Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé

Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266884/bmid_marvel-knights-spider-man-dolu-mezi-ZFL-266884.jpg 4 40 6

Petr Parker se ze všeho nejvíc bojí toho, že jeho hrdinské kousky v kostýmu Spider-Mana dostanou do nebezpečí jeho přátele a rodinu. A jako by se mu vesmír snažil dokázat, že má absolutní pravdu, objeví se tajemný padouch, který zná jeho skutečnou totožnost a unese jeho milovanou tetičku May. Petr je najednou nucen čelit hordám svých nejnebezpečnějších protivníků. Pokud chce svou tetu zachránit, bude muset sáhnout až na samé dno svých sil. S Black Cat po boku bude muset Petr jít vstříc jisté smrti a klesnout až... Dolů mezi mrtvé.... celý text

Literatura světová Komiksy Sci-fi
Vydáno: , Hachette

Marvel Knights: Spider-Man: Down Among the Dead Men , 2004

trudoš
30.06.2020 4 z 5

Ačkoli oceňuji, že Mark Millar přistoupil k postavě Spider-Mana zase trochu jinak a celé vyprávění hodil spíš do gangsterky, ve stínu J. M. Straczynského naneštěstí nedokáže uspět. Což o to, zápletka jako taková je výborná, jenže tenhle Petr Parker není tím Petrem Parkerem, na kterého jsem zvyklý. Vůbec tu třeba nefunguje chemie mezi ním a Mary Jane a také prakticky vymizel pro postavu tolik příznačný humor. A třebaže kresba Terryho Dodsona je po všech stránkách precizní, příliš mi nekorespondovala s podprahovou brutalitou. Najednou hrozivost padouchů ztrácí na síle, protože jejich proradné skutky začne čtenář vnímat, až když jdou oběti do stovek - jedna mrtvá zdravotní sestřička evidentně nikomu žíly netrhá. Násilí zkrátka vtrhlo do Pavoukova života a všichni se tváří, jako by se nic nestalo. Kdyby šlo o Punishera nebo Daredevila, neřeknu ani slovo, ale k Spider-Manovi mi to prostě nesedí. Ovšem gradace je strhující a já jsem pln nedočkavosti, jakým směrem se příběh bude ubírat dál.

KillHurt
25.11.2019 4 z 5

Ještě že mám načtené komiksy před i po tomto příběhu jinak by mě z toho vyšuměného konce trefil šlak. Mark Millar zkrátka umí a tečka.

davidurban1973
25.02.2019 3 z 5

Kresba zajímavá. Příběh únosu tety May a Spidermanovo patrani vypadal zajimave. Setkání s Owlem, který ho využije pro své plány a bitva Spidermana s Vulturem a Elektrem je koukatelna. Nebylo by to špatně, kdyby.... kdyby v té knize příběh ukončili, což se nestalo.
Pro mě zklamání, když se vlastně nedozvíme, jak tetička dopadla. Štěstí, ze vyslo pokračování a V další knize série “Jed” se snad dozvíme konec...

milan1935
27.08.2018 3 z 5

Tohle byl dobrý komiks se spidermanem. Příběh byl Ok, ale trochu mi vadí, že série pokračuje v aj.

hroubek
18.06.2016 3 z 5

Spider-mana mám rád, mám rád i Marka Millara, tak proč to nemohlo vyjít na sto procent. Millar se opět nedrží při zemi a to kam zavede Spideyho je fajn, ale rozhodně to není bez výhrad. Komiks má slušné tempo, přesto skončí dříve, než by měl. Nejvíce mě ze všeho na tom mrzí potenciál, který komiks má a nedokáže ho naplno prodat.

martinstefko
08.12.2015 4 z 5

Tohle je jednoduše mainstream, který dokáže nadchnout akcí, postavami, ne až tolik humorem, trochu možná příběhem - v některých aspektech, hlavně v tom, že chcete vědět, co bude dál - ale není to něco, co by bylo naprosto odzbrojující a jedinečné. I tak jsem zvědavý na pokračování. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/05/906-ultimatni-komiksovy-komplet-63.html

Kniha Marvel Knights: Spider-Man: Dolů mezi mrtvé je v