Arabská krev

Pokračování oblíbené ságy nyní skladem! Postupně zavážíme všechny prodejny! V časech Arabského jara pokračuje příběh Doroty a Miriam. Islámský svět prochází bouřlivými otřesy a čtenáři mohou vše sledovat očima Evropanky, která si myslela, že už viděla vše. Ovšem osud jí do cesty přináší další a další důkazy o lidské krutosti a bestialitě války. Podaří se jí a její rodině konečně uniknout z kolotoče násilí, nebo skončí jako další tragická poznámka pod čarou dějin?...celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/402986/big_arabska-krev-h9N-402986.jpg 3.957

Arabská žena 3.

Romány, Pro ženy

Vydáno: , Levné knihy

Arabska krew, 2012

Kniha Arabská krev

pavlina0821
08.11.2020

Po poměrně nezajímavém prvním díle a vlažném druhém díle jsem třetí ani nechtěla číst. Nějak mě to nelákalo. Začala jsem číst jen díky tomu, že se se v současné situaci uzavřely knihovny a já ještě nemusela knihu vracet :-) A musím říct, že toho nelituji. Třetí kniha byla fakt skvělá a to od začátku do konce. Místy jsem byla naprosto konsternovaná tím, jaké hrůzy rodinu potkaly. Nejvíc mě zasáhlo, co se stalo Chadžídže. Kolik zla dokáže přinést válka :-( Kniha je sice dlouhá, téměř 600 stran, ale nepřišlo mi to zbytečně natahované. Hned jak to půjde, vrhnu se i na arabskou princeznu.

Meggie7
29.07.2020

třetí volné pokračování, dle mne, zajímavých knih. dobré na dokreslení příběhu všech postav, ale na mne už dost války a problémů..

TereVy
19.02.2020

Na mě už příliš zdlouhavý 3. Díl, který mě nebavil, tak moc, jako ty předchozí dva, ale stejne pořád super

Acquenta
13.01.2020

Kniha by mohla mít o 100 stran méně, válka byla opravdu hrozná a je mi líto všech těch lidí, ale čtení už bylo zdlouhavé a nekonečné. Stále nepochopím, jak se může někdo dobrovolně rozhodnout žít v téhle zemi....

Jiřina18
05.12.2019

Válka v Libii je zde popisována opravdu barvitě. Se všemi hrůzami, které přináší

danka13
04.12.2019

Třetí díl je hlavně o válce v Libyi a naštěstí pro hlavní hrdinku a její mámu vše dobře dopadlo.

Maki21
09.11.2019

Velice zajímavé pokračování knížní trilogie, tentokrát o válce v Libyi. Velmi zajímavý pohled na válku očima obyčejných lidí. Trochu mě zamrzel konec, příběh graduje čeká co se stane a konec. Předpokládám že bude pokračování při tak otevřeném konci.

Arsi
02.09.2019

Další setkání s Dorotou a její rodinou. Bylo to dost drsný, ale každá válka je zlá.