milunka21 milunka21 komentáře u knih

Skvrna Skvrna Gillian Flynn

Rozhodně něco naprosto jiného, než autorka normálně píše. Škoda že to byla jen povídka. Dokázala bych si to představit rozvinutější.

11.06.2018 4 z 5

Varování bratří Grimmů Varování bratří Grimmů Chris Colfer

Každý pokračování je lepší a lepší. Jednou bude tahle série v závěsu za Harrym Pottrem co se týče populárnosti. :-)

01.04.2018 5 z 5

Oni nevědí, co činí Oni nevědí, co činí Jussi Valtonen

Strašně moc náročná kniha, četla jsem jí přes týden. Ale přesto skvělá a pravdivá. Rozhodně doporučuji. Člověku to otevře oči, donutí ho to přemýšlet a třeba něco i přehodnotit. :-)

21.03.2018 4 z 5

Nebezpečná laskavost Nebezpečná laskavost Darcey Bell

Ze začátku mě kniha moc nebavila, ale pak nastal zlom a naprosto se to rozjelo.
Připomíná mi Zmizelou, hlavně kvůli konci. A oceňuji tu originalitu. V knize jsou zakomponované články z blogu jedné z hlavních hrdinek. :-)

17.02.2018 4 z 5

Byly tady, a už nejsou Byly tady, a už nejsou Haylen Beck (p)

Perfektní. To vykreslení strachu a bezmoci. Úžasný thriller, který nedáte z ruky.

24.01.2018 5 z 5

Polární záře Polární záře Jiří Mazurek

Opravdu strhující kniha. a ten konec...Doufám že bude pokračování. :-)

10.01.2018 5 z 5

Ta přede mnou Ta přede mnou J. P. Delaney (p)

Nemám slov. Nečekala jsem že to bude taková pecka. Rozhodně si tu zlatou nálepku zaslouží.

08.01.2018 5 z 5

DNA DNA Yrsa Sigurðardóttir

Yrsa naprosto předčila má očekávání. Je to prostě skvělá autorka, které nejde nic vytknout.

07.11.2017 5 z 5

Dívčí válka Dívčí válka Oldřiška Ciprová

Další skvělý historický román od autorky. Rozhodně doporučuji. :-)

31.08.2017 5 z 5

Nebudete se bát ničeho zlého Nebudete se bát ničeho zlého John Searles

Skvělý psychologický thriller s prvky paranormálna. Nemohla jsem se odtrhnou. Rozhodně doporučuji.

21.08.2017 5 z 5

Kouř Kouř Dan Vyleta

Na rozdíl od první knihy, je Kouř naprostá pecka. Je to úplně jiné kafe než Pavel a já, který se mi nelíbil. Rozhodně knihu doporučuji.

21.05.2017 5 z 5

Hlava plná přízraků Hlava plná přízraků Paul Tremblay

Šílená, ale naprosto skvělá. Zase konec, který mi nedá spát.

31.12.2016 5 z 5

Rukavičky smrti Rukavičky smrti B. M. Horská

Žádný zbytečný rozvláčný děj, plno akce a napětí a příběh odehrávající se ve třech zemích. Naprostá pecka.

18.12.2016 5 z 5

Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Vysmátá koza aneb Přízrak krásné modelky Ivana Vostřáková

Kniha mě hodně překvapila a dokonce jsem se i dost nasmála.Hodně povedené a rozhodně se těším na pokračování :-)

14.11.2016 5 z 5

Nepřátelé a milenci Nepřátelé a milenci Simona Ahrnstedt

Jednu hvězdičku strhávám za ten nezáživný začátek, když člověk ale kousek vydrží, zjistí, že kniha je naprostá pecka. :-)

08.11.2016 4 z 5

I viděl Bůh, že je to špatné I viděl Bůh, že je to špatné Otto Weiss

Tohle je jedna z těch knih, kterou by si měl přečíst každý. :-)
Je to hodně smutné a poučné....

29.10.2016 5 z 5

Beatles skrz naskrz - unikátní fotografie z archívu The Beatles Book Beatles skrz naskrz - unikátní fotografie z archívu The Beatles Book Tom Adams

Naprosto dokonalá kniha, těch fotek, zkoumala jsem každou zvlášť, a to jsem se bála, že to budu mít přečtené hned. :-D Tahle kniha je prostě skvost. :-)

06.10.2016 5 z 5

Sklep Sklep Artur Janoušek

Teda jako vydržím hodně, ale některé scény dali i mě pořádně zabrat :-D Ale na tom eni nic špatného,spíš naopak.Autor ty situace dokázal opravdu dokonale vykreslit.Bylo to čtivé a chytlavé a já četla jedním dechem.a ty zvraty.....

22.09.2016 5 z 5

Mladí vyvolení Mladí vyvolení Marie Lu

Některé komentáře nechápu.Autorka mě vtáhla do propracovaného děje, který si mě moc získal.Dokonce tam nebylo moc přehnané lásky.Knihu jsem si zamilovala a těším se na druhý díl. :-)

08.09.2016 5 z 5

Milenci Milenci Rod Nordland

Silný skutečný příběh o zakázané lásce.Skvělá kniha

03.09.2016 5 z 5