matesatan matesatan komentáře u knih

Ve jménu Dia Ve jménu Dia Erich von Däniken

zajímavý hodně zajímavý ty řezký baje sou taky dost zajímavý a danikena ulně žeru ty jeho teorie sou dost dobrý

07.07.2014 5 z 5

Návrat bohů 2012 Návrat bohů 2012 Erich von Däniken

bomba uplně boží mám moc rád danikena a jeho názory uplně se sním stožnuji v těch jeho nazor jsou zajímavý a od doby co sem viděl vetřelce dávnověku sem temto knihám řišel na chut je to na zamyšlení a příde to logický je to fakt zajímavý téma

25.05.2014 5 z 5

Volání rodu Volání rodu Eduard Štorch

zajímavá kniha štorcha mam rád hodnř sem o něj přecetl a nekterý knihy nemuzu sehnat to je škoda nejvic se mi asi libil hrdina nik a zastaveny příval

17.05.2014

Bajky barda Beedleho Bajky barda Beedleho J. K. Rowling (p)

moc se mi to líbilo se to boží celej svět tady těch čar a kouzel od rowlingový mě strašně baví je to dobrý ty povídky sou taky skvělý

16.05.2014 5 z 5

List od Nimrala a jiné příběhy List od Nimrala a jiné příběhy J. R. R. Tolkien

jo líbilo se mi to zajímavý to sem necekal že to bude takový těžko si to člověk představí když cetl pána prstenu

15.05.2014 4 z 5

Důkazy z pěti kontinentů Důkazy z pěti kontinentů Erich von Däniken

je to dobrý i když styl jakým to bylo psaný se mi nelíbil četl sem to moc dlouho ale bylo to dobrý

14.05.2014

Příběhy z čarovné říše Příběhy z čarovné říše J. R. R. Tolkien

dobrý to bylo ale je to v poctatě to samý jako list od nimrala a jiné povídky kde je navíc tulák rover

14.05.2014

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

bomba fakt hustý hrozně moc se mi to líbilo to rozuzlení rostě bomba i když to znám z filmu ale je to opět tisíckrát leší než film prstě brutál jak se tam popisovala minulost brumbala a snapa to bylo hustý moc dobře nasaný

11.05.2014 5 z 5

bomba moc se mi to líbilo hlavně jak tam byla ta minulost voldemorta fakt dobrý a hrozně napínavý i když sem to vyděl jako film ale je to boží a o hodně lepší jak film jako vždy moc mě to bavilo ted se vrhnu na poslední díl

04.05.2014 5 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

je to bombobá kniha o proti filmu je to ta nejrozdílnější kniha kterou sem četl zatím moc se mi to líbilo a strašě mě to bavilo

04.04.2014

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

super kniha zase to můžu i porovnat z filmem kterej se dost držel knihy až na pár vynechanejch asáží neco bylo trochu jinak ale jinak prostě dost dobrý samozřejme kniha lepší moc se mi to líbilo

15.03.2014 5 z 5

Čarodějův učedník Čarodějův učedník Eduard Štorch

knížka mě zaujala škoda ze byla tak kraťoučká no podle mě se to mohlo dat napsat delší jak tam bylo že odešel z vesnice a pak se vrátil bylo to napsano en par vetama přitom se to dalo rozepsat na kapitoli je to škoda no ale i tak se mi to líbilo

03.03.2014 3 z 5

Minehava Minehava Eduard Štorch

váborná kni hrozně se mi líbila hlavne jak tam opisuje styl života tehdejších lidí

20.02.2014 4 z 5