Plyš

Román o měkkých věcech v tvrdém světě. Fotograf Irvin odjede, aby se zbavil nezvyklé závislosti na internetové pornografii, která mu zruinovala život. V německém velkoměstě se v úplné tmě sblíží se svojí femme fatale, a naskytne se mu příležitost, která přichází jen jednou za život. Silný příběh o tom, jak přežít, když je všechno nemocné, špatné a na něčem závislé. Šokující a zábavný, erotický i ironický román....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/3639/plys-BsO-3639.jpg 2.558
Romány, Literatura slovenská
Vydáno, Labyrint

Kniha Plyš

Sharru-ken
11.12.2018

Místo něčeho plyšového mazlivého to bylo spíš něco ulepeného těžko uchopitelného. Ten závěr byl opravdu divný.
No a teď ty kladné věci. Bavilo mě to (možná proto, že jsem se k tomu dostal ve správném věku 18 let). Výborné nápady, vcelku dobré vtipy a všudypřítomná ironie z toho dělají velmi zajímavou věc.
Autor asi nemá příliš důvěru v lidstvo, ale je možné, že člověk bude přes všechny technologie sexuchtivá opice s komerčním jménem.
Bylo by to za víc, ale ten závěr...

marhoul
21.10.2018

Mě to tak nebavilo, že jsem to odnesla do antikvariátu. Bohužel.

Lexand
23.02.2017

Pointa je pitomá, ale jinak úžasné dílko.

Sparkling
17.01.2017

Prvních 40 stran mě málem unudilo k smrti, donutila jsem se ale číst dál, příběh naštěstí nabral spád, ale byl tak stupidní, že tu jednu hvězdičku dávám jen za to, že autor nepoužíval úplně primitivní jazyk.

wolun
20.01.2016odpad!

Hlavny hrdina ma sral!

Gagarin
09.05.2015

Něco mezi Jaroslavem Rudišem (v důrazu na Německo, rozsahem, stylem a i nakladatelem) a Ondřejem Neffem (sci-fi vize blackoutu). Nemá to ale ani čtivost Rudiše, ani věrohodnost Neffových katastrofických utopií. Nevzdory lákavé anotaci a slibnému začátku je to strašná nuda. Náčtrek, studentská prácička, možná. To nejlepší ze slovenské literatury? Potěš bánbůh. Naštěstí Hvoreckého Smrt na Dunaji hovoří o podstatně schopnějším spisoveteli!

koumes731
31.01.2015

Román měl být šokující, zábavný, erotický a ironický. Ironický je bezpochyby, je tu cítit pohrdání současným způsobem života většiny lidí. Já bych ještě přidal že román je rozporuplný. Alespoň pro mne. A zcela určitě není určen pro každého čtenáře. A ten prazvláštní konec.....3 *.

mautina7
15.12.2012

Opravdu nevšední kniha, která ve mě při i po čtení mísila hromadu protichůdných myšlenek.. Pravděpodobně se k ní časem vrátím.