Mishell14 Mishell14 komentáře u knih

Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Mé anglické sezony aneb Fucktografická ročenka Alena Damijo

Lepší než první kniha. V této knize nechyběl vtip zajímavosti o Británii a líbilo se mi že autorka psala o Británii na rovinu tak jak to vidí protože občas máme všichni tak trochu nutkání si místo kde žijeme před ostatními idealizovat.

10.11.2018 4 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

Upřímně trochu nudnější "případ",než první. Kniha se četla dobře,ale dle mého to bylo zbytečně natahované a z mého pohledu ačkoliv se Rowlingová váżně snažila nebylo rozzuzlení tak překvapivé.

30.10.2017 4 z 5

Život po tobě Život po tobě Jojo Moyes

Kniha mne na konci dojala. Krásný příběh o tom jak čas zahojí všechny rány. I mdyž Lou se hodně změnila její humor mi v pokračování chyběl. Ale díky bohu se o vtip postarala Lily tedy vlastně Wkll ;)

24.02.2017 4 z 5

Kafe @ cigárko Kafe @ cigárko Marie Doležalová

Krásně hlavně vtipně bapsáno,Maruška si ze sebe umí udělat legraci a to je důležitý pro všechny introverty

22.03.2016 4 z 5

Dóóóst dobrý úlety Dóóóst dobrý úlety Karen McCombie

Jeden z nejlepších dílů z této série a důkaz že holka s klukem mohou být jen přátelé ba i ti nejlepší :)

15.12.2015 5 z 5

Dóóóst dobrý rande Dóóóst dobrý rande Karen McCombie

Super knížka na pobavení a odreagování :)

07.12.2015 4 z 5

Vyvolení Vyvolení Gabriella Poole

Ze začátku mě to nezaujalo pořád to bylo takový nemasný neslaný ale závěr knihy konečně dostal spád a vysvětlilo se několik věcí a mě to nedalo a čtu další díl :)

18.11.2015 3 z 5

Vražedné Vražedné Sara Shepard

Tenhle díl mě fakt bavil! Hlavně jak spisovatelka dokáže tolik otázek i po přečtení docela se mi i líbí že se seriál liší od knihy.

15.10.2015 4 z 5

Tajemství spálené chaty Tajemství spálené chaty Enid Blyton

jedna z prvních knížek díky nímž jsem si zamilovala četbu super :)

06.10.2015 4 z 5

Hříšné Hříšné Sara Shepard

Rozhodně lepší než minulý díl, ale na chování některých postav si stále nedokážu tak nějak zvyknout hlavně co se táče rodičů no uvidíme jak to bude dál :)

29.09.2015 4 z 5

Neuvěřitelné Neuvěřitelné Sara Shepard

No nevím jestli jsem ovlivněná seriálem nejspíš ano, pro mě je tahle série taková nemastná neslaná moc mě nebaví, ale zase nemusím tolik přemýšlet, ale chování některých postav to mi vážně zůstává rozum stát :D

24.09.2015 3 z 5

Smečka Smečka Andrea R. Cremer

Důvod proč nedávám plný počet hvězdiček je vcelku prostý. Zamilovaný trojuhelník tahle zápletka, už mě prostě nudí jak v knížkách tak i všude jinde. Ale, knize se nedá upřít originalita kniha mě sice nezaujala tak jak jsem si myslela, ale nápad to je určitě skvělý a podle mě je start této triologie celkem úspěšný :)

15.08.2015 4 z 5

Dóóóst dobrá rodinka Dóóóst dobrá rodinka Karen McCombie

knížka u které jsem se pobavila už jako menší a pobavím se i po letech, oddechovka, na dlouhé večery.

11.07.2015 5 z 5

Dokonalé Dokonalé Sara Shepard

Teda nad chováním rodičů mi zůstává rozum stát. Jak může matka vyhodit své dítě z domu? To je prostě.. knížka byla pro mě celkem nudná, ale zápletka je opravdu zajimavá.

03.07.2015 3 z 5

Labyrint: Útěk Labyrint: Útěk James Dashner

Ze začátku takové nudnější, ale potom přesně jak jsem očekávala dokonce i větší překvapení, jelikož jsem viděla film dříve, než jsem četla knihu věděla jsem co se stane. Ale, i tak mě kniha velice mile překvapila! Hlavně speciálním místem postavami a slovníkem :)

24.03.2015 5 z 5

Slepičí polévka pro duši - kuchařka Slepičí polévka pro duši - kuchařka Jack Canfield

super kniha která opravdu pomůže se zamyslet nad životem

30.01.2015 5 z 5

Strážný anděl na každém kroku Strážný anděl na každém kroku Martina Wildner

Strašně jsem se na tu knihu těšila, hold nedávat na první dojem. Tato kniha byla pro mě děsným zklamáním. Ne, že bych byla nějakým fanouškem romantiky, ale Schmidt mi připadal od začátku hrozně protivný a celému příběhu ubíral na kráse. Přímo sem jeho pasáže v knize nenáviděla a díky němu také pár stránek přeskakovala Schmidt mi připomíná několik postarších morousů kteří nenávidí děti, a přitom jim před lety samy byly. Potvrdilo se mi rčení nesuď knihu podle obalu a to, že právě díky obálce jsem si knihu koupila.

26.08.2014 1 z 5

Nespoutaná Nespoutaná Cynthia Hand

Zcela nejlepší díl z celé triologie. Fascinujicí konec a celkově atmosféra knihy procítěnost, šokovanost.. Pro mě dokonalá kniha která má všechno. Škoda že není více dílů, ale někdy se vyplatí v tom nejlepším skončit.

24.07.2014 5 z 5

Nadpozemská Nadpozemská Cynthia Hand

Když jsem tu knihu začala číst, všimla jsem si hned první věci která mě zklamala. Autorka celý příběh píše v přítomném čase, a to mi vážně trochu poklesl úsměv na tváři, děj byl ze začátku nudný, ale vydržela jsem a knihu dočetla za 3 dny!
Vtáhla mě do děje a nemohla jsem od ní odtrhnout oči, autorka vážně pojala anděly jako anděly. Se svatozáří a křídly, což dělá tuhle knihu originální. Rozhodně doporučuji, a já už mám na stolku i druhý díl. Jediné co bych opravdu vytkla je psaní v přítomném čase, ale každému vyhovuje něco jiného.

05.07.2014 4 z 5