Rukavičky smrti

V pozdním létě přijíždí anglická inspektorka Elen Jollyová ve společnosti své dcery Oli a jejího přítele Olivera do sicilského Trapani, aby se zde zotavila z pracovního úrazu. Oliver však bez vysvětlení zmizí. Ve stejnou dobu se v anglickém Milton Keynes vytratí ze života partner i jiné ženě. Snaha nalézt pravdu a odhalit pozadí událostí přivede Elen kromě Sicílie a Anglie i do Česka. Jakou souvislost s tím vším mají lidské pozůstatky nalezené v bizarním úkrytu?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/29_/299220/rukavicky-smrti-gyl-299220.jpg 413

Inspektorka Elen Jollyová 3.

Detektivky, Literatura česká
Vydáno, MOBA (Moravská bastei)

Kniha Rukavičky smrti

čef
18.05.2019

Asi si budu muset toho přečíst od paní autorky více. Tento román je hodně komplikovaný, napínavý taky trochu a závěr docela dynamický. Poměrně málo jsem mohl považovat za přehnané nebo nemístné, jenom mi trochu vadí, když autor píše z prostředí, které tak úplně dobře nezná. Možná však, že já spíše neznám autorku, nicméně popisy poměrů v dotčených zemích a policii GB mi nepřipadají nějak příliš zasvěcené . Skoro vše se v závěru vysvětlilo, ale co Chloe a její taťka, ten nějak vyšuměl. Ale dobré to bylo.

milunka21
18.12.2016

Žádný zbytečný rozvláčný děj, plno akce a napětí a příběh odehrávající se ve třech zemích. Naprostá pecka.

Říkají mi Lars
Říkají mi Lars
Letopisy královské komory IV.
Letopisy královské komory IV.
Mafie v Praze
Mafie v Praze