Medlyn Medlyn komentáře u knih

Ivonka a hvězdy Ivonka a hvězdy Juliusz German

Četla jsem celou sérii před mnoha lety a zdála se mi příjemně romanticky naivní. Z nedostatku jiných přečtených knih bych tenkrát hodnotila 4*

13.12.2023 2 z 5

Zmetek Zmetek Elle Kennedy

Oproti předchozím knihám od E.K. se mi tato nečetla zrovna nejlépe. Čím víc jmen se najednou objeví v textu, tím větší mám problém sledovat děj. V druhé půli jsem si asi zvykla.... a čekám netrpělivě, až vyjde druhý díl.

21.08.2023 3 z 5

Jen jeden den Jen jeden den Gayle Forman

Zajímavé téma studentského maratonu návštěv památek Evropy a pak najednou truc znuděné vzorné studentky. Jo, mít tak takové možnosti cestování, úspor a platební karty v mých teen-letech... Milé počtení, ihned jsem se pustila do Jen jeden rok.

02.08.2023 3 z 5

My My Elle Kennedy

Druhá kniha asi byla ještě lepší, protože dva zamilované dostihla realita života. Zpětně mě mrzí, že jsem přečtení těchto knih tak dlouho odkládala. Moje velmi oblíbené knihy Hodnej kluk a Zůstaň tak na ně přirozeně navazují.

31.07.2023 4 z 5

On On Elle Kennedy

Dlouho jsem se vyhýbala této knize, protože nevyhledávám příběhy o vztazích dvou mužů. Přiznávám, že některé detailní popisy "vodorovného tanga" jsem přeskakovala, přesto oceňuji citlivě vypracovaný děj. A druhou knihu jsem začala číst v okamžiku, kdy jsem u té první dočetla poslední větu.

31.07.2023 3 z 5

Drzý bastard Drzý bastard Vi Keeland

Pěkné počtení se zajímavou zápletkou a omdlévací koza jako bonus. Těším se na další knihy ze série..

16.07.2023 4 z 5

Dědic na obzoru Dědic na obzoru Suzanne Enoch

(SPOILER) Ve většině případů si poslední roky knihy nekupuji a ani nevypůjčuji. Téměř vše se snažím získat ve formátu pdf do tabletu. Tentokrát jsem ze zvědavosti udělala výjimku. A jsem ráda. Konečně po dlouhé době velmi zajímavý příběh....
... s očekávatelným happyendem.

15.07.2023 3 z 5

Syn Buvola: Wen Anyar - V Agoku s Lékaři bez hranic Syn Buvola: Wen Anyar - V Agoku s Lékaři bez hranic Stanislav Havlíček

Ze zvědavosti jsem si do mobilu nainstalovala aplikaci Českého rozhlasu a objevila tuto audioknihu. Velmi pěkné poslouchání. Jdu hledat další.

23.05.2023 5 z 5

Tajemství královnina zpovědníka Tajemství královnina zpovědníka Jan Bauer

Na rozdíl od série Hynka Tase z Boru a Ondřeje z Rohatce jsem tuto knihu doposlouchala jen silou vůle.

28.04.2023 2 z 5

Testament z Brazílie Testament z Brazílie Emma Darcy

Pěkné počtení s malou chybou...Je to trilogie, která nemá třetí díl.

11.02.2023 4 z 5

Roztříštěná růže Roztříštěná růže Jo Beverley

Jedna z prvních knih, kterou jsem před lety od autorky četla. Moc pěkné počtení. Jiné z této série se mi do ruky nedostaly. Škoda, kdyby se objevily ke stažení, uvítala bych je.

09.02.2023 4 z 5

Nesnáším tě Nesnáším tě Vi Keeland

(SPOILER) V záplavě knih, co poslední dobou čtu, kde "on vzdychl a ona se zarděla", jsem narazila na hlavní postavy s dost nečekaným osudem. Nalezenec a onemocnění, o kterém se nemluví. Skvělé dialogy, fantastická babička Iris, milí sourozenci... prostě pěkné čtení na odreagování.

11.07.2020 4 z 5

Aristokratka ve varu Aristokratka ve varu Evžen Boček

I druhá kniha mě velmi pobavila. :)

09.01.2019 4 z 5

Poslední aristokratka Poslední aristokratka Evžen Boček

Skvělá kniha. Nečetla jsem ji, ale slyšela čtenou verzi v luxusním podání Veronikou Kubařovou.

09.01.2019 5 z 5

Hodnej kluk Hodnej kluk Elle Kennedy

Příjemné čtení. Z kraje je ten hodnej kluk na zabití, ale nakonec čtenářka zjihne a řekne, fakt hodnej kluk. :)

20.11.2018 3 z 5

Zůstaň Zůstaň Elle Kennedy

Četla jsem nejdřív Zůstaň a až později knihu Hodnej kluk... A pak ještě dvakrát... a asi ne naposled.

20.11.2018 4 z 5

Honba za láskou Honba za láskou Rebecca Winters

Honba za láskou mi chybí ve sbírce. Nemá ji někdo? Nebo alespoň vypůjčit. :(
Edit: Našla se dobrá duše, která mi svůj výtisk přenechala. Přečteno jedním vrzem, co taky v deštivém dopoledni dělat. Děkuji.

19.02.2018 4 z 5

Bestie Bestie J. R. Ward (p)

Opět úžasné čtení. Zůstává nakročeno do dalšího dílu, když Layla objevila, že Xcor má nevlastního bratra v Bratrstvu a investigativní novinář vypátral vlastní sestru doktora Manella. Nemohu se dočkat. :)

09.08.2017 5 z 5

Klášterní madrigal Klášterní madrigal Vlastimil Vondruška

Trochu jiná kniha od Vl. Vonrušky. Očekávám výkonného Otu ze Zástřizlí a místo nakadeřených vlasů podle poslední německé módy, se tu velmi často opakuje Chceš do držky? Je to tu již zmíněno, není to četba do tramvaje. ****

08.09.2015

Bál v Schofield Parku Bál v Schofield Parku Mary Balogh

Neměl by admin sloučit 7.+8. díl, když je to stejná kniha jen vydaná v Cz a Sk?

25.08.2015