Rukavičky smrti

Rukavičky smrti https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/299220/bmid_rukavicky-smrti-gyl-299220.jpg 4 17 3

Inspektorka Elen Jollyová série

< 3. díl

V pozdním létě přijíždí anglická inspektorka Elen Jollyová ve společnosti své dcery Oli a jejího přítele Olivera do sicilského Trapani, aby se zde zotavila z pracovního úrazu. Oliver však bez vysvětlení zmizí. Ve stejnou dobu se v anglickém Milton Keynes vytratí ze života partner i jiné ženě. Snaha nalézt pravdu a odhalit pozadí událostí přivede Elen kromě Sicílie a Anglie i do Česka. Jakou souvislost s tím vším mají lidské pozůstatky nalezené v bizarním úkrytu?... celý text

Staráknížka
01.02.2021

Anotace byla lákavá, ale v ději jsem se rychle ztratila. Nakonec jsem četbu vzdala. Překvapilo mě, jak snadno se s policisty stane vyvrhel a skončí v kriminále, když nic neudělal. A to se nestalo v naší republice.

čef
18.05.2019 5 z 5

Asi si budu muset toho přečíst od paní autorky více. Tento román je hodně komplikovaný, napínavý taky trochu a závěr docela dynamický. Poměrně málo jsem mohl považovat za přehnané nebo nemístné, jenom mi trochu vadí, když autor píše z prostředí, které tak úplně dobře nezná. Možná však, že já spíše neznám autorku, nicméně popisy poměrů v dotčených zemích a policii GB mi nepřipadají nějak příliš zasvěcené . Skoro vše se v závěru vysvětlilo, ale co Chloe a její taťka, ten nějak vyšuměl. Ale dobré to bylo.

milunka21
18.12.2016 5 z 5

Žádný zbytečný rozvláčný děj, plno akce a napětí a příběh odehrávající se ve třech zemích. Naprostá pecka.

2014  73%Brouk
2013  65%Pach smrti