Wolverine: Starej dobrej Logan

Budoucnost po padesáti letech: Zpustlou zemi, která bývala Spojenými státy americkými, si mezi sebe rozdělili tyranští superpadouchové vládnoucí svým poddaným z pozice diktátorů. Hrdinové padli a nikdo netuší, co se tehdy stalo Wolverinovi - jeho místo zaujal jen mlčenlivý, stárnoucí muž jménem Logan. Nejde mu už o nic jiného než o rodinu... a ta je nyní ohrožena. Logan má jedinou šanci - musí se vydat napříč celou Amerikou za posláním, jimž si zajistí budoucnost a smíří se s minulostí....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/265569/wolverine-starej-dobrej-logan-AEF-265569.jpg 4.8105

Ultimátní komiksový komplet (56.)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Wolverine: Old Man Logan (2010)

Kniha Wolverine: Starej dobrej Logan

FireOfFilth

Komiksy od Marvelu v podstatě nečtu, výjimka je Punisher. Po tomto jsem šáhl ze dvou důvodů, hodně lidi ho do nebe vychvaluje a zadruhé film Logan si bere dost z této knihy, která je prý stejně hodně jiná.
Příběh je dystopická ala road movie jízda. Drsná atmosféra plná drsných hlášek, opravdu to není klasická veselá vtipná Marvel věc, který jsou opravdu pro děti. A jak všichni víme Wolverin, když se rozjede je jako mlýnek na maso.
Najdeme tu spoustu postav marvel univerza, některé pouze jen na jedné straně či panelu. Je tu spoustu detailů, které zarytí fanoušci znají. Já toho znám dost, ale pouze z filmového univerza.
Tahle kniha šlape od začátku do konce, příběh uběhne jako voda.
Tento komiks doporučuji hlavně těm, kteří mají rády drsné komiksy pro dospělé ne klasické marvel veselohry. A budu rád, když mi někdo třeba doporučí něco podobně drsného.

ladyKristyn

Další komiks který mi nesmí chybět v knihovničce, parádní ilustrace.

Nevimm

Masokombinát Logen s.r.o.

Bobik9

Pro mě mistrovské dílo komiksu. Nejlepší komiksárna, jaká se mi kdy dostala do ruky. Dechberoucí kresba, neskuteně kvalitní a propletený příběh. Wolverine je moje nejoblíbenější postava obecně, ale tady se dostal na úplně jiný level. Hrozně moc bych si přál, aby tento příběh dostal nějaké české pokračování, nebo cokoliv souvisejícího. Mistrovské dílo!

KubaHanzelin

Tak tohle mi naprosto vyrazilo dech, přenádherná kresba, roadtrip se starouši Loganem a Hawkeyem, neskutečná řežba, parádní marvelovské postapo!

Dragonian

Wolverine je v mém top žebříčku oblíbenosti hrdinů. A díky tomuto komiksu ho mám ještě raději. Parádní akční jízda a Millar opět dokazuje, že je jeden z nejlepších scénáristů.

KillHurt

Tak tohle je opravdu luxusní čtení. Komiks je úplně o něčem jiném než film Logan. Obojímu se však povedlo předat čtenářům/divákům pocit naprostého zmaru. Samozřejmě komiks oproti filmu má mnohem větší pole působnosti a taky se nemusí brát tak vážně jako film. Jeden z mála superhrdinských komiksů, který si rád přečtu znovu.

OldaB

Moderní, brutální, plné nápadů. Tohle je jízda, na kterou jen tak nezapomenete.