Italština pro samouky a věčné začátečníky

Italština pro samouky a věčné začátečníky https://www.databazeknih.cz/img/books/16_/160151/bmid_italstina-pro-samouky-a-vecne-zacat-eek-160151.jpg 5 4 3

Publikace obsahuje 40 lekcí, celkem sedm z nich je opakovacích. Lekce začínají moderními a autentickými krátkými texty, které jsou zaměřeny především na hovorový jazyk. V učebnici najdete oddíl Frazeologie, věnovaný obtížnějším frázím z výchozího textu, dále naleznete výklad gramatiky. Probrané učivo si osvěžíte pomocí cvičení, slovíčka najdete jednak v každé lekci, ale i v souhrnném slovníku na konci knihy. Součástí učebnice je CD s nahrávkou namluvenou rodilými mluvčími a s interaktivními cvičeními. (+ CD s doplňkovými cvičeními a poslechy)... celý text

Misabi
11.01.2024 5 z 5

Cvičení jsou skvělá, velmi zajímavé reálie. Poslechy skvělé. Vysvětlení gramatiky bych si uměla představit obsáhlejší. Doporučuji v kombinaci s jinou učebnicí.

Kabuky
05.06.2022 5 z 5

Velmi dobrá učebnice.

MirijamFrankl
25.06.2018 3 z 5

Cvičení jsou dobrá, ale vysvětlení gramatiky (obzvláště členů) je někdy dost žalostné. Zajímavě doplněné o reálie. Doporučuji v kombinaci s jiným studijním materiálem.

jazykové učebnice pro samouky italština

Kniha Italština pro samouky a věčné začátečníky je v