mautina7 mautina7 komentáře u knih

Není přání jako přání Není přání jako přání Alexandra Potter

Příjemné letní nenáročné čtení. Žádné překvapení se zde nekoná, ale také dopředu neočekává, takže za mě spokojené 4 hvězdy :)

28.01.2013 4 z 5

Co se ztratilo Co se ztratilo Catherine O’Flynn

S touto knihou jsem lehce bojovala, chvilkama děj stagnoval, ale konec byl naprosto strhující.

Vzala jste si psychopata? Vzala jste si psychopata? Nadine Bismuth

Na tuto knihu jsem narazila na akci DEN KNIHY, kdy ji v Libni předčítala Klára Issová, čímž mě nadchla a hned jsem si jí koupila a rozhodně toho nelituji. Povídky jsou humorné, ale přinášejí i špetku zamyšlení.

Program pro přeživší Program pro přeživší Chuck Palahniuk

Podle mě rozhodně nejlepší kniha od tohoto autora, ráda si jí přečtu znova.

Válka s mnohozvířetem Válka s mnohozvířetem Vladimír Páral

Pěkný obrázek společnosti, který ve mě spustil depresi. Opravdu velmi silná kniha..

28.01.2013 3 z 5

Zítřek Zítřek Graham Swift

Bohužel mě noční dialog natolik odradil od dalšího čtení, že dočtení odkládám na neurčito. Ani zvědavost mě nepřemohla, takže zatím jedna hvězda.

25.01.2013 1 z 5

Kniha, kterou jsem vzala do ruky na opakované doporučení blízkých. Navzdory značnému skepticismu jsem si tam našla pár myšlenek, které si z této knihy odnesu. Na druhou stranu opakování vět dokola a přehnaný symbolismus mě rozhodně neohromil, spíše jsem si připadala jak na setkání v americkém kostele, či na nějaké agitační akci.

25.01.2013 2 z 5

Jedenáct Jedenáct Mark Watson

Od knihy jsem čekala přecijen trochu víc, ale i tak jsem jí četla ráda a prožívala si příběhy hrdinů. Konec se mi ale nelíbil..

23.01.2013 4 z 5

Prokletí Prokletí Chuck Palahniuk

Dalsi prijemne 'pozitivni' pocteni od Palahniuka, rozhodne nezklamala :-)

19.01.2013 4 z 5

Mládí furt v hajzlu Mládí furt v hajzlu C. D. Payne

Motivy se nám trochu opakují z předchozích dílů, nicméně odpočinkové čtení je to dobré :)

15.01.2013 3 z 5

Plyš Plyš Michal Hvorecký

Opravdu nevšední kniha, která ve mě při i po čtení mísila hromadu protichůdných myšlenek.. Pravděpodobně se k ní časem vrátím.

15.12.2012 4 z 5

Tak trochu úžasní Tak trochu úžasní Dawn French

Dobré odpočinkové čtivo, trochu jsem se musela nutit to dočíst, ale nakonec jsem za to byla ráda.

01.12.2012 3 z 5

Zlodějka knih Zlodějka knih Markus Zusak

Naprosto strhující knížka, která dojímá i rozveseluje po celý děj. Určitě jsem jí nečetla naposledy. Rozhodně stojí za to si jí přečíst, opravdu vydařený kousek.

01.12.2012 5 z 5

Milostné rošády Milostné rošády Roald Dahl

Zábavné, nenáročné, čtivé :)

28.10.2012 4 z 5

Sestra Sestra Rosamund Lupton

Pro mě kniha naprosto splnila, co slibovala. Po prvních několika stranách mě vtáhla do děje a vyplivla mě až na strhujícím konci. Nemůžu jinak než doporučit, v dnešní době zahlcené detektivkami se tato vyjímá.

24.08.2012 5 z 5