MichaelaJan MichaelaJan komentáře u knih

Král Král Devney Perry

Kniha byla skvělá. Bryce byla typická silná, sebevědomá a hodně odvážná hrdinka. A Dash byl takový roztomilý morous. Ale! Musím se přiznat, že jsem čekala trošku temnější a odvážnější romanci. Dobře no….čekala jsem i více erotiky. Což neznamená, že se mi kniha nelíbila, líbila. Detektivní zápletka byla skvělá a rozhodně si koupím další dil. A jsem zvědavá na příběh Isaaha a Genevie (podle mě jeden z dílů musí patřit jim).

07.05.2022 4 z 5

Neústupná princezna Neústupná princezna Meghan March

Druhý díl je stejně skvělý a žhavý jako ten první. Jediné z čeho jsem krapet zklamaná, je tloušťka knížky. Je strašně úzká. Takže začnete číst a hned jak se dostanete s dějem do varu už jste na konci. A to že jste na konci zjistíte tak, že jste v tom nejlepším….. sakra cože?! Honem rychle otočit stránku a ono tam nic není. Takže smůla, tudle nudle a musíme čekat napjatí, jak to celé dopadne zase nějaký ten páteček. Určitě vřele doporučuji !

30.04.2022 5 z 5

Zlomený rytíř Zlomený rytíř L. J. Shen

(SPOILER) Jako všechno od L.J.Shen i tohle bylo skvělé a čtivé. Knight je jako všechny autorčiny mužské postavy majetnický, tvrdohlavý Alfa. A Luna ? Z šedé myšky se stala nezávislá dívka. Ale upřímně nevím co dál napsat, jsem i strašně naštvaná. Kvůli Rosie. Kvůli konci a zmínce o Deanovi a Dixie. Prostě budu dělat, že jsem tenhle příběh nečetla a v mem srdci je pořad Dean a Rosie. A teď si jdu přečíst Ruckus.

13.04.2022 4 z 5

Království těla a ohně Království těla a ohně Jennifer L. Armentrout

Tohle je naprostá bomba !!! Miluji tenhle příběh. A rozhodně miluji prince Casteela. Líbí se mi vzájemné popichování mezi Casteelem a Poppy. Taky to, jak si myslí, že předstírají. Příšerně nesnáším otevřené konce, který samozřejmě tady nechybí. Ale vlastně tomu nemám absolutně co vytknout. Vlastně jedině to, že nevím kdy vyjde pokračování. A musím podotknout, že jsem Fantasy nikdy nečetla. Ale po přečtení prvního dílu Z krve a popela, jsem věděla, že jsem se zamilovala. Snad se pokračování dočkáme co nejdříve.

12.04.2022 5 z 5

Tajemství v nás Tajemství v nás Anna Savas

Velmi čtivý příběh. Nic jiného se ani od německých autorek čekat nedá. Nebylo to nic uspěchaného, vzájemný vztah mezi Tessou a Colem se vyvíjel hezky a přirozeně.Cole byl ze začátku trošku mrzout, ale časem mu to člověk musí odpustit. Tessa byla strašně milá postava, kterou má člověk chuť objímat a utěšovat. Takže pokud hledáte milé a pohodové čtení, tohle je to pravé.
Jediné mínus, které mi dost vadilo a kazilo trošku čtení, bylo na můj vkus velmi časté použití slova Perplex.

12.04.2022 4 z 5

Zachraň nás Zachraň nás Mona Kasten

James mi udělal radost, jak se od prvního dílu změnil, nakonec se z něj stal slaďouš . Ale na druhou stranu, mnohem víc jsem chtěla číst příběh Wrena a Amber. Určitě je to slabší než série Začít znovu. Ale ! Je to Mona Kasten :) pohodové čtení , podle mě zbytečně protažené do tří dílů, určitě udělá radost, ale nepatří mezi knihy, ke kterým se někdy vrátím.

25.03.2022 4 z 5

Divoký princ Divoký princ Meghan March

Woow… Tak to byla jízda. Slupla jsem knihu jako malinu. Úžasně čtivé, nemohla jsem přestat číst. Vlastně mám pocit, že se tam toho ani moc nestalo, ale celou dobu jsem byla napnutá jako kšandy. Děj je jedna velká pikantnost. A řekla bych, že scény jsou napsané vkusně. Rozhodně stojí za přečtení. A jsem z prvního dílu nadšenější, než jsem tenkrát byla z první série.

Už se nemůžu dočkat dalšího dílu.

Je to poprvé, co po přečtení knihy nevím jak se jmenoval hlavní hrdina :-D

11.03.2022 5 z 5

Vojvoda z Montgomery Vojvoda z Montgomery Evie Dunmore

Úžasná historická romance, která se točí okolo feminismu. Hlavní postavy jsem si zamilovala. Je to nenáročné čtení a krásně napsané. A ty pikantnosti byly s ohledem na tuhle dobu napsány skvěle.

10.03.2022 5 z 5

Ďábel nosí černou Ďábel nosí černou L. J. Shen

Tohle miluju! Sarkasmus v knize byl podle meho vzkaz, to já zbožňuji. To jak Chase přicházel postupně na to, že vlastně Maddie totálně propadl je úžasný ! Konec byl trošku klišé, ale jinak jako celek moc povedené. Docela jsem se u čtení nasmála. Rozhodně doporučuji ️

09.03.2022 5 z 5

Hněv kejklíře Hněv kejklíře Amo Jones

Úžasný ! Jako všechno od Amo. Je pravda, že pasáže o tom, co se stalo Saskii , nemuseli byt tak do podrobna. Ale proste miluju zvrácenost každé knihy od Amo. Myslím, že u nás se ani nic podobného nevydává ?! Takže prostě pokud jste milovníci Amo efektu , tohle se vám bude taky líbit ️️

09.03.2022 5 z 5

Černé lži Černé lži Alessandra Torre

Tohle je úžasný příběh. Tak si tak čtete, myslíte si, že vás nic nepřekvapí a najednou BUM. ️ Já byla z toho rozuzlení dost v šoku. Řekla jsem si sakra, tak tohle byla bomba. Chtěla bych příběh zapomenout, abych si ho mohla přečíst znovu a znovu byt prekvapena ️

24.01.2022 5 z 5

Nymfomanka Nymfomanka Sonia Rosa

(SPOILER) Netradiční erotický román. Jako příběh naprosto čtivý a neodložitelný. Měla jsem problém, hlavně s pasážemy, kde se vyskytoval její syn. Musela jsem knihu párkrát odložit, a rozdýchat to. Někdy to bylo velmi smutné. Naprosto jsem nechápala tu bezproblémovost najít tolik chlapů za jediný den. A musím uznat, že vcítění do hlavní hrdinky, zde proběhlo na jedničku. Nás touhle knihou, jsem po přečtení premyslela opravdu dlouho. Je to hodně silný příběh. A konec byl teda příšerný nesnáším otevřené konce.

24.01.2022 5 z 5

9. listopad 9. listopad Colleen Hoover

Takže…. Prostě jako vždycky u Colleen - vtáhne a nepustí ️ Byl to úžasný příběh. Ben byl děsný slaďouš, hrozně se mi líbil. Celý ten příběh byl pojat trošku netradičně a myslím, že pro praktiky a realisty je to neuvěřitelný, ale prostě to má něco do sebe, takže to člověk musí milovat ️

16.12.2021 5 z 5

Hra s ohněm Hra s ohněm L. J. Shen

Mě se příběh líbil, konečně nějaká hlavní hrdinka, která nebyla bez chyb a naprosto krásná. I když už mi fráze fénix a povstat z popela přijde trošku otřepaná, ale sem se to docela hodilo. West byl úžasný zlomený bad boy . Je to určitě jedna z lepších knih z tohohle žánru, která u nás vychází. (Moc jich není). Jako komplet - příběh byl hezký a na konci i slza ukápla ️

12.12.2021 5 z 5

Liliana Liliana Anna Szafrańska

Úžasná kniha s úžasným příběhem. Nemohla jsem přestat číst. Po dlouhé době kniha, která mě opravdu nepustila. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu. ️

Hejno havranů Hejno havranů Kate Stewart

Úplně něco jiného, než na co je člověk u nás zvyklý. Myslím, že by se u nás mělo vydávat více lepších knih. (Podle Hodnocení na Goodreads).

Příběh byl zajímavý a velmi poutavý. Rozhodně doporučuji přečíst, pokud máte rádi něco peprnějšího ️️ Už aby byl druhý díl

Chaos v míru Chaos v míru Amo Jones

Asi jako všechny knihy od Amo, naprosto strhující. Miluji to, jak jsou její příběhy zvrácené. To jak člověk musí některé věci přečíst víckrát, aby to pochopil. A prostě se od toho nejde odpoutat. Už aby byl další díl Snad nám to rychle uteče. Další příběh by měl být Saskie a Killian, na ty se moc těším !!!