Mikejla1308 Mikejla1308 komentáře u knih

Stalo se mi všechno Stalo se mi všechno Eva Urbaníková

Tuto spisovatelku mám velmi ráda :-) Knížku jsem sice dočetla, ale velmi mě zklamala...

18.01.2014

Vztahová níže Vztahová níže Eva Urbaníková

Super :-) zasmějete se, lehce zamyslíte..moc pěkně se čte

18.11.2013 5 z 5

Za facku Za facku Eva Urbaníková

Takový rychlý náhled do jednoho vztahu. Jsem zatím tak v 3/4 knihy, ale ten Matúš mě tak neskutečně štve, hroznej chlap!! A Zuzka? Zamilovaná trubka. Nejlepší je její dcera Natálie, úplně ji vidím :-) Dávam 3/5.
Všechno nebo nic i Příliš osobní známost se mi líbii mnohem víc.

17.10.2013 3 z 5

Než jsem tě poznala Než jsem tě poznala Jojo Moyes

Úžasná knížka, opravdu! Krásně napsaná, dobře čtivá. Absolutně jsem ji prožívala. Závěr jsem hltala s obrovským napětím a samozřejmě uronila slzičku. Každému bych ji určitě doporučila :-)

10.10.2013 5 z 5

Modlitby klína Modlitby klína Charlotte Roche

Po prvním díle jsem našla odvahu přečíst i toto "dílo" od autorky. Na tolik mě nezaujala a tak jsem ji zase hezky do knihovny vrátila...

Vlhká místa Vlhká místa Charlotte Roche

Jen vidím obal této knížky nebo její název, hned se začnu smát. Knížku jsem četla v nemocnici (asi jediná věc, kterou jsem měla měla s hlavní hrdinkou spojené) a abych pravdu řekla, knížka mě dost vytrhla z reality nemocničního prostředí :-D Ano, místy je nechutná a není úplně pro každého, ale je to zase něco jiného. Po druhé už bych ji nečetla, ale vzpomínám na ní s úsměvem.

Chybějící otec, chybující syn Chybějící otec, chybující syn Guy Corneau

Velmi zajímavě napsáno. Vcelku čtivá.

12.07.2013

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Super knížka!! Nemám ráda takové ty knížky s velkými radami do života. Tato však pobaví a zároveň nenuceně poradí. Líbila se a říkám ano potvorám :-D

12.07.2013

Hříšný kanec Hříšný kanec Simona Monyová (p)

První kniha, kterou jsem od této spisovatelky četla. Zasmála jsem se, určitě zkusím i ostatní.

Dítě zvané „To“ Dítě zvané „To“ Dave Pelzer

Tuto knížku jsem začla číst a dočetla jsem asi jen do půlky, jak jsem byla šokována. Asi jsem ji četla jako moc mladá. Určitě se k ní vrátím. Příběh je velmi syrový, děsivý ale hodně dobře čtivý.

Misery Misery Stephen King

Horory nejsou mým šálkem čaje. Tuto knížku jsem však musela zkusit. A taky že jsem začla číst a už nemohla přestat. Vyvolávala ve mě pocity strachu a napětí. Nemohla jsem se odtrhnout. Stephen King je vážně třída!

Falešná volnost Falešná volnost Jana Frey

Hodně poutavý příběh, který prostě nelze nedočíst. Určitě také doporučuji.

Román pro ženy Román pro ženy Michal Viewegh

Nejdřív jsem viděla film a pak četla až knihu. Obojí se mi líbilo. Ideální doplněk k relaxu.

Alice v zrcadle Alice v zrcadle Jo Kingsley

Mám moc ráda knihy s touto tematikou. Tato se stala jednou z mých nejoblíbenějších. Od ostatních se odlišuje především rozdílným pohledem matky i dcery. Určitě stojí za přečtení.

10.07.2013

Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Jmenuji se Ester: Jsem gamblerka Ivona Březinová

Také super kniha, jako všechny holky na vodítku!!

10.07.2013

Z této edice se mi líbily všechny knihy.

10.07.2013

Skvělá, skvělá! Jako všechny z edice Holky na vodítku.

Květ pouště Květ pouště Waris Dirie

Co dodat. Kniha podle skutečné události, napínavá, šokující. Moc dobře se čte, otvírá oči.

Deník Bridget Jonesové Deník Bridget Jonesové Helen Fielding

Ani nevím, jestli jsem dřív viděla film nebo četla knihu. Obojí však skvělé!

10.07.2013

Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Borůvky – Muži jsou skvělý doplněk Barbara Nesvadbová

Poté, co jsem přečetla Brusinky, jsem se vydání Borůvek nemohla dočkat. Splnily mé očekávání a já znovu byla nadšená a knížku přelouskala jedním dechem.