Vampirella

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Vampirella je sexy upírka zrozená v Drakulonu. V této nejtemnější části pekla krev teče jako voda v mohutných řekách a Vampirella se jí živila. Když přišla na Zem, byla nucena pít lidskou krev, aby přežila.Na Zem byla vyslána na křížovou výpravu - zbavit ji všech úpírů, potomků její vlastní matky Lilith. Při svém poslání se utkala se spoustou mocných protivníků, např. s Krvavou Rudou Královnou, Hemorrhegem a dokonce i se samotným legendárním Drakulou. Při tažení odhalila svůj pravý původ, Vamppirella je první z nového druhu upírů, šlechtěných pro nové millenium. Nemá tradiční upírská omezení: nevadí jí sluneční světlo, česnek, svaté symboly a dokonce ani svěcená voda. Ačkoli má Vampirella nadlidskou sílu, rychlost a zuřivost, její největší síla leží v její sošné kráse a její neodolatelné smyslnosti. Nyní se tato hrdinka v nejmodernějším kabátě představí i v našich zeměpisných šířkách. Neuvěřitelná malba Mika Mayhewa skvěle doplňuje scénář Marka Millara a vytváří tak perfektní mix upírské akční podívané, hororu a dusného erotična. VĚKOVÉ DOPORUČENÍ 15+ Tato kniha obsahuje násilí, sex, sexuální narážky a neslušné výrazy. Kresba: Mike Mayshew. ...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/77_/7728/vampirella-7728.jpg 2.529
Žánr:
Literatura světová, Komiksy

Vydáno: , Comics Centrum
Originální název:

Vampirella, 2001


více info...
Nahrávám...

Komentáře (8)

Kniha Vampirella

Arkagas
05.05.2020

Ano, tenhle comiks je vlastně totální krávovina, ale jako oddech na ani ne hodinu čtení to je super - užila jsem si ty nádherné kresby, kde místy přemýšlíte, zda se nejedná jen o upravenou fotku a fakt ne. Příběh je prostě tuctový, nic co by Vás nadchlo a Vampirella je primárně určená pánskému čtenářskému osazenstvu, protože co si budem - šťabajzna s mega přednostma v lesknoucím se oblečku a ještě vraždící svůj druh se jen tak nevidí že jo :-D Ale jak jsem řekla, příjemná hodinová záležitost, která je tedy opravdu určená čtenářům 15+ Je to vlastně takový upírský hororový krvák.

norrasun
09.10.2019

Vampirella - vybavená hrdinka v mikrooblečku vyobrazená ve všech myslitelných pozicích. Příběhy jsou prostinké, ve spojení s plastickou kresbou celek funguje jako nenáročné oddechové čtení. Moje očekávání splnilo.


Baloun
09.11.2016odpad!

Tak tohle se moc nepovedlo

Kapis
29.03.2016

Uff, to byla pýýýýčooovííínáááá, nezlobte se prosím na mne za tu u mne neobvyklou blasfemickou mluvu, za kterou jistojistě skončím skučíc v katolickém pekle, ale čiřejší utrpení a ztrátu času jsem dlouho nezažil, kurva fujtajxl! Na jednu hvězdu to dosáhlo přes tu vysokou hradbu odporné kýčovitosti pouze díky dvěma skoro vtipným momentům. Nejvíc šokován a zděšen jsem byl, když se to knize celou dobu nemělo šanci povést, z posledního okýnka, kdy prý jsme "ho neviděli naposled". Naštěstí nevím koho, ale uchráněn této informace budu nejspokojenější. Cena 400Kč, psána v antikvariátu tužkou, a která zdobí stehno na prvním obrázku uplakané a hodné sexy renegátské upírky je kurvárensky přestřelena, ani 150 jsem za to neměl dávat! Ale nechám si to jako ukázku hloupé, sterilní a prvoplánové kokotiny, kterou by nezachránila ani Dáda Patrasová, než začla chlastat, v hlavní roli. Fujtajxl!

borknagar
21.11.2014

Nejslabší komiks, který jsem kdy četl. Divná kresba, divný příběh (je to příběh?), divné všechno.....Ruce pryč.....

Thunair
06.01.2012odpad!

Millarovo zklamání. Nemastné neslané sázející na rádoby erotičnost a brutálnost...vyhozený peníz...

OldaB
06.10.2011

Oddychovka, která zaujme spíše kresbou. Scénář je hodně slabý a připadal mi spíš jako prolog něčeho většího. To něco ovšem nepřišlo. Přečteno jako ebook

Esmit

Vůbec se mi nelíbila kresba. Nevím, jestli je to dělané na počítači nebo jak ale hrozně mi vadila. Mám ráda komiksy od Marvela, kde je stále vidět, že je to jen komiks ne zkomolenina reality. Příběh na druhou stranu docela ujde. Nenáročné, lehké na pochopení. Jednoduše erotická upírka vybíjející zlé upíry. :)