metalan metalan komentáře u knih

Tati, prosím ne! Tati, prosím ne! Barbara Naughton

Knihu jsem přečetla jedním dechem,ale s hrůzou v očích,nevěřila jsem,že může VLASTNÍ otec tak surově ubližovat vlastním dětem..
Byl to totální magor, zaslouží si křeslo..a taky ta matka nebyla normální,že vůbec tohle všechno tolerovala.Je smutné,že i bratři,kteří byli taky surově bití,tak své sestře nepomohli.
Chudák holka,takovou tíhu si ponese až do konce života..bylo mě jí hrozně líto,čím si musela projít a na vše byla sama.
Byl to opravdu silný příběh..

26.02.2023

Ve stínu lží Ve stínu lží Blake Pierce

Trochu trvalo,než se to rozjelo,bylo to takové pomalé tempo,ale konec byl už pak zajímavější.
Sice první díl mě víc bavil,ale druhý ušel.
Tak teď se vrhám na třetí,tak uvidíme...

14.11.2022 3 z 5

Stíny minulosti Stíny minulosti Blake Pierce

Super čtení,opět Pierce nezklamal.
Je to vždy napínavé od začátku do konce.
I když u této knihy jsem myslela, že už znám vraha a najednou....to nabralo jiné obrátky,jsem velice překvapena tím koncem,ale jsem ráda že to tak dobře dopadlo a sestry se daly opět dohromady....už se těším na další knihu Pierce

05.10.2022 5 z 5

Noční lovec Noční lovec Chris Carter

Opět super čtení,hltala jsem každou stránku.Chris,píše tak ten děj,že to úplně člověka pohltí a pak si čtenář připadá,jak kdyby stal vedle toho vraha.Už se těším na další díl..

28.07.2022 5 z 5

Popravčí Popravčí Chris Carter

Super čtení, i když první díl jsem četla dávno,tak si to moc nepamatuju,tak nemohu úplně porovnat,což je možná dobře.Alespoň to nebudu srovnávat,líbil se mě tento díl, i když někdy chaos,ale pak se v tom zas člověk zorientoval..ale opravdu bylo to dobře napsané,napínavé od začátku až do konce.
Už se těším na další díl,hned ho beru už do ruky.

10.02.2022 5 z 5

Francouzský manžel Francouzský manžel Klára Janečková

Byla to bomba,kniha se četla jedním dechem,napínavá byla od začátku až do konce..
Hlavně,když to bylo podle skutečné událisti..nechápu jak ty ženské,to sním tak dlouho vydržely..já bych vzala nohy na ramena hned..byl to pěkně vyšinutý chlap..tak hlavně že to dobře dopadlo..

Hned si přečtu další knihu od spisovatelky,hrozně mě baví,je to moje druhá kniha,strašně dobře se čte..už se těším na další.

26.10.2021

Lucky Luk 1. + 2. díl Lucky Luk 1. + 2. díl Lenka Lanczová

Přečetla jsem to jen z nudy..a nuda to byla..je to totální propadák..je to opravdu čtení jen pro malé děti..prostě spisovatelka má všechny knihy jen pro malé puberťáky..

14.10.2021 1 z 5

Druhá šance Druhá šance Renáta Petříková

Kniha byla super,přečetla jsem jí jedním dechem..Byla pěkně napsaná i téma bylo super,ráda čtu takové knihy,i na lesbické téma..a hlavně mělo téma hlavu a patu..doporučuji,je to perfektní oddychovka.

26.05.2021 5 z 5

Kdyby běžela Kdyby běžela Blake Pierce

Perfektní čtení, tento díl měl opravdu nečený vývoj..
Čtení od Blake Pierca,je vždycky napínaví od začatku až do konce..vždy se těším na další díly.

05.05.2021 5 z 5

Hana Hana Alena Mornštajnová

Tato kniha mě totálně dostala,nemohu ani uvěřit,jak silný byl příběh.
Nemám ráda válečné téma,ale toto mě totálně dostalo.
Příběh se mě tak vryl pod kůži,že když jsem zrovna nemohla číst,tak jsem byla stále v myšlenkách s Hanou..ještě teď si utírám slzy...(ještě u žádné knihy se mně to nestalo)
Opravdu velká poklona a obdiv spisovatelce,kterou jsem četla poprvé,že dokázala příběh tak nádherně a autenticky napsat.
Tuto knihu by si měl přečíst každý,a uvědomit si,jak je život pěkný a jak se máme teď dobře.A někteří si toho vůbec neváží..
Určitě si přečtu další knihu od této super spisovatelky.

13.05.2020 5 z 5

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Výborná detektivka,byla napínavá od začátku až do konce..vůbec jsem do poslední chvíle netušila,kdo bude vrah,mělo to neskutečný spád..Tento spisovatel mě velice překvapil,tuto knihu jsem si vybrala náhodně,a chci si přečíst i ostatní díly,už jsem si je i pořídila,tak se moc těším..další můj oblíbený spisovatel.Mohu jen doporučit,kdo má rád detektivky.

14.02.2020 5 z 5

Náhradní princ Náhradní princ Lenka Lanczová

Taková oddychovka.Dobře se četla.Člověk nemusí nad ničím přemýšlet.Klidně si přečtu další.Byl to super letní románek.

08.09.2019 5 z 5

Vražedná lhůta Vražedná lhůta Andreas Gruber

Výborná detektivka,byla napínavá od začátku až do konce.Velice dobře se četla.Mohu jen doporučit.

08.09.2019 5 z 5

Rok perel Rok perel Zuzana Brabcová

Nemělo to,hlavu ani patu,nějak jsem se v tom ztrácela.Nějak mě neoslovila,takže jsem ji odložila ani nedočetla.Pro mne nezajímavá.

08.09.2019 odpad!

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Super detektivka,nemohla jsem se odtrhnout jak to bylo napínavé.A ten konec mě velice překvapil.Ale je hrozné jak se chovali k dětem i mě občas ukápla slza,i to co prožila detektivka Kim,chudák její bratr,neměla to jednoduché v životě.
Hned se vrhnu na další díl, doufám že bude taky tak dobrý.

06.04.2019 5 z 5

Navždy pryč Navždy pryč Blake Pierce

Hrozně mě kniha bavila,bylo to napínavé až do konce.,jen škoda, že není i knižní vydání v češtině..ráda bych si chtěla přečíst pokračování.tak snad někdy bude.

06.04.2019 5 z 5

Ještě než zabije Ještě než zabije Blake Pierce

Super čtení, úplně vtáhne do děje,a nemůžete se odtrhnout.Četla jsem poprvé detektivku a tato stála opravdu za to.a asi si od toho spisovatele přečtu další.Opravdu doporučuji.

17.12.2018 5 z 5

Kalvárie Kalvárie Petra Braunová

Výborná kniha,četla jsem jí jedním dechem.Výborné příběhy, které se pak potkají.
Opravdu velice hezky napsané.

30.10.2018 5 z 5

Lady Fuckingham Lady Fuckingham Oscar Wilde

Tak tato kniha mě velice překvapila..něco tak šíleně perverzního jsem teda dlouho nečetla..bylo to opravdu hrozné,už jsem se těšila až jí konečně dočtu. Ještě že byla tak tenká,jinak bych to fakt nedala,a dohromady ani nevím o čem byl děj. Hlavně vím co se tam stále opakovalo,byla soulož.Tak k této knize se opravdu už nevrátím.

13.02.2018 odpad!

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Tak čekala jsem teda vše,ale takovou látaninu,to není ani kniha pro dospělé.
Nechápu,kde brala spisovatelka inspiraci na tuto knihu....snad v Bravíčku časopis pro mladistvé..chtěla jsem si přečíst i druhý díl,ale děsím se toho..je to totiž ztráta času.
Hvězdičku dávám,za to že spisovatelka popsala tolik stránek a měla stím takovou práci..snaha se cení.

09.03.2016 odpad!