Tajná invaze

Mimozemská civilizace Skrullů, kteří dokážou měnit svou podobu, tajně infiltrovala veškeré superhrdinské týmy světa s jediným cílem - planetární invazí. Pozemští hrdinové se musí sjednotit, aby odrazili útok... ale jak to vůbec můžou dokázat, když ani netuší, jestli mezi jejich kolegy není skrytý nepřítel? Jakýkoliv hrdina může patřit k mimozemským útočníkům, a tak se každý musí sám sebe ptát: Komu je možné věřit?...celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/26_/265975/tajna-invaze-THR-265975.jpg 3.933

Ultimátní komiksový komplet (57.)

Secret Invasion (2009)

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi
Vydáno:, Hachette

Kniha Tajná invaze

KillHurt

Věřím, že se mělo jednat (a jedná) o kulervoucí event. Bohužel moje znalost Marvel Universa jen jako čtenáře UKK nedostačuje k tomu, abych si Invazi dostatečně užil. Znalost některých dalších reálií byla naopak mnohdy i na škodu, protože jsem si některá překvapení vlastně vyspoileroval předem. Bylo fajn vidět některé postavy znovu naživu. Bohužel u některých jsem ani nevěděl, že jsou mrtvé a nebo pohřešované. Příběhová linka tak na mě působí roztříštěně a bez nápadů. V určité době a v určitém kontextu to muselo být super. Teď a tady na to řeknu jen: "Ehhh"

martinstefko
08.12.2015

Eventy obecně nemám moc rád, protože je jasné, že celý děj je rozmělněný do mnoha dalších sešitů a detaily nám uniknou. V tomhle případě to platí, je zde mnoho, co nemá vysvětlení nebo není dořešeno, ale naštěstí ta hlavní zápletka zůstává pochopitelná. Nesmíte tak čekat nic naprosto skvělého, objevného, pořád je to jen o tom, že parta barevných chlapíků a dam vyhraje nad jinou barevnou partou. Ale přece jen je jasné, že tohle bude mít následky. Musím pak ocenit, že si pro české vydání dala redakce tu práci, že nejen dělala lettering v bublinách, ale dokonce i obálek, kdy původní "Secret Invasion" je nahrazeno českým "Tajná invaze" a vypadá to moc povedeně při zachování původního stylu grafiky. Tohle se mi moc líbilo. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/02/841-ultimatni-komiksovy-komplet-57.html

Autoři knihy

Brian Michael Bendis