matesatan matesatan komentáře u knih

Osada Havranů Osada Havranů Eduard Štorch

zajímavá kniha mám štorcha moc rád líbí se mi ty příběhy moc se mi libí i to že nekterý knihy na sebe volně navazujou

23.05.2014 4 z 5

zajímavé je to zajímav si to přečíst

14.05.2014

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

uplná bomba oproti filmu je to dost krát lepší ale chtěl bych vědět jaký to je když si to člověk čte když neviděl film protože když clověk viděl film tak ví co má čekat ale i tak to je perfektní kniha

11.03.2014 5 z 5

Návrat krále Návrat krále J. R. R. Tolkien

super kniha doporučují přečíst

28.12.2013 5 z 5

Křest ohněm Křest ohněm Andrzej Sapkowski

fakt super dost sem se u toho bavil jou tam vtipný hlášky a je to super příběh

11.03.2015 5 z 5

Krev elfů Krev elfů Andrzej Sapkowski

dobra kniha

20.02.2015 5 z 5

Šok z bohů Šok z bohů Erich von Däniken

dobrá kniha daniken ma fakt zajímavý nazory a argumenty

07.01.2015 5 z 5

Společenstvo Prstenu Společenstvo Prstenu J. R. R. Tolkien

hodně dobrý kniha o proti film pch film je jen jako ochutnávka moc skrácený třeba mě štve ze tam nedali bombadila nejzahadnější postavu ve středozemi a tak vubec bylo to super ctení

Zpět ke hvězdám Zpět ke hvězdám Erich von Däniken

tahle kniha od danikena se mi moc líbila je to zajímavý a když se nad tím člověk zamyslí je to logický některý veci víc

14.05.2014

uplně bombový hodně se mi to líbilo v porovnání z filmem opět o mnoho lepší doporucuji

24.03.2014 5 z 5

Bouřková sezóna Bouřková sezóna Andrzej Sapkowski

¨dobrá kniha

13.04.2015 5 z 5

Paní jezera Paní jezera Andrzej Sapkowski

moc dobrá kniha ale ta retrospektiva je matoucí ale jinak dobrá kniha líbila se mi

25.03.2015 5 z 5

Věž vlaštovky Věž vlaštovky Andrzej Sapkowski

dobrá kniha trochu sem se v ní ztrácel ale jinak mě bavila

19.03.2015 5 z 5

Čas opovržení Čas opovržení Andrzej Sapkowski

skvělá kniha moc se mi libila geralt je borec

08.03.2015 5 z 5

Poslední přání Poslední přání Andrzej Sapkowski

tahle kniha mě bavila je to neco jinýho nez co sem zatím z fantasy četl už se teším na další knihy

11.02.2015 5 z 5

Dedičstvo bohov Dedičstvo bohov Erich von Däniken

dobrá kniha ale neco stoho už sem četl v jiných jeho knihách ale bavilo mě to a spoustu sem se dozvedel

13.12.2014 4 z 5

Vesmírné lety ve starověku Vesmírné lety ve starověku Erich von Däniken

fakt dost dobrá kniha mám danikena moc rad jeho teorie mě baví a jsou zajímavý těším se na další knihu co si přečtu je to hrozně zajímavý

17.06.2014 5 z 5

Setba z vesmíru Setba z vesmíru Erich von Däniken

naprosto bombový daniken je super mám rád jeho teorie je tohrozně na zamyšlenou a hlvně se toho hodně mohlo stát je to geniální

02.06.2014 5 z 5

Húrinovy děti Húrinovy děti J. R. R. Tolkien

hodně dobrý tahle část historie středozemě je uplně jiná než pán prstenu je taková temnejsí

Dvě věže Dvě věže J. R. R. Tolkien

pána prstenů prostě miluju ale ještě sem nečetl knihu co se tak lišila od filmu nebo spíš na opak ten film je uplně jinak než to mám bejt je to ho tam moc vynechaný ale i tak mě to bavilo hrozně moc dobrý tolkiena mám moc rád