medulinka medulinka komentáře u knih

Ví o tobě Ví o tobě Sarah Pinborough

Z teto knihy jsem byla rozpacita, konec opravdu necekany a prekvapujici, ale celkove mi přišel dej takovy pritazeny za vlasy, spis tezko uveritelny pribeh. Nevim, ale nejak jsem po docteni nevedela, co si o tom vůbec myslet.

13.09.2020 3 z 5

Poslední dívka Poslední dívka Riley Sager (p)

Zajimavy namet knihy. Prvni polovina byla takova nudnejsi, ve druhe polovine se zacal dej vice rozjizdet. Zaver byl nejvice napinavy. Celkove fajn cteni.

13.09.2020 3 z 5

Zimní lidé Zimní lidé Jennifer McMahon

Napínavé, mrazivé, děsivé. Dávám palec nahoru a doporučuji těm, co mají rádi napínavé, možná až trochu hororové čtení.

Modrá Modrá Lucy Clarke

Tuto knihu jsem si brala na dovolenou k moři a byla to skvělá volba. Super čtení na dovolenou. Takové odpočinkové, oddychové. Zároveň zde bylo i napětí, takže určitě nešlo o nějaký nudný příběh. Konec mě překvapil.

12.09.2020 4 z 5

Šelma Šelma Andrew Mayne

Od této knihy jsem čekala víc. Moc jsem se na ni těšila, ale bohužel za mě zklamání. Příběh mi přišel přitažený za vlasy, místy až nereálný. Nevím, byla jsem z toho taková rozpačitá.

12.09.2020 2 z 5

Němý křik Němý křik Angela Marsons

Případy Kim Stoneové jsou super. Toto je první případ, mám doma už několik těchto detektivek a můžu tedy říct, že jsou kvalitní, čtivé, napínavé. Hlavní hrdinka vyšetřovatelka Kim je mi sympatická, oblíbila jsem si ji i její tým. Opravdu dobré krimi.

12.09.2020 4 z 5

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Kniha nebyla špatná, ale pro mě byla dost předvídatelná. Zhruba od poloviny jsem už věděla, kdo je vrahem. Kolem knihy byl velký ohlas, velká reklama, bohužel mě až tolik neoslovila, na zadek jsem si z ní nesedla. Četla jsem už lepší detektivky/thrillery.

12.09.2020 3 z 5

Prokletý rok Prokletý rok Kim Liggett

Kniha by měla být z edice Young adult, ale podle mě si jí klidně může přečíst i někdo, komu už není náct a bude se mu líbit. Zajímavý příběh, dobře se četl. Trošku mi to připomínalo Hunger Games nebo Příběh služebnice, ale rozhodně to nebyla žádná vykrádačka, protože tu byla spousta originality. Konec mě úplně dostal. Kniha mě dojala a doporučuji, rozhodně stála za přečtení.

Tisíce planoucích sluncí Tisíce planoucích sluncí Khaled Hosseini

Krásné čtení, možná že drsné a surové, ale krásné. Silný příběh, který ukazuje krutost války. Ale také ukazuje sílu lásky a přátelství. Doporučuji k přečtení.

Velká samota Velká samota Kristin Hannah

Úžasná kniha, čtivá. Je zde dobrodružství, napětí, romantika,... Příběh rodiny, která se rozhodla odjet na Aljašku a zde žít. Díky knize dostanete představu, jaké to je, žít v divočině a jak je příroda silná - jak dokáže být krásná, ale zároveň i nebezpečná a zrádná. Po dočtení jsem dostala úplně chuť někam cestovat, poznávat... Příběh se mi líbil a bylo skvělé dozvědět se něco víc o Aljašce a o životě tam. Doporučuji.

Hana Hana Alena Mornštajnová

Krásná kniha, moc doporučuji. Vyvolává emoce. Silný příběh.

Bábovky Bábovky Radka Třeštíková

Četla se dobře, zajímavé bylo i propleteni životních osudů několika žen, ale upřímně tato kniha me nenadchla. Jednou jsem si ji přečetla a stačilo, ani ve me nic moc nezanechala. Konec byl pro me takový zvlastni, useknuty a to nemam moc ráda. Celkove spis zklamani.

12.09.2020 2 z 5