Úder hromu

Úder hromu https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/159099/uder-hromu-159099.jpg 4 40 40

Hudsonovi série

Po smrti milovanej starej mamy sa Rain ocitne v boji o obrovské majetky rodiny Hudsonovcov. Ako väčšinová dedička miliónového majetku musí čeliť zúrivosti svojej matky, nevlastného otca a chladnej, zlomyseľnej tety. Náhlej tragédii, po ktorej Rain ochrnie, však nezabráni ani zdedený majetok a dievčaťu sa zrúti svet. Rain podľahne beznádeji, všetky jej sny sa zosypú ako kôpka karát. Jedinou nádejou sa pre ňu stáva terapeut, ktorý jej vstúpi do života. Ohúri ju svojou šľachetnosťou a láskavosťou, pričom si nekladie žiadne podmienky. Vo chvíli, keď sa zdá, že šťastnej budúcnosti už nič nestojí v ceste, minulosť sa vráti ako desivá nočná mora a vtiahne Rain do šialeného víru trpkosti a úzkosti.... celý text

Literatura světová Romány
Vydáno: , Ikar (SK)

Eye of the storm , 2000

Jarka_rybář
08.05.2021 3 z 5

Síla. Plné zvratů, ale parádní.

cukrovka
31.05.2018 5 z 5

Velmi dobré pokračování plné zajímavých situací. I když v závěru nechybělo mrazivé šílenství, nakonec vše skonšilo happyendem. Uvidíme jaký bude závěrečný díl.

evca7271
04.07.2016 5 z 5

Moc krasne pokracovani.Chvilema me fakt mrazilo,ale pak ke konci to bylo moc pekne a jsem moc zvedava na zaverecny dil teto serie.

milunka21
12.10.2015 5 z 5