Misabi Misabi komentáře u knih

Někdo z nás Někdo z nás Kristýna Trpková

Tak toto byla jízda! Neuvěřitelný spád, neotřelý příběh, skvěle popsané postavy. A ten konec... To jsem nečekala. Ani v nejmenším snu... Mám přečtené všechny knihy této autorky a tato byla asi nejvíc drsná.

22.04.2024

Pozdrav z Itálie Pozdrav z Itálie Jules Wake (p)

Zajímavý nápad. Oddychovka na lehátko v létě ideální.

09.04.2024 2 z 5

Tiché hlasy Tiché hlasy Patricia Gibney

Napínavý příběh, přečteno jedním dechem. Přiznám se, tentokrát jsem vraha neodhalila. Už teď se však těším na další příběh Lottie, Boyda a celé její rodiny.

19.03.2024 5 z 5

Smrt šumavského poustevníka Smrt šumavského poustevníka Vlastimil Vondruška

(SPOILER) Mne se to líbilo. Jen jsem se malinko neorientovala v postavách na začátku, potom si to sedlo. Zajímavý "vražedný" nástroj.

14.03.2024 4 z 5

Kdo chce zabít císaře Kdo chce zabít císaře Jan Bauer

Skvělá oddechovka.

03.03.2024 4 z 5

Bratrstvo růžového kříže Bratrstvo růžového kříže Jan Bauer

Mne se tento díl moc líbil. Skvělý námět, dynamika příběhu. Zajímavý konec, moc se mi líbil. Už se těším na další pokračování.

25.02.2024 5 z 5

Významná sídla české šlechty Významná sídla české šlechty Vlastimil Vondruška

Moc se mi to líbilo. Encyklopedie, zajímavá fakta o jednotlivých sídlech, doplněná praktickými detaily z určité části tehdejšího života. Ke každému místu zajímavý příběh/mýtus/legenda. Tipy na výlety.

24.02.2024 5 z 5

Než přijde kat Než přijde kat Jan Bauer

Mne se to líbilo. Zajímavý příběh a několik dějových linií.

17.02.2024 4 z 5

Mrtví se mstí Mrtví se mstí Jan Bauer

Za mne skvělá kniha na oddych. Líbila se mi zápletka související s Novým Světem (Amerikou). Doporučuji.

15.02.2024 4 z 5

Oko Oko Bernard Minier

(SPOILER) Za mne snad nejlepší díl celé série. Přečteno jedním dechem za dva dny. Byť jsem velmi brzy odhadla, kdo byl vrah a vyústění příběhu, vůbec to nevadilo.
Děsivé, inteligentní, strašidelné, šílené, smutné,.... a to prostředí hororového průmyslu - geniální tah. Jen ta zbytečná smrt...velká škoda, to jsem nečekala, moc mne to mrzí.
A ten závěr - kdo stojí před Martinovými dveřmi? Doufám, že se to brzy dozvíme, nemohu se už teď dočkat.
Co mne zaujalo bylo trefné vylíčení stavu dnešní společnosti. Autor nám nenápadně ukazuje dnešní společnost.

06.02.2024 5 z 5

S cejchem vraha S cejchem vraha Jan Bauer

První díl nové série, pomalu se to rozjíždí. Lukáš se zatím prezentuje jako rozmazlený hejsek, uvidíme, jak jej změní Praha v dalších dílech. Bohužel zatím to úrovně Blasia a Protivy nedosahuje. Nicméně si ráda přečtu další díly.

02.02.2024 4 z 5

Vražedná mše Vražedná mše Jan Bauer

Skvělý příběh, moc mne bavil. Hvězdičku dolů dávám za ten nesmyslně utnutý a rychlý konec...

27.01.2024 4 z 5

Jihlavský zlý duch Jihlavský zlý duch Jan Bauer

Příjemná oddechovka na sobotní večer. Příběh je zamotaný a plný různých vtipných/smutných situací, mrtvých je dost. Příběh nemá slabá místa. Krásně plynul až ke zdárnému vyřešení. Tato série se mi líbí čím dál víc. Moc se mi líbila "bitka" mezi Magdalenou a tou číšnicí.

20.01.2024 5 z 5

Krvavý cejch Krvavý cejch Jan Bauer

Skvělé. Moc se mi líbilo. V tomto díle se mi moc líbil Blasius.

19.01.2024 5 z 5

Rožmberské dědictví Rožmberské dědictví Jan Bauer

Skvělá kniha. Moc se mi líbila. Moc se mi líbila ta změna dějové linie z Václava IV.na Rožmberky.

14.01.2024 5 z 5

Zachraňte krále Zachraňte krále Jan Bauer

Mne se ta kniha moc líbila. Nechyběl humor, akce, vtip, dobrodružství.

11.01.2024 5 z 5

Italština pro samouky a věčné začátečníky Italština pro samouky a věčné začátečníky Eva Ferrarová

Cvičení jsou skvělá, velmi zajímavé reálie. Poslechy skvělé. Vysvětlení gramatiky bych si uměla představit obsáhlejší. Doporučuji v kombinaci s jinou učebnicí.

11.01.2024 5 z 5

Král nezná bratra Král nezná bratra Jan Bauer

(SPOILER) Opět super příběh. A konečně došlo na padoucha Hulera. Toto jsem, přiznám, nečekala.

09.01.2024 5 z 5

Klášter kostlivců Klášter kostlivců Jan Bauer

Ta kniha byla skvělá. Bylo to super!

09.01.2024 5 z 5

Dárek pro mistra kata Dárek pro mistra kata Jan Bauer

Moc se mi kniha líbila. Čtu celou sérii a knihy jsou čím dál lepší. Už se těším na další díl.

07.01.2024 5 z 5