Wolverine: Starej dobrej Logan

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Budoucnost po padesáti letech: Zpustlou zemi, která bývala Spojenými státy americkými, si mezi sebe rozdělili tyranští superpadouchové vládnoucí svým poddaným z pozice diktátorů. Hrdinové padli a nikdo netuší, co se tehdy stalo Wolverinovi - jeho místo zaujal jen mlčenlivý, stárnoucí muž jménem Logan. Nejde mu už o nic jiného než o rodinu... a ta je nyní ohrožena. Logan má jedinou šanci - musí se vydat napříč celou Amerikou za posláním, jimž si zajistí budoucnost a smíří se s minulostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/265569/wolverine-starej-dobrej-logan-AEF-265569.jpg 4.8105
Série:

Ultimátní komiksový komplet (56.)

Žánr:
Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette
Orig. název:

Wolverine: Old Man Logan (2010)

více informací...
Nahrávám...

Komentáře (19)

Kniha Wolverine: Starej dobrej Logan

Přidat komentář
FireOfFilth
18. srpna

Komiksy od Marvelu v podstatě nečtu, výjimka je Punisher. Po tomto jsem šáhl ze dvou důvodů, hodně lidi ho do nebe vychvaluje a zadruhé film Logan si bere dost z této knihy, která je prý stejně hodně jiná.
Příběh je dystopická ala road movie jízda. Drsná atmosféra plná drsných hlášek, opravdu to není klasická veselá vtipná Marvel věc, který jsou opravdu pro děti. A jak všichni víme Wolverin, když se rozjede je jako mlýnek na maso.
Najdeme tu spoustu postav marvel univerza, některé pouze jen na jedné straně či panelu. Je tu spoustu detailů, které zarytí fanoušci znají. Já toho znám dost, ale pouze z filmového univerza.
Tahle kniha šlape od začátku do konce, příběh uběhne jako voda.
Tento komiks doporučuji hlavně těm, kteří mají rády drsné komiksy pro dospělé ne klasické marvel veselohry. A budu rád, když mi někdo třeba doporučí něco podobně drsného.

ladyKristyn
27. července

Další komiks který mi nesmí chybět v knihovničce, parádní ilustrace.

Nevimm
20. července

Masokombinát Logen s.r.o.

Bobik9
08. července

Pro mě mistrovské dílo komiksu. Nejlepší komiksárna, jaká se mi kdy dostala do ruky. Dechberoucí kresba, neskuteně kvalitní a propletený příběh. Wolverine je moje nejoblíbenější postava obecně, ale tady se dostal na úplně jiný level. Hrozně moc bych si přál, aby tento příběh dostal nějaké české pokračování, nebo cokoliv souvisejícího. Mistrovské dílo!

KubaHanzelin
30. června

Tak tohle mi naprosto vyrazilo dech, přenádherná kresba, roadtrip se starouši Loganem a Hawkeyem, neskutečná řežba, parádní marvelovské postapo!

Dragonian
27. června

Wolverine je v mém top žebříčku oblíbenosti hrdinů. A díky tomuto komiksu ho mám ještě raději. Parádní akční jízda a Millar opět dokazuje, že je jeden z nejlepších scénáristů.

KillHurt
14. února

Tak tohle je opravdu luxusní čtení. Komiks je úplně o něčem jiném než film Logan. Obojímu se však povedlo předat čtenářům/divákům pocit naprostého zmaru. Samozřejmě komiks oproti filmu má mnohem větší pole působnosti a taky se nemusí brát tak vážně jako film. Jeden z mála superhrdinských komiksů, který si rád přečtu znovu.

OldaB
07. února

Moderní, brutální, plné nápadů. Tohle je jízda, na kterou jen tak nezapomenete.