MAU256 MAU256 komentáře u knih

Vášnivý sprosťák Vášnivý sprosťák Christina Lauren

Druhý díl této série, byl stejně čtivý jako první. V tomto díle jsou hlavními aktéry Harlow a Finn, oba mají v životě své sra.ky, ale nechtějí je na toho druhého vypouštět, neboť se domluvili, že to mezi nimi bude pouze o sexu, hoooodně sexu. Jak dlouho jim tato dohoda vydrží?

"Myslela jsem, že je po všem," zašeptá. Utřu jí palcem slzy z tváře. "Na té lodi! Myslela jsem, že jsi se mnou skončil. Nevěděla jsem, jak se přes to dostanu. Nikdy jsem se nemusela přes nikoho dostávat." "Nenechal bych to skončit."

Už se těším na další pokračování, ve kterém bude mít hlavní slovíčko poslední z kamarádek - Lola.

02.02.2024 4 z 5

Osamělý vévoda Osamělý vévoda Christi Caldwell

"Smím tedy doufat, že mi dáš své srdce a učiníš mě tím nejšťastnějším člo-" "Ano", řekla mezi smíchem a slzami, zatímco ji hladil po tváři. "Ale jen pokud budeš souhlasit s tímtéž, Vale." Usmál se a pak se dotkl svým čelem toho jejího. "Zdá se, že se shodneme, má lásko."

Krásná romantika. Val - vévoda z Aragonu, který se po smrti své ženy uzavřel před světem, a Myrtle - mladá dáma, která se nenechá jen tak odradit. Zničí jeho hradby, které si vytvořil kolem svého srdce a vrátí ho zpět do života. Je to první knížka, kterou jsem od této autorky četla a určitě si přečtu i nějaké další.

31.01.2024 4 z 5

Vášnivý svůdník Vášnivý svůdník Christina Lauren

Začínám další sérii a myslím, že bude stejně čtivá jako série "božský".

Mia měla svůj sen, který se po nehodě rozpadl na kousíčky a ona se stáhla do sebe. Jenže jeden výlet do Vegas, aby oslavila se svými kamarádkami ukončení školy, a u baru on. Už se těším na příběh jejích kamarádek, protože příběh Mii se mi moc líbil.

30.01.2024 5 z 5

Láska mezi řádky Láska mezi řádky Lauren Asher

"Měla jsi pravdu, když jsi říkala, že si zasloužíš něco lepšího. Vždycky sis zasloužila něco lepšího, ale já tě nedokážu nechat jít. Nemůžu tě nechat odejít, protože jsi jediný člověk na celém světě, na kterého se chci usmívat, a jsem příliš sobecký na to, abych nechal to nejlepší ve svém životě zmizet jen proto, že se bojím."

Jeden jediný klik v notebooku po pár sklenkách vína a Zahře se změní celý dosavadní život. Totéž se stane rodině Kanových po úmrtí dědečka, který každému z nich zaslal dopis. I Zahra jeden od Bradyho Kana obdrží, protože měl to štěstí, že se ona stala jeho jedinečným člověkem, který mu pomohl uvědomit si své chyby. A tím člověkem se stane i pro Rowana, jenže si to nejdříve musí uvědomit a od základů sám se změnit. Doufám, že nás autorka nenechá moc dlouho čekat a dočkáme se také příběh dalších bratrů - Cala a Declana.

28.01.2024 4 z 5

Poslední svobodný miliardář Poslední svobodný miliardář Pippa Grant

"Zvonečku, ty jsi mi pomohla udělat tolik zásadních kroků, o nichž jsem si nikdy nemyslel, že jich budu schopný. Občas ti to taky musím oplatit." Begonie se zasměje. "My jsme tak divní." "Jsme to prostě my."

Musím souhlasit s komentáři, že to byla fakt sranda. Marshmallow - ten mě dostával svými kousky. Begonii nešlo nemilovat a Hayes, když ho člověk poznal lépe, nebyl to takový bl..ček. Nenechte se odradit obálkou, knížka určitě stojí za přečtení.

27.01.2024 5 z 5

Church Church Jay Crownover

Slunce je od Země vzdálené miliardy a miliardy mil, a přesto každý den cítíme jeho teplo. A to by mělo platit i pro ty, které miluju, zatímco já budu žít svou verzi pohádky, po níž jsem vždycky toužila. Můj příběh není dokonalý, ale jeho konec ano, a to je důležitější. Dobré věci se opravdu stávají těm, kteří jsou ochotní čekat.

Krásně čtivý příběh dalšího chlapa z party potetovaných hochů, který se těžce dopracovává k lásce. Myslí si, že si jí nezaslouží, má strach, aby kvůli jeho štěstí nezemřel někdo další z jeho milovaných. Jenže ona se jen tak nevzdává, hlavně proto, že ví, že on je ten pravý. Takže ho nakonec stejně dostane a on si uvědomí, že se jí nedá odolat.

Doufám, že tímto dílem nekončíme a budou následovat další krásně čtivé příběhy této autorky. Určitě mohu celou sérii jenom doporučit.

24.01.2024 5 z 5

Twisted Games: Hry na ostří nože Twisted Games: Hry na ostří nože Ana Huang

Únos, vydírání, zrada... Naše cesta tam, kde jsme byli teď, byla všechno, jen ne konvenční. Nebyla jsem princeznou z pohádky a Rhys taky nebyl žádný kouzelný princ. A ani bych o to nestála. Protože i když to, co jsme spolu měli, nebyl žádný pohádkový příběh, byl to náš příběh. A tak tomu bude navždy.

Ona princezna a on její nový bodyguard. Nemůžou se vystát, ale je tomu vážně tak? Jakmile totiž překročí hranice, není cesty zpět. Nebudou to mít jednoduché, protože ona se bude muset stát královou a on není z té "správné krve", ale jejich odhodlání být spolu je jejich hnacím motorem pro ten správný konec. První díl se mi líbil o chlup víc, ale i tento byl čtivý.

22.01.2024 4 z 5

Šéf, co tě nadzvedne Šéf, co tě nadzvedne Winter Renshaw

Taková milá romantická jednohubečka, myslím, že podobný příběh už jsem četla, ale to přeci vůbec nevadí, pro tuto chvíli to byl takový malý únik od reality všedních dní.

22.01.2024 4 z 5

Quaid Quaid Jay Crownover

"A vždycky půjdu tam, kam půjdeš ty. To taky víš, že?" Přikývla a sykla bolestí, protože si sáhla na krvácejí ránu na hlavě. "Ty jsi za mnou nejen přišel, ale taky skočil."

V předchozích dílech mi Avett moc nesedla, prostě spratek, který si neumí vážit lásky, kterou jí všichni dávají, ani druhých šancí, které jí nabízejí, prostě sáhne vždy po špatných rozhodnutích a dostává se tím do problémů. Jenže když vypoví svůj příběh, proč se tak chovala, už to člověk vidí jinýma očima. A i Quaid díky ní začíná vidět svět zase úplně jinak. Byla jako růžové tornádo, které mu převrátilo celý život. Jenže teď jí musí přesvědčit, že si jejich lásku zaslouží.

Byla zde zmínka nového souseda, takže doufám, že Churchem autorka nekončí. Těším se na příběh dalšího z jejich partičky.

21.01.2024 4 z 5

Ricci Ricci Marcy Jell

Ricci - další z jezdců, který se musel změnit ze dne na den, když mu byl předán nečekaný balíček - jeho syn Matteo. Takže potřeboval chůvu a zde přichází na řadu Nathalie. Dostala příležitost pro svou pomstu, jenže nic není tak jak se zdá. Jejich láska přišla nějak moc rychle, no ale proč ne. Už se těším na posledního z bratrů - Hectora a jeho životní příběh.

16.01.2024 4 z 5

Zeb Zeb Jay Crownover

Tahle série o potetovaných mladících se mi dostala pod kůži. Každý z dílů má něco do sebe. Minulost není ideální, ale všichni mají neskutečně velké srdce. S každým dalším dílem se vždy dozvídáme, jak jejich životy plují dál, přichází na svět další generace. Těším se na díl.

Tiše jsem zaklel a sklonil se, abych jí mohl položit tvář na temeno hlavy. "Miluji tě, Sayer, a můj syn tě taky miluje. Jestli to uděláš, jestli nám dáš klíč a pustíš nás dovnitř, pak musíš být připravená na to, že zůstaneme. Nedovolím, aby Hyde miloval někoho dalšího, kdo by ho mohl opustit, tedy pokud tomu jsem schopen zabránit."

15.01.2024 5 z 5

Láska na hraně Láska na hraně Penelope Douglas

U této knihy jsem byla trošku rozpolcená, jestli se mi líbí nebo ne. Párkrát místy to bylo trošku zvrácené, ale nakonec se mi kniha velmi líbila. Ani jeden z nich to neměl jednoduché a když se člověk začetl, chápal je. A jsem ráda, že to nakonec pro všechny dobře dopadlo.

13.01.2024 4 z 5

Sexy srážka Sexy srážka Helena Hunting

Někdy nám ty nejtemnější tragédie přinesou ta nejjasnější světla.

Romantická jednohubečka, příběh který začíná na vysoké škole a zdá se, že by mohl byl ideální, jenže pak nastane okamžik, který to vše pokazí a není cesty zpět. Pět let odloučení, kdy doufala, že už ho nikdy nepotká, jenže jednoho dne se objeví v její kanceláři. A ten pocit zrady x touhy se opět navrátí v plné síle.

11.01.2024 4 z 5

Jediná šance Jediná šance Kendall Ryan

Tohle je má první kniha od této autorky a musím říci, že se mi líbila. Bylo to krásné romantické čtení z hokejového prostředí. Musím souhlasit s tím, že to na Elle Kennedy nemá, ale knížka se četla vážně dobře. Příběhů lásky k sestře nejlepšího kamaráda bylo napsáno spoustu, no a že jsou předvídatelné? Vždyť to přeci vůbec nevadí. Každá autorka má svůj styl a my s romantikou v srdci máme alespoň co číst :-). Pro odpočinek při čajíčku jsou tyto knížky jak dělané. Už se těším na pokračování, v němž bude hrát hlavní roli Owen.

09.01.2024 4 z 5

Sexy hoteliér Sexy hoteliér Alice Clayton

Hezká romantická oddechovka. Sice jsem nečetla ty předchozí díly, ale myslím, že to nijak nevadilo. Chápala jsem Claru, že se bojí vztahu kvůli její minulosti. A jsem ráda, že to nakonec dopadlo dobře. Knížka byla velmi čtivá, ráda si přečtu i příběhy Roxie a Natalie.

07.01.2024 4 z 5

Spolubydlící Spolubydlící Christina Lauren

Calvin mi rukou otírá slzu pod okem. "Žádnou přítelkyni nemám, Holland. Ale zato mám manželku, pokud si pořád ještě vzpomínáš." "Já vím, ale - " "Která mi neposlala jedinou zprávu, jedinkrát nezavolala zpátky a nechtěla mě vidět." Když slyším jeho tón, zvedám hlavu a dívám se mu do tváře. Vůbec poprvé bez strachu a ublíženosti, která mi tak dlouho zastírala zrak. Stojí tu proti mně v prázdné strohé chodbě a působí zoufale.

Nějak jsem se do knihy nemohla začíst. Ale nakonec to nebylo zase tak špatné. Určitě nikdo nečekal, co Holland udělá. Ale pro své strýčky by udělala cokoli, aby jim alespoň trošku oplatila jejich pomoc a lásku. A nakonec to dopadlo pro všechny tak, jak mělo, i když v obráceném pořadí ;-).

06.01.2024 3 z 5

Zrádná touha Zrádná touha Danielle Lori

"Tak ti to řeknu jinak", prohlásil a stíny v jeho očích se míhaly. "Ty bys beze mě zvládla přežít. Dokázala by ses přes to přenést." Pokračoval ostřeji. "Já si ale vůbec nedokážu představit svět, ve kterém nejsi ani ty, ani ta tvá zatracená žlutá barva. Takže jestli zemřeš, tak umřu taky. Tvoje oběť by neznamenala nic, kaťónok, vůbec nic."

Další pokračování z mafiánského prostředí, tentokrát jsme dostali příběh Ronana a Mily a jejich cestu k lásce. Dostali jsme i malou dávku, jaký má nyní život Christian. V jednu chvíli jsem nechápala, jak může Mila nechat Ronana, aby jí tak psychicky ničil, ale ona byla prostě taková a on ji takovou rozhodně nečekal, proto jeho srdce nakonec převálcovala. Rozhodně každá kniha stojí za přečtení, můžu jen doporučit.

06.01.2024 5 z 5

Dáma s minulostí Dáma s minulostí Amanda Quick (p)

Miluji knížky této autorky. Pohodové počteníčko s romantikou, troškou paranormálna, malou detektivní zápletkou, nějakou tou vraždou. I zde jsou velmi pohodové postavy, které si prostě nejde nezamilovat, potkáváme se zde i s osůbkami z dřívějších dílů. No prostě další krásná knížka, která končí v mé knihovně.

30.12.2023 5 z 5

Formulista Formulista Michaela Schmiedlová

Vanessa - kráska, která skrývá jedno velké tajemství před veřejností, která jí vnímá jen jako "Zlatokopku". Anthony - jezdec Formule 1, i on před veřejností něco tají. A co se stane, když tyto dva svede dohromady její tajemství? No a co pak, když by se na povrh dostalo i jeho? Hezká romantická oddechovka z prostředí Formule 1, ve které se hlavní postava potýká s nemalými problémy, na které se naštěstí už v dnešní době nahlíží úplně jinak. Jsem ráda, že se mi knížka dostala do rukou.

27.12.2023 4 z 5

Dvojitý zásah Dvojitý zásah Mariana Zapata

Krásná, čtivá, romantická pohodovka. Bianka a Zach se znají již od malička, na nějakou dobu se bohužel nevídali, a to bohužel ne jejich zásluhou. Nakonec se však vše vyřeší a dopadne tak, jak má. Autorka nezklamala.

"Fakt jsem s tím bojoval, přísahám, ale neměl jsem šanci, Boogie. Bylo to jako vzpírat se nevyhnutelnýmu. Snažit se boxovat s betonovou zdí. Přísahám na Dědoušův život, že jsem fakt neměl šanci. Přepadla mě ze zálohy, když jsem to nejmíň čekal, a totálně mi dala na prdel."

25.12.2023 5 z 5