milan1935 milan1935 komentáře u knih

Kriminalistika v komiksech Kriminalistika v komiksech Rob Shone

Zajímavý způsob jak ukázat způsoby vyšetřování zločinů

31.10.2018 3 z 5

The Amazing Spider-Man: Kravenův poslední lov The Amazing Spider-Man: Kravenův poslední lov J.M. DeMatteis

Spider-man Kravenův poslední lov. Autorem komiksu je J.M. Matteis od, kterého nám tady vyšlo hodně komiksů. Vyšlo tady třeba nhm Defenders nebo z dc válka velké trojky. Můj první komiks sním byl právě Kravenův poslední lov a musím říct, že nic takového jsem nečetl, ten komiks je zvláštní tím jak je dělaný sice se to jmenuje spider-man, ale spider-man je tam asi jednom a půl sešitě a zbytek je o Kravenovi a o tom co si o spideym myslí. Někdy tam má takové zajímavé komentáře a je to dobrý, celý ten komiks je taky dělán docela nechutně Kraven se tam někdy pohybuje nahej a nebo žere něco hnusného. Kresba je temná děsivá a k příběhu se hodí. Takže Spider-man Kravenův poslední lov zajímavé, ale i divné čtení špíš o Kravenovi. Pokud máte rádi děsivé temné a někdy nechutné komiksy tak si to přečtěte.

27.10.2018 4 z 5

Batman / Želvy nindža Batman / Želvy nindža James Tynion IV

Batman/želvy ninja je dobrý komiks. Příběh není tak o akci jako spíš o vztahu batmana se želvami. Autor od, kterého u nás vyšly i dvě knížky rebirth detective comicsu nám tady ukazuje, že Batman může být i milý a mít pochopení. S batmanem se tady dobře pracuje, se želvami taky, ale jen s některými. Kresba je taková pastelová a k příběhu dobře sedne. Takže Batman/želvy ninja dobrý oddechový komiks, který vám dobře ukáže vztah batmana se želvami. Doporučuji.

08.10.2018 4 z 5

Staré dobré časy Staré dobré časy Robert Kirkman

První knížka živích mrtvých od nakladatelství image nezklamala. Komiks nám tady ukazuje dobře udělaný příběh několika lidí, kteří jsou mezi zombie a autorovi to tady jde hodně dobře. Kresba Moora to jen doplňuje.

21.09.2018 5 z 5

Máj Máj Karel Hynek Mácha

Máj od Karla H. Máchy je dobře udělané veršované dílo. Příběh je sice trochu kvůli složitějšímu veršovaní trochu zmatený, ale i tak to patří mezi naše známá díla.

15.09.2018 3 z 5

The Invincible Iron Man: Pět nočních můr The Invincible Iron Man: Pět nočních můr Matt Fraction

Iron man je docela zajímavě udělaný komiks. Iron man nám tady říká proč nechce aby někdo používal jeho brnění. Jako je to dobrý nápad, ale přijde mi, že to mohlo trošku lepší, ale neříkám, že je to špatný. Ten příběh je dobře myšlený. Kresba je taková někdy počítačová. Pokud máte Iron mana rádi a chcete ho trochu víc poznat tak si to přečtěte.

15.09.2018 4 z 5

Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé Mark Millar

Tohle byl dobrý komiks se spidermanem. Příběh byl Ok, ale trochu mi vadí, že série pokračuje v aj.

27.08.2018 3 z 5

Fury: Bůh ochraňuj válku Fury: Bůh ochraňuj válku Garth Ennis

Tohle asi bude jeden z nej. komiksů s Furym co jsem kdy četl. Děj je sice jednoduchý, ale dobrý. Ostatní postavy až na Furyho jsou trochu divné a jsou tam zbytečné. Fury je dobře napsaná postava. Zjistil jsem, že Ennis umí psat. Tenhle komiks, ale i tak doporučuji.

23.08.2018 4 z 5

Thor: Znovuzrození Thor: Znovuzrození Joseph Michael Straczynski

Bylo to zajímavě udělané, pohled na lidi a asgarďany. Některé jejich scény byly sranda. Ten příběh je je dobře udělaný, ale mohlo to mít trochu víc sešitů. Kresba je dobrá.

06.08.2018 3 z 5

Král Lávra Král Lávra Karel Havlíček Borovský

Pěkně rýmované bavilo mě to.

25.07.2018 3 z 5

Wolverine: Ještě žiju Wolverine: Ještě žiju Warren Ellis

Co říct. Ani špatný ani dobrý.

13.07.2018 3 z 5

Parťácká romance Parťácká romance Joe Kelly

No čekal jsem to trochu lepší, někdy to bylo trochu nudný. Kresba Ok. Někdy to bylo vtipný.

07.07.2018 3 z 5

Ve stínu netopýrů Ve stínu netopýrů James Tynion IV

Už docela dlouho jsem nečetl takhle povedený komiks, příběh je hodně napínavý a příjemný. Všechny postavy jsou sympatické, nebo mi až tak nevadí. Clayface a orphan by mohli mít trochu víc prostoru, ale to je proto, že je to týmovka. Je dobrý, že je tam víc ten tým než jen Batman, protože batmana máme v jeho řadě od Kinga, nebo all Star batmanovi. Kresba je k příběhu udělaná hodně hodně dobře, ale to se líp pochopí když si to přečtete. Je to asi zatím nej. série batmana, ale ještě jsem nečetl toho all Star. A jak říkám čte se hodně dobře a je to takový celý příjemně udělaný, snad bude druhy díl stejně dobrý. A tohle musím doporučit.

29.06.2018 4 z 5

Říše stínů Říše stínů Andy Diggle

Sice jednoduchý, ale příjemně dělaný. Trochu temný a nic na něho nemusíte mít načtený. Kresba se k tomu hodí. Pokud máte rádi temné příběhy tak si to kupte.

26.05.2018 3 z 5

Já jsem Gotham Já jsem Gotham Scott Snyder

Je to dobře udělané. Příběh je zajímavý, kresba je pěkná.

20.05.2018 3 z 5

New Avengers: Útěk New Avengers: Útěk Brian Michael Bendis

Příběh je dobře udělaný, napínavý a pěkně kreslený. Je taková pohodová četba, které by nevadil sešit navíc.

06.05.2018 3 z 5

Znovuzrození hrdinů DC Znovuzrození hrdinů DC Geoff Johns

Do hodnocení dávám i samotný nápad sešitovky díky, které po přečtení pochopíte další dc komiksy co u nás budou vycházet. Troch vám tam stručně řeknou něco o flashovi. Kresba dobrá a pokud chcete kupovat dc komiksy co budou vycházet tak tohle si přečtěte.

02.05.2018 4 z 5

Macbeth Macbeth William Shakespeare

Docela dobrý

20.03.2018 3 z 5

Superman: Brainiac Superman: Brainiac Geoff Johns

Kresba je určitě dobrá, příběh je trochu jednoduchý. Brainiac je dobrý záporák. Superman je dobře udělanej

12.03.2018 4 z 5

Válečné jizvy Válečné jizvy Chris Yost

V celku to ušlo. Kresba je dobrá, ale příběh mohl být víc propracovanej.

17.02.2018 3 z 5