Avengers: Na věky věků část 1

Sedm členů týmu Avengers je vytrženo z minulosti, přítomnosti i budoucnosti, aby chránili svého přítele Ricka Jonese před smrtí z rukou Immortuse. V epickém příběhu, ve kterém stojí přítel proti příteli a ze zapřisáhlých nepřátel se stávají spojenci, musí hrdinové ztraceni v čase vybojovat kosmickou bitvu, která rozhodne o osudech celého lidstva!...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/26_/266754/big_avengers-na-veky-veku-cast-1-iVB-266754.jpg 3.435

Ultimátní komiksový komplet 61.

Literatura světová, Komiksy, Sci-fi

Vydáno: , Hachette

Avengers: Forever Part 1, 2012

Kniha Avengers: Na věky věků část 1

trudoš
18.07.2020

Právě tenhle typ superhrdinských komiksů moc nemusím. Klaďasové ve vypasovaných kostýmech, vysportovaní na těle i na duchu a s charaktery politiků na dětském hřišti srdnatě bojují proti hanebným panchartům, co chtějí ovládnout svět. Za nejkomičtější pak považuji situace, kdy borci stojí proti tisícihlavé armádě – a samozřejmě že jí porážejí, ale oni si u toho navíc lámou hlavu, jak to udělat tak, aby přitom nikoho nezabili. V moderních kulisách to ještě akceptuji, k našemu století tenhle model pohádek už prostě patří, ale když se něco takového přenese do kulis Divokého západu, nemůže po mě nikdo chtít, abych skákal radostí. Ani pro hrst dolarů.
Vlastně to jediné, co na příběhu oceňuji, je sestava hrdinského týmu, která slibuje zajímavou disharmonii, ovšem ani té není prozatím využito. Snad druhý díl nabídne víc. Ovšem stručné shrnutí na začátku každého sešitu pomohlo, abych se neztratil v chaosu postav, motivů a cest v čase. Holt neznalost historie Marvelu se vám tady ošklivě vymstí.

KillHurt
03.05.2019

Věřím, že je Busiek geniální autor, který se vypracoval z geeka s encyklopedickými znalostmi Marvelu na světového komiksového autora. Věřím, že v komiksu je spousta pomrknutí na pravověrné fanoušky. Já bohužel takové znalosti nemám a proto si nedokážu patřičně Na věky věků užít. Hrne se na mě spousta postav, o kterých jsem nikdy nečetl ani neslyšel, i s jejich životními epickými příběhy. To se nedá pobrat. Snad mi dojem vylepší druhá část.

martinstefko
08.12.2015

Ukazuje se zde bohatost marvelovského světa a jeho komplexnost, kterou ještě dlouho nebudeme schopni docenit a podobné komiksy si prostě naplno neužijeme. Více: http://www.comics-blog.cz/2015/04/900-ultimatni-komiksovy-komplet-61.html

Kniha hřbitova
Kniha hřbitova