Miláček484 Miláček484 komentáře u knih

Dívka, která musí zemřít Dívka, která musí zemřít David Lagercrantz

super, moc se mi líbilo, stále Lisbeth obdivuji, nezklamala

30.12.2019 5 z 5

Zúčtování Zúčtování John Grisham

jeho knihy čtu moc ráda, román velmi čtivý, četla jsem jedním dechem, abych se dostala k závěru a rozuzlení proč?? a to mě překvapilo.

30.12.2019 5 z 5

Kmotr Mrázek Kmotr Mrázek Jaroslav Kmenta

Zajímavá kniha, některé věci mě velmi překvapily, hlavně, kolik lidí bylo s Mrázkem v kontaktu.

13.07.2019 5 z 5

Aristokratka na koni Aristokratka na koni Evžen Boček

Opět píšu fajn vtipná oddechovka.

29.05.2019

Knížka se mi líbila, fajn vtipná oddechovka.

29.05.2019 5 z 5

Cena krve Cena krve Dick Francis (p)

Dick Francis mě nikdy nezklame, čtivé, napínavé.

29.05.2019

Muž, který hledal svůj stín Muž, který hledal svůj stín David Lagercrantz

Krásné, zase jsem fandila Lisbeth, je to super holka, knihu jsem četla na dovolené a jedním dechem, ta se fakt povedla. Oproti pavoučí síti, je to bomba.

26.05.2019 5 z 5

Okamžiky štěstí Okamžiky štěstí Patrik Hartl

Začala jsem též Veronikou a pak Jáchymem. jednoznačně 5 hvězd, super čtení.

26.05.2019 5 z 5

Milostí prezidenta Milostí prezidenta Zdena Frýbová

Souhlasím s komentáři, Frýbové knihy čtu velmi ráda, jsou bezvadné, humorné, ale tuto knihu jsem četla moc dlouho a stěží se prokousávala dějem, zatím je to nejslabší, co jsem od této autorky četla.

26.05.2019 2 z 5

Jak si správně přát Jak si správně přát Pierre Franckh

Zajímavé čtení, už jsem vyzkoušela a svým způsobem to funguje.

02.02.2019 4 z 5

Francouzské rozhovory s osobnostmi francouzského umění Francouzské rozhovory s osobnostmi francouzského umění Jiří Žák

Krásná setkání se známými a skvělými francouzskými herci.

02.02.2019 5 z 5

Učedník Učedník Hans Rosenfeldt (p)

Některé pasáže ze začátku mě moc nebavily, ale od poloviny skvělé, nemohla jsem se dočkat až budu číst dál, konec překvapivý. Super, moc se mi pokračování líbilo, těším se na další.

02.02.2019 5 z 5

3x na horké stopě 3x na horké stopě Miroslav Macek

tak nebylo to nejhorší, docela jsem se bavila, líbil se mi dost komentář manželky :-)

20.01.2019 4 z 5

Delfín z louže Delfín z louže Tomáš Bezrouk

Moc zajímavé čtení o plavci, který svým stylem vyhraje olympiádu, úžasné.

19.01.2019 5 z 5

Helena Vondráčková Helena Vondráčková Petr Macek

Helenku mám moc ráda, kniha moc pěkně napsaná, přečetla jsem se zájmem za dva večery.

01.01.2019 5 z 5

Francouzské polibky Francouzské polibky George East

Očekávala jsem trochu víc, ale nakonec jsem přečetla se zájmem, milé čtení na odreagování.

01.01.2019 4 z 5

Italské dvojhubky Italské dvojhubky Marta Kučíková

Moc milá knížka, krásné odpočinkové čtení na dobrou náladu,a přesně jak píše mariva do autobusu či tramvaje na cestu do práce a z práce, báječné. Určitě přečtu další, tedy tu první.

26.12.2018 5 z 5

Jiná Gabriela Koukalová Jiná Gabriela Koukalová Martin Moravec

Moc se knížka líbila, mám ke Gábině velké sympatie a dokážu pochopit čím si prošla a je dobře, že řekla svůj názor a sdělila věci, které jí potkaly v životě a ve spojení se sportem. Vůbec nerozumím kritice, která knihu provázela.

22.12.2018 5 z 5

Malý pražský erotikon Malý pražský erotikon Patrik Hartl

První kniha od Patrika Hartla a přečetla jsem za tři dny, výborně napsané úžasně se čte, místy dojemně smutné, místy humorné. Prostě dávám 6. A už se těším na další knížku, kterou mám připravenou.

17.12.2018 5 z 5

Český ráj Český ráj Jaroslav Rudiš

Super, přečetla jsem za jeden večer, vzhledem k tomu, že znám kamarády, kteří chodí takto do sauny a z jejich vyprávění si přesně dovedu představit, jaké vedou řeči, a to přesně Rudiš vystihl a ještě vím o jaké oblasti mluví, bydlím kousek.

25.11.2018 5 z 5