milunka21 milunka21 komentáře u knih

Inferno Inferno Catherine Doyle

Tisíckrát lepší než první díl. :-)

05.03.2018 5 z 5

Panský dům Panský dům Anne Jacobs

Ze začátku trošku chaos v postavách, ale rychle se to srovnalo a nemohla jsem se odtrhnout. Miluju rodinné ságy a tahle mě chytla.

04.03.2018 5 z 5

Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Kněžna Ludmila: Vznešená, milovaná, zrazená Hana Parkánová-Whitton

Historie z pera této autorky doslova ožívá. Opravdu skvělá kniha. Musím vyhledat další knihy této autorky.

15.01.2018 5 z 5

Dívky od svaté Magdalény Dívky od svaté Magdalény V. S. Alexander

Je to hodně silné téma o kterém se moc nemluví. Já se k němu dostala náhodou díky filmu Padlé ženy. Je škoda, že není moc knih. Já znám teda jen tuto ale zážitek z knihy byl silný. Rozhodně doporučuji přečíst.

29.12.2017 5 z 5

Čtyři legendy Čtyři legendy Matthew Reilly

Akce od začátku do konce. Lehké a přesto čtivé a napínavé. rozhodně se těším na pokračování.

26.11.2017 5 z 5

Šarlatové kimono Šarlatové kimono Christina Courtenay

Naprosto nádherný příběh. Už se těším na další knihu

07.11.2017 5 z 5

Zimní muži Zimní muži Jesper Bugge Kold

Druhá světová v románové podobě. Boj dobrého srdce s krutostí války. Není to kniha pro každého, ale určitě doporučuji.

28.10.2017 5 z 5

Štvanice Štvanice Janet Evanovich

Vůbec jsem nečekala, že mě tak vtáhne a bude mě tolik bavit, protože tenhle žánr nečtu. Ale zamilovala jsem si ty dva hlavní hrdiny a budu čekat na další díl. :-)

27.07.2017 5 z 5

Generace velkého třesku Generace velkého třesku Gary Russell

Co víc říct na milovaného doktora? Prostě pecka

28.06.2017 5 z 5

Případ ukradeného zubu Případ ukradeného zubu William Ritter

Ještě lepší než první díl, už aby byl třetí :-)

28.04.2017 5 z 5

Bláto a mršiny Bláto a mršiny Ann Granger

Znám lepší, ale přesto se mi kniha moc líbila a ráda si od autorky přečtu víc.

23.04.2017 4 z 5

V pasti V pasti Lilja Sigurðardóttir

Opravdu skvělá kniha, hodně mě nadchla a úplně jsem si zhltla. U konce jsem dokonce skoro nedýchala...

27.01.2017 5 z 5

Bostoňanka Bostoňanka Anita Diamant

Na Červená stan nemá, přesto je to skvělá kniha, díky které lze nahlédnout do života chudé židovské dívky.

20.01.2017 5 z 5

Žena se lvem Žena se lvem Františka Vrbenská

Poslední rok dávám víc šancí naším autorům a jsem za to ráda, protože se mezi nimi nacházejí skvělí spisovatelé. Žádná povídka mě nezklamala, všechny byly výborné, některé lepší. Pár z nich bych si dokázala představit rozvinutější do samostatné knihy. :-) Rozhodně doporučuji.

15.01.2017 5 z 5

Červený stan Červený stan Anita Diamant

Tak nádherný a smutný příběh jsem snad nikdy nečetla. Opravdu skvělá kniha a zkouknu i film.

31.12.2016 5 z 5

Zlo Zlo Ben Sanders

Strašně moc akce, hlavní hrdina jde hned na věc, prostě pecka, jen mi trvalo, než jsem se začetla...

20.12.2016 4 z 5

Temná tání Temná tání Kate A. Boorman

Prosím, at není pokračování až za rok :-D

09.12.2016 5 z 5

Strašně krásná kniha....

09.12.2016 5 z 5

Není cesty zpět Není cesty zpět Tim Weaver

Tolik akce, tolik napětí, tolik tajemství, to jsem fakt nečekala. A ještě k tomu strašně čtivá.

23.11.2016 5 z 5

V mlze V mlze Caroline Eriksson

Ze začátku jsem měla chuť hlavní hrdinku sama přizabít, ale pak vše začalo dávat smysl a kniha si mě chytla.

19.11.2016 4 z 5