Miláček484 Miláček484 komentáře u knih

Něžná tygřice Něžná tygřice Dana Emingerová

Moc milé a příjemné čtení, přečetla jsem za jedno odpoledne při léčení z nachlazení.

25.11.2018 5 z 5

Případ pohřešovaného háčka Případ pohřešovaného háčka Jan Frána

Po dlouhé době výborné detektivní příběhy z bezva prostředí, moc mě bavilo.

25.11.2018 5 z 5

Na křídle větrného mlýna Na křídle větrného mlýna František Kožík

Kožíka čtu ráda, ale tato kniha mě moc neuchvátila, ani jsem jí nedočetla, určitě zajímavý námět, ale nemohla jsem se začíst.

25.11.2018 2 z 5

Román života Román života Jan Antonín Baťa

Pěkné čtení sice občas jsem něco přeskočila, ale úplně mě dostalo to pracovní nadšení.

25.11.2018 4 z 5

Jepice Jepice James Hazel

Na mě poněkud morbidní, ale dočetla jsem, neboť bylo napínavé, teď si dám trochu od takových knih přestávku, je toho až moc

30.09.2018 4 z 5

Poslední paní Parrishová Poslední paní Parrishová Liv Constantine

Super, moc se mi líbila, kniha plná zvratů, velmi zajímavý příběh.

30.09.2018 5 z 5

Švábi Švábi Jo Nesbø

Napínavé čtení, pěkný příběh, Nesbo to umí, líbilo se mi trochu víc než Netopýr, a Harry je stále super detektiv, dávám 5, a přečtu určitě i další knihy.

14.07.2018 5 z 5

Babička na inzerát Babička na inzerát Taťána Březinová

Jsem sice o málo mladší než postavy v knize, ale vžila jsem se do jejich životů a moc se mi kniha líbila, velmi milá, humorná dávám 5.

14.07.2018 5 z 5

Manekýni Manekýni Pavel Hénik

Knihu jsem sice přečetla rychle, ale moc nadšená z ní nejsem. A pokud je alespoň z části pravdivé, tak to tedy se mi nechce ani uvěřit. Bohužel dávám pouze za 3.

26.06.2018 3 z 5

Sál smrti Sál smrti Peter May

Můj oblíbený autor nezklamal, kniha čtivá, zajímavé rozuzlení, ostatně jako vždy. Možná příliš milostného dramatu, ale dávám 5.

10.06.2018 5 z 5

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

Mám smíšené pocity, místy rozvláčné, ale konec napínavý.

10.06.2018 3 z 5

Noc jako stvořená pro nevěru Noc jako stvořená pro nevěru Zdena Frýbová

Pěkné i zábavné čtení, přečetla jsem rychleji než některé detektivky. Paní Frýbová nezklamala.

28.05.2018 5 z 5

Nemesis Nemesis Jo Nesbø

Nějak jsem se nemohla začíst a moc mě neuchvátilo.

25.05.2018 3 z 5

Záměna Záměna Caro Martini

Úžasná knížka, výborná zápletka, moc se mi líbila, konec byl hodně emotivní, a k velikému zamyšlení pro obě strany.

25.05.2018 5 z 5

Noční dravec Noční dravec Adam Brookes

ze začátku jsem byla trochu zmatená a nevěděla kdo je kdo postupně se však vyjasňovalo a závěr byl dobrý.

25.05.2018 3 z 5

Zmizet po francouzsku Zmizet po francouzsku Pelham Grenville Wodehouse

Wodehouse čtu ráda má velmi pěkný humor, příjemné čtění a je to trochu odreagování od těch všech detektivek

03.03.2018 5 z 5

Útěk Útěk Peter May

Kniha mě úplně pohltila, velmi zajímavé čtení, úžasná zápletka.

04.12.2017 5 z 5