Meggie7 Meggie7 komentáře u knih

Šestý zánik Šestý zánik James Rollins (p)

J.Rollins mě opět nezklamal.. zvládla jsem ji za tři dni..

05.12.2020 5 z 5

Přiveď mě zpátky Přiveď mě zpátky B. A. Paris (p)

tato mne dost zklamala.. čekala jsem trochu víc.. konec byl zajímavý, ale dal se vytušit.

15.11.2020 4 z 5

Za zavřenými dveřmi Za zavřenými dveřmi B. A. Paris (p)

úžasně napsaná kniha, která mi opravdu nedala vydechnout přečetla jsem ji najednou..dobré psycho, dobrý konec

09.11.2020 5 z 5

Mé syny zničil heroin Mé syny zničil heroin Elizabeth Burton-Phillips

příběh matky, které heroinu propadli oba synové.. dvojčata .. moc dobré čtení

Skočný příliv Skočný příliv Rolf Börjlind

první z pěti dílů moc dobré severské detektivky, kde napětí trvá do úplného konce ..
doporučuji přečíst všechny.

Alice v zrcadle Alice v zrcadle Jo Kingsley

pravdivý příběh o anorexii jak z pohledu milující matky, která se snaží pomoct, tak z pohledu milující dcery, která pomoc hledá.

05.10.2020 4 z 5

Pusinka Pusinka Karel Žilák

zajímavý příběh o drogách a sexu, který se odehrává v ČR. Je o něco lepší než druhý díl ..JEHLA

05.10.2020 4 z 5

Jehla Jehla Karel Žilák

zajímavý děj propletený drogama a sexem čerpán skutečný příběhem odehrávající se u nás

05.10.2020 3 z 5

Zničená Zničená Touria Tiouli

přečetla jsem, ale dle názvu jsem čekala něco víc... ale i tak člověk žasne nad tím jaká je v muslimských zemích mentalita odlišná od naší ... západní.

05.10.2020 2 z 5

Chraň nás od zlého Chraň nás od zlého Lisa Collier Cool

skutečný příběh policisty z New Yorku... opravdu se toto v dnešní době děje? trochu mě to děsí, ale asi ano. zajímavá, místy děsivá

05.10.2020 3 z 5

Na vlastní kůži Na vlastní kůži Kate Holden

další v řadě knih true story, které jsem přečetla.. moc hezky napsaná, přečetla jsem ji za pár dnů.. poutavý pravdivý příběh o tom jak lehce lze zapadnout až na dno... určitě doporučuji.

Než přišla bouře Než přišla bouře Susea McGearhart

opět další skvělá kniha.. asi zase právě proto, že byla napsána dle skutečné události.. i když některé odborné věci mi šli hůř pochopit, přečetla jsem jim jedním dechem..

29.07.2020 5 z 5

Arabská krev Arabská krev Tanya Valko

třetí volné pokračování, dle mne, zajímavých knih. dobré na dokreslení příběhu všech postav, ale na mne už dost války a problémů..

29.07.2020 4 z 5

Zatímco jsi spala Zatímco jsi spala Liz Lawler

moc se mi líbila, dobrý námět, zajímavé zpracování, i když toho už bylo chvílema dost, ale super psycho..přečetla jsem za dva dni.. doporučuji..

29.07.2020 5 z 5

Trhlina Trhlina Jozef Karika

dostala jsem typ na tuto knihu.. musím říct, že asi do poloviny knihy tedy nic moc, ale všechny knihy jsem dočetla... a tak jsem četla dál a musím říct, že nakonec byla doooost dobrá. dobré psycho, to má ráda.. otevřený konec.. doporučuji.

13.06.2020 5 z 5

Pššt Pššt Mel Sherratt

kniha mne chytila už od začátku..dobrá zápletka, zajímavé prostředí příběhu. určitě doporučuji

08.04.2020 5 z 5

Nemám co ztratit Nemám co ztratit Royce Scott Buckingham

Celkem zajímavá téma a myslím, že ne úplně nereálna. Pokusy na lidech je téma, která ve mne vzbuzuje obavy i zvědavost.

28.03.2020 5 z 5

Jejich je noc Jejich je noc Kirsten Brun

podle popisu na zadní straně jsem se těšila, ale na mne slabé.. moc politiky, zbytečně dlouhý děj, zajímavých bylo posledních 50 strán..

24.03.2020 2 z 5

Ledová princezna Ledová princezna Camilla Läckberg

První díl úžasné 10 ti dílné série. Líbí se mi přesouvání děje z minulosti do přítomnosti a rozuzlení na konci.. Doporučuji všech deset dílů.

29.02.2020

Arabská žena Arabská žena Tanya Valko

Úžasná kniha dle skutečné události. Člověk by nevěřil, že toto může žena zažít a přežít. I když se o tom pořád mluví i tak se ty dívky nechají ovlivnit a pak některé dopadnou jak dopadnou. Doporučuji i volné pokračování - Arabská dcera.

29.02.2020