Parťácká romance

Přichází největší parťácká romance všech dob - v podání tvůrců, kteří stáli na začátku Deadpoolovy kariéry. Díky nim tu máte dva marvelovské hláškaře v jednom týmu! Až tedy na to, že jeden má morální zásady a odpovědnost a druhý je prostě magor. Důvod jejich setkání? Kontrakt. Deadpool má za úkol zabít zdroj všeho zla - úspěšného vynálezce Petra Parkera. A tomu, celkem logicky, musí Spider-Man zabránit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/376873/big_partacka-romance-Lm1-376873.jpg 3.986

Spiderman/Deadpool 1.

Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Crew

Isn't It Bromantic, 2016

Kniha Parťácká romance

marek53
27.12.2021

Velice dobrý komiks: humor funguje, postavy jsou skvěle a příběh taky nezaostává. Ale taky to není nic velkého takže od toho nečekejte nejlepší komiks všech dob. hodnocení: 8/10

uzivatel04658
22.05.2021

Tohle je na 100 % to nejlepší duo. Strašně jsem se u komiksu bavil, dostal jsem několik výbuchů smíchu a prostě to je strašně dobrý komiks. Sice jsem nečetl další díly, protože nebyli v knihovně a nechtěl jsem je kupovat, ale tenhle první díl jsem si strašně užil. Spidermana asi znáte a u Deadpoola vám stačí vidět jeden film. Určitě doporučuju.

Barun
03.01.2021

Na Vánoce jsem se rozhodla, jakožto milovník Marvel filmů, sbírat komiksy a tohle byl jeden ze dvou, který jsem dostala. :)
Musím říct, že jsem byla překvapená a líbilo se mi to, i když jsem byla první tři části trochu zmatená - musím postupně načíst příběhy obou postav, ale na to mám dost času. Je zde skvělé grafické zpracování a spoustu vtipných hlášek hlavně z Deadpoolovi strany a to k tomu prostě patří! :D
Hodnocení jaké uvedu níže, možná časem změním, ale na první komiks, co jsem četla, si myslím, že je hodnocení zasloužené. Za mě to bylo fajn počtení a těším se na další! :)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Hodnocení: 5/5

KubaHanzelin
02.08.2020

Mám teď v knihovničce předeadpoolováno, ale tohle byl prozatím poslední kousek (minimálně na nějakou dobu).
Dát tyhle dva hláškující marvelovské miláčky dohromady byl super nápad, jen si říkám, že ten humor byl moc na sílu, v pozadí je vážnější příběh a ten se mi líbí poměrně dost, jsem zvědav co z toho bude dál, snad půjde kvalita příběhu nahoru. Kresba je jako u sólo Deadpoola moc fajn, i když tu máme jiného kreslíře

Terycte
09.06.2020

Skvělý komiks, který je suprově vtipný.
4,5/5 ????

Marquis
19.05.2020

Pred čítaním som mal zmiešané pocity a tak trochu obavy, aby moje očakávania neboli privysoké. Ale zjavne boli ešte celkom pri zemi, pretože Parťácka romanca predčila aj moje najdivokejšie predstavy! Kadencia hlášok je neuveriteľná (aj Spidey nakoniec dôstojne kontruje), akcia prehľadná a v súlade so schopnosťami oboch hrdinov, kresba jednoducho báječná, a divsesvěte, ono to má aj nejaký scenár! Za mňa maximálna spokojnosť a už sa trasiem na ďalšiu časť.

dontbullshitme
26.01.2020

Je to zatím můj druhý komiks (prvním byl Peter Parker Spectacular Spider-Man), takže se rozhodně neřadím mezi znalce, ale.. to se prostě nedá číst. Měla jsem o tom úplně jinou představu, což je možná ten problém. Mám tyhle dva hrozně ráda, ale tenhle víkend zjišťuju, že je to hlavně díky filmům. Vím, že jsou ukecaní a vtipní, ale čeho je moc, toho je příliš a vlastně v tom komiksu ani vtipní nebyli, spíš trapní.

Kate18
25.10.2019

Naprostá pecka! Deadpool je prostě největší superborec na světě. Miluju jeho hlášky a blbé kecy a tak trošku se v něm vidím. Nevhodné řeči v nevhodných chvilkách.. ???? Navíc když se dá dohromady se Spideym, tak je to dvojnásobná nálož.