Mievr Mievr komentáře u knih

Možná, možná ne Možná, možná ne Robert Fulghum

Příjemné čtení, nenáročné, hezky překvapila :) Převážně "rybaření" mě rozesmálo :D

19.06.2015 4 z 5

Čaroděj a sklo Čaroděj a sklo Stephen King

Rolandův příběh mě velice fascinoval :)

21.12.2014 5 z 5

Řbitov zviřátek Řbitov zviřátek Stephen King

Velice mě zaujalo, jak King dokáže vyprávět, moc se mi jeho styl líbí a je to hluboké, jen mě mrzí ten závěr :/ :D

20.05.2014 4 z 5

Finální říše Finální říše Brandon Sanderson

Moc krasné fantasy, plné zajímavých myšlenek a neočekávaných závěrů :) ale kam to celkově směřovalo, bylo tak trochu jasné :) i tak báječné čtení a jsem zvědav na další díl :)

29.04.2014 4 z 5

Mág – Učedník Mág – Učedník Raymond E. Feist

Moc dobré čtení, fantasy se mi hodně líbí...je to sice takové pohádkové, ale má to hlubokou myšlenku, ptž i v našem světě jsou kouzla a bojujeme s časem že? :)

04.04.2014 4 z 5

Bylo nás pět Bylo nás pět Karel Poláček

Krásná dětská léta, ale pro mě až příliš nezajímavá, spíš to jednou přečtu dětem :)

04.03.2014 3 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

Tolkienův styl psaní je úplně geniální, ale vadí mi jak jsou hrdinové nesmrtelní a nepřemožitelní, prostě není to Hra o trůny, kde jsou lidé běžní a obyčejní a nikdy neví co je čeká, tady sice taky né, ale vždy z toho vyváznou celý jen lehce pochroumaní, krom Gandalfa Šedého x)

11.09.2013 4 z 5

Zloděj blesku Zloděj blesku Rick Riordan

Dobrá odpočinková četba...zajímavý příběh s nesmrtelným hrdinou :)

28.05.2013 3 z 5

Steve Jobs Steve Jobs Walter Isaacson

Je to zajímavá kniha, ale životopisy mě moc neberou, proto sem ji četl pomalu a moc mě to nebavilo...Každopádně Jobs je velice zajímavý člověk a líbí se mi jeho myšlenka, dělat věci pořádně, aby si uživatelé neměli na co stěžovat, kdyby to tak dělali všechny firmy, věci by nebyly "k hovnu" a nerozbíjeli by se tak často, v takovém světě bych rád žil :)

22.04.2013 3 z 5

Atlas mraků Atlas mraků David Mitchell

Kdo chce toho tato kniha přivede k zamyšlení nad společností, lidskými vlastnostmi atd. rozhodně se těším, až si tuto knihu přečtu znovu a příjdu na věci, kterých jsem si nevšiml...po shlédnutí filmu jsem si říkal, proč jsou příběhy, tak obyčejné a neokořeněné, ale po přečtení knihy, jsem zcela pochopil autorovy úmysly...libí se mi přirovnání, že Atlas mraků je moderní Bible mládeže x)

14.02.2013 5 z 5

Kéž by lidi vyspěli natolik, aby se místo peněz zajímali o životy ostatních lidí, zlepšovali jim náladu, rozdávali lásku, žili v klidu a pohodě v "nebi", přesně tak jak je to myšleno v této knize...pryč ze strachem, utrpením, zlem, pochybami...žijme své životy jak nejlépe umíme :)

16.01.2013 4 z 5