřečetla bych si ji znova ale není to špatná kniha, jen mi nesedla. Pro mě průměr ale někomu možná styl psaní sedne více :)

15.09.2022 3 z 5

Selekce Selekce Kiera Cass

Selekce je klasika, po které sáhnu vždy když si chci oddychnout. Jasně Amerika mě občas taky rozčilovala ale stejně ji mám ráda. i milostný trojúhelník knize vždy odpustím.. Kdo nečetl Selekci, jako by nežil.

10.07.2022 5 z 5

Polibek v Palm Springs Polibek v Palm Springs Catherine Rider

Bohužel jsem se těšila na letní oddechovku k vodě.. No, začala bych tím, že už mi dlouho postavy nepřišly tak špatné jako tady. Sasha byla tak dětinská a hloupá, rozmazlená a nafoukaná. Jay byl taky úplně hloupý a na to, že to mají být vysokoškoláci tak to pardón ale i děti na střední se chovají dospěleji. Musím ale pochválit nejlepší kamarádky Sashi, ty byly fajn. Mrzí mě, že to bylo takové zklamání.

07.07.2023 2 z 5

Za mě to byl v pohodě průměr, líbila se mi i romantická linka, která tam mohla být klidně více rozvedená

20.08.2022 3 z 5

Kouzla rodu Thornů Kouzla rodu Thornů Margaret Rogerson

Tato kniha se mi opravdu líbila, zasmála jsem se u ní, bylo mi občas do breku ale bylo to krásný, čtivý.. Jediný můj problém byl, že cca do 150 stránky jsem se nemohla do knihy začíst ale po 150 straně už jsem se zamilovala do postav, Elisabeth s Nathanielem jsem MILOVALA a Silas byl moje srdcová záležitost, milostná linka která tu byla zakomponovaná byla dokonalá, milovala jsem ji .. konec byl skvělý.

09.05.2022 4 z 5