Avengers: Na věky věků část 2

Epická bitva Avengers napříč prostorem a časem pokračuje! V Immortusově pevnosti v srdci limbu se tým dozvídá strašlivou pravdu, která vedla Pána času k jeho nedávným činům. Navzdory zdánlivě nulovým šancím musejí hrdinové najít způsob, jak Immortuse porazit a zajistit budoucnost lidské rasy.

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266755/big_avengers-na-veky-veku-cast-2-XzW-266755.jpg 3.633

Ultimátní komiksový komplet 62.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Hachette

Avengers: Forever Part 2, 2012

Kniha Avengers: Na věky věků část 2

trudoš

O trochu lepší než předchozí díl, ale čistě jen proto, že děj je konečně přehlednější a čtenář má tak víc šancí pochopit, o co že komu vlastně jde. Nic to ovšem nemění na faktu, že zápletka má pouze co nejvíce oddálit závěrečnou bitvu, která byť postrádá logiku, je vpravdě velkolepá. Prostor mezi začátkem a koncem pak vyplňuje kvantum řečí o moci a odpovědnosti, chaotické skákání v čase a opakované převlékání kabátů dle aktuálních potřeb scenáristy. Jít o komiks ze šedesátých či sedmdesátých let, neřeknu ani popel. Jenže není, a o to je to horší. Navíc z příběhu neplynou žádné větší důsledky, jako tomu bylo v případě Tajných válek nebo Občanské války. Je to jedna velká pestrobarevná podívaná s okostýmovanými hrdiny a jinak nic dalšího. Zároveň však uznávám um Kurta Busieka, protože většinu obsahu vystavěl na pilířích starých epizod, kterým tak mistrovsky vysmekl poklonu. Škoda, že tady je zná jen málokdo, takže většina důmyslných odkazů na věci minulé či budoucí naneštěstí zanikne.

martunka
06.12.2019

Zase to byla jízda! Skvělý příběh, i když byl trochu překombinovaný.

KillHurt
25.11.2019

Druhá část můj pocit zmaru o trošičku vylepšila. Z první části už jsem znal postavy a dokonce jsem byl je jakž takž zařadit v historii Marvel komiksu. Přesto jsem se několikrát přistihl, jak se snažím najít souvislost na předchozích stranách a nedaří se mi to, protože ona souvislost je v dávno vydaných komiksech, které nemám šanci přečíst (jak časově, tak dostupností). Věřím, že pro hardcore fanouška je toto opravdu skvostné dílo. Já nejsem hardcore fanoušek.

martinstefko
08.12.2015

Knihou "Ultimátní komiksový komplet 62: Avengers - Na věky věků část 2" se nám uzavřel jeden příběh, který osobně považuji za skutečně náročný na čtení. Ne proto, že by bylo tak těžké ho pochopit, ale jednoduše proto, že je tak těžké se do něj přes neznalost univerza dostat. Všechno zachraňuje alespoň Carlos Pacheco, který ze sebe skutečně dostal naprosto skvělé panely a i díky němu a díky výbornému letteringu je komiks přeplněný textem přehledný a dá se dobře číst. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/06/947-ultimatni-komiksovy-komplet-62.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova