Francouzské polibky

Jestli někdo zná dobře život cizinců na francouzském venkově, je to právě George East. Když se svou ženou Donellou koupil rozpadající se vodní mlýn v Normandii - zemi, kde je čas levný a dobří přátelé neocenitelní - nic je nepřipravilo na peripetie, s nimiž se v novém životě setkají. V této knize začíná další dobrodružný rok, v němž se dvojice snaží, aby uklidnila stále si zoufajícího bankovního manažera. Postupem doby se setkává s řadou zdánlivě nepravděpodobných, ale skutečných místních postaviček, od Jeana-Clauda, asi sedmdesátiletého tesaře a bývalého gigola, po vševědoucího Luka, potomka Nostradama, který vždy po události slavně pronáší svá proroctví. Pak se však řada plánů ukáže zcela nereálných a manželé jsou nuceni svůj kousek ráje opustit. Bude to znamenat konec jejich dobrodružství ve Francii, nebo kruté rány osudu přežijí? Milujete-li Francii, život a smích, budete knihou Francouzské polibky nadšeni....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/14_/1470/francouzske-polibky-SFm-1470.jpg 4.29

Bleší mlýn 2.

Vydáno, Olympia

French kisses

Kniha Francouzské polibky

Miláček484
01.01.2019

Očekávala jsem trochu víc, ale nakonec jsem přečetla se zájmem, milé čtení na odreagování.

elli09
02.07.2012

Na začiatku som mala pocit že kniha nemá dej. Ale dej je ako život na francúzskom vidieku. Kniha napísaná s jemným humorom, taká oddychovka do vlaku alebo na dovolenku :-)