Melaanie Melaanie komentáře u knih

Byla jsem ženou nacistického oficíra Byla jsem ženou nacistického oficíra Edith Hahn Beer

Velmi zajímavý příběh, který vypráví příběh dívky, která musela zapřít, kdo je, aby přežila. Příběh je to až neuvěřitelný a hezký i když co je na tomto tématu hezké že? Snad rozumíte jak to myslím. Kniha se četla velmi dobře a rychle.

08.09.2018 5 z 5

Vytoužený milenec Vytoužený milenec J. R. Ward (p)

Tento díl neměl chybu. Kniha měla spád, četlo se rychle a dobře. Milostná linka byla pěkná.

04.09.2018 5 z 5

Rudá volavka Rudá volavka Jason Matthews

Když jsem viděla ukázky na film a pak jsem se dozvěděla, že je to podle knihy, tak jsem neváhala a první jsem si přečetla knihu. Příběh se mi líbil a chystám se na druhý díl. Jsem zvědavá na další dobrodružství Dominiky a Nata.
Film jsem za tím neviděla a doufám, že mě nezklame, protože kniha byla výborná.

02.08.2018 5 z 5

Až mi zítra budeš chybět Až mi zítra budeš chybět Heine Bakkeid (p)

Sice jsem se do knihy začetla hned od začátku, ale nějak mi nesedělo to jak pořád měl hlavní hrdina v hlavě jeho trýznivé myšlenky na dívku. Ve druhé polovině nebo spíše ke konci mne překvapilo, kdo vše nakonec spáchal.

14.06.2018 3 z 5

Blázni z Velepes Blázni z Velepes Rudolf Čechura

Útlá a vtipná knížka, která se četla přímo sama. Jako oddechové čtení doporučuji, dlouho jsem nečetla takové milé pohlazení po duši.

17.04.2018 4 z 5

Až na konec všech dní Až na konec všech dní Jodi Picoult

Další zajímavá kniha od této autorky a musím říct, že ten konec mě celkem překvapil. Své tušení jsem měla, ale nepředpokládala jsem, že by to mohlo takto být. Opět se tu prolínají dvě časové linie a pomalu se nám tímto odkrývají myšlenky hlavních hrdinů. Kniha se mi líbila a mohu doporučit.

05.02.2018 4 z 5

Jackaby Jackaby William Ritter

Příběh se mi líbil, ale vraha jsem odhalila velmi brzy. Přesto příběh při čtení rychle ubíhal a mělo to zajímavý děj.
Druhý díl už čeká na přečtení, tak doufám, že bude stejně příjemný jako tento.

09.10.2017 3 z 5

Mischling Mischling Affinity Konar

Knihu mám rozečtenou od března a do dneška jsem nenašla odvahu ji dočíst, ne z důvodu, že by se mi nelíbila, ale z důvodu, že prostě dál nedokážu číst příběh dvojčat, která popisují svůj osud z koncentračního tábora. Je to opravdu silná kniha a já doufám, že jí někdy v budoucnu dočtu. Proto zatím nehodnotím hvězdičkami.

07.08.2017

Hladový oheň Hladový oheň Erik Axl Sund

Druhý díl trilogie se mi také četl velmi dobře. Co jsem si myslela, že vím, se nakonec ukázalo jako tak, že vlastně vůbec nic nevím. Hodně věcí se tam vyjasnilo, ale také dost zamotalo a příběh vás pohltí, že nechcete přestat číst, protože prostě musíte vědět, jak to dál pokračuje.

19.02.2016 5 z 5

Panenka Panenka Ed McBain

Po dlouhé době jsem se zase pustila jedné z knih McBaina a musím říct, že do samého konce jsem nevěděla, kdo by mohl být tím vrahem. Knížka byla super napínavá a četla se mi dobře jako všechny od McBaina, které jsem doposud přečetla.

12.09.2015 5 z 5

Místo na slunci Místo na slunci Elizabeth Haran

Knížka se mi líbila, do děje jsem se hned začetla na první stránce a nemohla jsem se odtrhnout. Je to takový ten typický oddechový romantický příběh, kde "dobro zvítězí nad zlem" a všichni jsou nakonec šťastní a spokojení.

22.04.2015 4 z 5

Letní zahrada Letní zahrada Paullina Simons

Hezký závěrečný díl trilogie.

09.04.2015 4 z 5

Poprvé a pak pořád znovu Poprvé a pak pořád znovu Lisa Moos

Hodně zajímavá knížka, vždy jsem se těšila na volné chvíle, až si jí budu moct zase číst.

16.07.2014 5 z 5

Květy z půdy Květy z půdy Virginia Cleo Andrews

Hodně zajímavý příběh, těším se na další díl, ve kterých se dozvím více o osudech dětí z půdy.

10.03.2014 5 z 5

Nezkrotná Nezkrotná Sylvia Day

Hezky napsaný další díl, jen mě lehce zklamalo, že to není poslední díl a na další si budeme muset zase počkat nějakou tu dobu.

07.11.2013 4 z 5

Zaslíbená země Zaslíbená země Tamara McKinley

Moc hezký příběh a kníčka se čte jedním dechem.

09.08.2013 5 z 5

Ve stínu zlaté hory Ve stínu zlaté hory Colleen McCullough

Hodně hezká knížka, čte se dobře a je to příjemné oddechové čtení

17.05.2013 5 z 5

Případ pro psychiatra Případ pro psychiatra Robert B. Parker

Knížka se mi velmi líbila, příběh byl strhující a velmi poutavý.

30.04.2013 5 z 5

Dům se slepou verandou Dům se slepou verandou Herbjørg Wassmo

Tato kniha se mi moc dobře nečetla a nijak zvlášť mě neoslovila.

30.04.2013 2 z 5

Šarlatové pírko Šarlatové pírko Maeve Binchy

Knížka byla skvělé oddechové čtení. Příběh se točil kolem dvou přátel, co si založí firmu, na které jim záleží a chtějí dosáhnout úspěchu, zatím co trošku zapomínají na své vztahy.

11.03.2013 5 z 5