michaela8804 michaela8804 komentáře u knih

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

Román plný divokého a docela i perverzního sexu. Kupodivu mě to bavilo. Začátek byl dle mého zbytečně uspěchaný. Bennett si prostě zčista jasna usmyslel, že po Chloe vyjede. Nic tomu pořádně nepředcházelo, to mě zaskočilo. Druhý díl jsem přeskočila. Přečetla jsem i třetí díl ze série. Na čtvrtý se nechystám.

02.01.2017 4 z 5

Trable Trable Samantha Towle

Začátek je dost drsný. Chvílemi jsem si klepala na čelo. Nedokázala jsem se do Mii vžít, ale postupem času se mi příběh začal líbit. Oceňuji, že je kniha napsaná z pohledu Jordana i Mii. Byl to naprosto odlišný příběh, na které jsme zvyklá, ale asi jsem moc velký slaboch, abych se pouštěla do dalších podobných. Nemám na to nervy.

29.12.2016 4 z 5

Rockový risk Rockový risk Kylie Scott

Tahle série o rockové skupině není špatná, přečetla jsem všechny díly a s každým dílem mám problém, protože mi tam nějaké skutečnosti, lépe řečeno styl autorčina psaní a pojetí příběhu, vadí. Občas je to až příliš nepřirozené a přitažené za vlasy a z obou hlavních hrdinů tam dělají blbce. Přijde mi to trochu nedotažené.
Na druhou stranu mě to nutilo dočíst to do konce a vždycky si vzít další díl. Dá se říci, že mě to nakonec potěšilo, takže jsem byla vcelku spojená, ale po ničem další už netoužím.

27.12.2016 4 z 5

Rockové sólo Rockové sólo Kylie Scott

Druhý díl byl lepší než ten první, bylo to mnohem víc vtipné a daleko víc přirozené, než ten první. Není to dokonalé na 100%, ale zasmála jsem se u toho a příběh mě vážně bavil.

25.12.2016 4 z 5

Rocková hvězda Rocková hvězda Kylie Scott

Příběh Evelyn a Davida nebyl špatný, ale něco málo mi tam vadilo. Chvílemi to bylo možná až příliš absurdní. Ve srovnání s druhým dílem byl tenhle horší.

25.12.2016 4 z 5

Návrh Návrh Elle Kennedy

Celá série se moc povedla. Nejvíc oceňuji styl jakým je kniha napsaná, z pohledu Garretta i z pohledu Hanny. Je to vtipné, napínavé i rozumně napsané. Další díly budou stát určitě zato.

19.12.2016 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Skvěla napsaná kniha, neuvěřitelně jsem se u toho bavila a nemohla jsem se od toho odtrhnout. Omyl jsem četla jako první z celé série a teprve potom až Návrh. Lepší je ale začít prvním dílem, protože pak unikají některé skutečnosti, které se objevují v tom prvním. Logan je super a Grace taky, příběh je napínavý i zábavný a celkový příběh je až neskutečně realistický. Tohle se vážně povedlo!

19.12.2016 5 z 5

Zamilovaný vévoda Zamilovaný vévoda Adele Ashworth

Ashworth je dobrá autorka a historické romány fakt umí. Líbilo se mi to, příběh zajímavý, hrdinové také.

09.12.2016 4 z 5

Síla lásky Síla lásky Arnette Lamb

Vůbec mě to neoslovilo. Byl to jediný román od téhle autorky, který jsem četla a další vyhledávat nebudu. Příběh byl nesmyslný, celé to bylo takové divné. Nelíbilo se mi to.

09.12.2016 2 z 5

Deníky vévodkyně Deníky vévodkyně Jillian Hunter

Vcelku dobrý příběh i zápletka, je to klasická romance z viktoriánské doby.

09.12.2016 3 z 5

Prostě sexy Prostě sexy Linda Francis Lee

Celá teologie je výborná, nápaditá, dobře promyšlená, zábavná a návyková. Třetí díl se opět povedl. Neskutečně jsem se bavila při scéně v pracovně, kdy Julie strčí Bena pod stůl.

08.12.2016 5 z 5

Hříšně sexy Hříšně sexy Linda Francis Lee

Opět autorka nezklamala. Neuvěřitelně jsem si knihu užila. Zase jsem u toho umírala smíchy. Zápletka výborná, oceňuji nápad s trilogií. Člověk aspoň zůstává v dění a ví, co se děje.

07.12.2016 5 z 5

Nečekaně sexy Nečekaně sexy Linda Francis Lee

Jedním slovem parádní! Moc mě tenhle příběh bavil. Místy neskutečná legrace, měla jsem občas i záchvaty smíchu a konec mě opravdu potěšil. Další díl mě právě čeká.

06.12.2016 5 z 5

Jak rozchodit rozchod Jak rozchodit rozchod Chris Manby

Na začátek je třeba vyzdvihnout vtipnost, místy jsem se při čtení doslova propadala za břicho. Na druhu stranu, ale je to naprosto ego zdrcující příběh a celé mě to přivádělo k šílenství. Chtělo se mi rvát si vlasy díky blbosti a zoufalství hlavní hrdinky. Faktem ovšem zůstává, že autorka v anotaci sama upozorňuje, že tento příběh není vhodný pro, řekneme normální rozumně uvažující ženy, to se mi potvrdilo. Závěrem je nutno říct, že to není špatná kniha, jen je třeba nevzdávat se při čtení, leč je příběh šílenější. Happy end v podstatě zaručen.

05.12.2016 3 z 5

Kdopak je ta zrzka? Kdopak je ta zrzka? Alice Clayton

Celkem nudný příběh, snadno předvídatelný a pro mě nezáživný. Celá kniha je v podstatě založená jenom na sexuálních scénách dvou hlavních hrdinů a kolem toho se to pořád točí. Čtenáře, který má rád, když příběh někam spěje a chce se těšit na překvapující konec tahle kniha vůbec neosloví. Pro ty, co si chtějí počíst o sexu na všechny způsoby je tohle ideální volba. Nechápu, že to má ještě další dvě pokračování. Podle mě už není o čem psát.

04.12.2016 1 z 5

Losing it Losing it Cora Carmack

Velmi záživný a dynamický i vtipný příběh, přečetla jsem jedním dechem a nemohla jsem se odtrhnout.

04.12.2016 5 z 5

J'adore New York J'adore New York Isabelle Laflèche

Velmi chytlavý příběh, ideální pro ty, co mají rádi ženskou emancipaci. Dost jsem se pobavila, místy jsem se vážně hodně smála. Dle mého je to velmi "slušně" napsaný příběh, jsem zvyklá na milostné pasáže, které jsou barvitě vylíčené, to jsem tady bohužel postrádala. Čte se jedním dechem. Konec zůstal v podstatě otevřený, takže by to vážně chtělo konečně vydat přeložené pokračování.

03.12.2016 4 z 5

Nezvladatelná láska Nezvladatelná láska Julie James

Byla jsem nadšená! Postavy i příběh byly výborně napsané. Perfektní ukázka toho, že sama autorka je právnička, protože obě postavy byly skvěle profesně situované. Tahle kniha je ideální pro ty, co mají rádi úspěšné lidi a dokaží si na jejich místě představit sebe. Pro mě je to zárovneň i motivační kniha.
Našla jsem v Julii James svoji oblíbenou autorku.

30.11.2016 5 z 5