milunka21 milunka21 komentáře u knih

Pohádky z tátovy hlavy - 37 pohádek s poučením Pohádky z tátovy hlavy - 37 pohádek s poučením Stanislav Chromčák

Krásné krátké pohádky. A je jich tolik, že si vybere každé dítě. :-)

24.01.2017 4 z 5

Čáry života Čáry života Veronica Roth

Propracovaný nový svět, přesto mi kniha nesedla, protože je tam to samé schéma pořád dokola co píše každý druhý. Nenáviděné rody, láska mezi mladými se mají nesnášet.... Přitom je to tak úžasný a místy krutý svět. Kniha je výborná, ale prostě mi tam ta láska nesedla.

22.01.2017 4 z 5

Splétač snů Splétač snů Šárka Pospíšilová

Moje deti knihu miluji a na spanek jim opravdu zabira. :-)

15.01.2017 5 z 5

Démoni apokalypsy Démoni apokalypsy Michael Weber

Skvělá, náročná, , propracovaná, realistická, ale asi jsem nevychytala období, protože mě nesedla.

08.01.2017 4 z 5

Faraonův následník Faraonův následník Karel Cubeca (p)

Kniha se mi hodně líbila. Byla čtivá, žádné přeháňky a krásné vykreslení doby. :-)

25.12.2016 5 z 5

Prokletý král Prokletý král J.D. Rinehart (p)

Skvělá originální fantasy. Žádné zdlouhavé nudné nic, ale pořádný příběh a pořádnou dávkou akce. Host zase nezklamal.

18.12.2016 5 z 5

Laskonky Laskonky Barbara Nesvadbová

První kniha co jsem od autorky četla a rozhodně ne poslední. Povídky ze života, moc se mi to líbilo. :-)

03.12.2016 5 z 5

Palác zářícího měsíce Palác zářícího měsíce Dai Weina Randel

Tak nádherná kniha....Více info v recenzi. :-)

27.11.2016 5 z 5

Královská krev Královská krev Una McCormack

Já ho prostě miluju a tady byl vystihnut naprosto dokonale.Nutně potřebuji i ostatní knihy. :-)

05.11.2016 5 z 5

Psycho: Sanatorium Psycho: Sanatorium Chet Williamson

To bylo psycho, jak má být....

03.11.2016 5 z 5

Kněžna žebráků Kněžna žebráků Peter Dempf

To jsem nečekala, že tam bude tolik akce. Na to, že to psal muž, dokázal dokonale vystihnout dobu, žebráky a hlavně ženy. Naprosto skvělá kniha.

29.10.2016 5 z 5

Lovec čarodějnic Lovec čarodějnic Sam Thomas

První dva díly jsem nečetla, ale tento díl mě tak dostal, že si musím koupit předchozí dva. Skvělá kniha.

16.10.2016 5 z 5

Tajemství Anny z Lampersdorfu Tajemství Anny z Lampersdorfu Naďa Horáková

Moc příjemná kniha.Nejvíc se mi líbila ta historická část.

09.10.2016 5 z 5

Strážní andělé Strážní andělé Zoe Hardwicke

Kniha mě neskutečně překvapila.Strašně mě chytla a nemohla jsem se odtrhnout.Osud tří žen mě neskutečně zaujal.Perfektní....

19.09.2016 5 z 5

Tulák Tulák Peter Newman

Žádná hostovka mě ještě nezklamala a po přečtení Tuláka to stále platí.Žádná romantika,jen náročnější fantasy, prostě pecka.A ta koza?Nej. :-D

17.09.2016 5 z 5

Velká iluze Velká iluze Mika Waltari

Zvláštní knih, ze začátku mi to trošku trvalo, ale pak jsem se začtla a moc pěkná. :-)

14.09.2016 4 z 5

Případ holasické lásky Případ holasické lásky Stanislav Češka

Hodně propracované a čtivé :-)

05.09.2016 5 z 5

Dvůr trnů a růží Dvůr trnů a růží Sarah J. Maas

Nejlepší....To byla jízda,totálně jsem jí zhltla.

30.08.2016 5 z 5

Druhou nohou v hrobě Druhou nohou v hrobě David Nedoma

Hlavní hrdina se mi neskutečně líbil.To jak ke všemu přišel jak slepý k houslím. :-D Bylo to čtivě a vtipné, jen ten konec.....doufám že autor chystá pokračování. :-)

23.08.2016 5 z 5

Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Deník Ellen Rimbauerové - Dům v růžích Joyce Reardon (p)

Film sem viděla několikrát, takže tato kniha mě nadchla.Příjemné čtení :-)

27.07.2016 5 z 5