milunka21 milunka21 komentáře u knih

Alchymista Alchymista Michael Scott

Někde jsem četla že to je pro fanoušky Harryho Pottera,já bych ale řekla že to je pro fanoušky Percyho Jacsona.Jinak je to pěkná fantasy :-) Četla se mi moc dobře :-)

29.12.2015 4 z 5

Zkouška věrnosti Zkouška věrnosti Julie Kagawa

Strašně moc se mi líbila,na tohle téma jsem ještě nic nečetla,ale od ted určitě začnu

22.12.2015 5 z 5

Rudá královna Rudá královna Victoria Aveyard

Skvělá kniha,je fakt že ze začátku jsem srovnávala S Hunger games a to jsem je ještě nečetla ale jen viděla,ale nedělějteto,jakmile přestanete srovnávat,tak se začtete a knihu si zamilujete.Jen to čekání na druhý díl bude nekonečný :-( :-D

13.12.2015 5 z 5

Porodní bába z Benátek Porodní bába z Benátek Roberta Rich

Skvělá,napínavá a tak čtivá.Knihu jsem dala na dvakrát protože jsem prostě musela vědět jak to dopadne :-)

11.12.2015 5 z 5

Pohrobci zla Pohrobci zla Nicolas d'Estienne D'Orves

Začátek fakt síla,jako máma sem měla co dělat abych četla dál.Jinak je to skvělá napínaví kniha,od ketré se nešlo odtrhnout.

02.12.2015 5 z 5

Zajatá královna Zajatá královna Alison Weir

spisovatelka mě zase nezklamala,sice mi z toho připadala Eleonora dost nadr... :-D ale Weirová prostě umí napsat čtivou knihu :-)

28.11.2015 5 z 5

Na konci duhy Na konci duhy Virginia Cleo Andrews

Skvělá,celá série.Musim ukořistit další

15.10.2015 5 z 5

Úder hromu Úder hromu Virginia Cleo Andrews

Co kniha to pecka :-)

12.10.2015 5 z 5

Kapky deště Kapky deště Virginia Cleo Andrews

Pěkná kniha a pokračuju už další :-)

09.10.2015 5 z 5

Barbánek – Velká kniha dobrodružství Barbánek – Velká kniha dobrodružství Jiří Havel

Nádherná kniha,četla jsem ji stále dokola a ted ji čtu dětem :-)

30.09.2015

Papírová města Papírová města John Green

Bylo to slabší,ale docela se mi to líbilo a místama jsem se i zasmála :-D

13.09.2015 3 z 5

Dům s minulostí Dům s minulostí Sandra Brown

Zase přečtena za jedno odpoledne a zase mě spisovatelka nezklamala :-)

07.09.2015 5 z 5

Pražská noc Pražská noc Jonathan Allen

Nejdriv jsem myslela ze prectu za jedno odpoledne a nakonec to ctu tri dny a ani jsem to nedocetla.Ta kniha mi prijde nudna a tezce me uspava.Normalne ctu vecer do pulnoci ale po pul hodine cteni sem zacla usinat

06.09.2015 2 z 5

Nefertiti - sluneční stín Nefertiti - sluneční stín Christian Jacq

Krásný román založený na skutečných událostech :-)

02.09.2015 5 z 5

Setba minulosti Setba minulosti Virginia Cleo Andrews

Zase skvělé,co víc k tomu říct.Už se toho událo tolik že si ani nedokážu představit co se může ještě dít v dalším díle :-)

28.08.2015 5 z 5

Vykoupení ohněm Vykoupení ohněm Virginia Cleo Andrews

uf,zase tolik neštěstí,ale zas skvělá kniha

26.08.2015 5 z 5

Lístky ve větru Lístky ve větru Virginia Cleo Andrews

strhující

24.08.2015 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Kniha se mi moc líbila to síla a to je první díl prý podle pravdy.Jinak než se dám na druhý musim si dát nějakou oddychovku :-D

15.08.2015 5 z 5

Radostná zvěst Radostná zvěst Sandra Brown

Moje první Brownová a moc se mi líbila.Přečtena jednim dechem :-)

07.08.2015 5 z 5

Nesmrtelný život Henrietty Lacksové Nesmrtelný život Henrietty Lacksové Rebecca Skloot

Neuvěřitelné a přesto pravdivé.Je to šílený jak zacházeli s lidma v té době a její rodina si zaslouží víc.

07.08.2015 5 z 5