Faraonův následník

Starověký Egypt devastuje epidemie žluté nemoci. Faraon Ahu přišel nejen o celou svoji rodinu, ale i o příznivce. Jeho nevlastní syn Ram využije příležitosti a pokusí se uchvátit egyptský trůn. Stařičký faraon unikne smrti a prchá na jih země. Ram se snaží Ahua vypátrat. Zatím netuší, že Ahu má dobře promyšlený plán, jak dynastii vlastní krve na trůnu udržet....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/309903/big_faraonuv-naslednik-yuJ-309903.jpg 3.816

Kniha Faraonův následník

jindrusa
21.03.2017

Kniha chvílemi ztrácela napětí, autor sice zná staroegyptské rituály, ale znám lepší knihy ze starého Egypta.

jitvav
09.02.2017

Po posledních dvou knihách tohoto spisovatele, které mne příliš nezaujaly, je tato kniha opět návratem k úrovni předchozích knih. Autor velice barvitě líčí život ve starém Egyptě, jak obyčejných lidí, tak i na dvoře faraona. Způsob myšlení a uvažování některých lidí v této době nám má mnoho co říci i dnes. Knihu doporučuji všem, kdo mají rádi knihy tohoto autora i těm, které zajímá období starého Egypta.

zuzana2599
06.02.2017

Příběh ze starověkého Egypta z pera českého autora byl oddechovým a nenáročným čtením. Klidně sáhnu i po další knížce tohoto autora, neboť příběh byl čtivý, barvitý a působil věrohodně. Mám ráda tyto knižní výlety do historie a čtení si náležitě vychutnám :-)

Márinka
09.01.2017

Už vícekrát jsem měla knížku tohoto vsetínského rodáka v ruce, ale téma mě nikdy nezaujalo. Až teď mě pan ředitel "chytil" :)

milunka21
25.12.2016

Kniha se mi hodně líbila. Byla čtivá, žádné přeháňky a krásné vykreslení doby. :-)