MarŽak MarŽak komentáře u knih

Zvrácené království Zvrácené království Rina Kent

Začátek nic moc, přemýšlela jsem jestli číst dál. Pak už to bylo lepší a konec dopadl nejlépe jak mohl.

21.11.2023 5 z 5

Omyl Omyl Elle Kennedy

Příběh plný humoru někdy trochu napětí a hlavně čtivý. Děj přechází plynule z jednoho na druhého aktéra . Těším se na další díl

28.10.2023 5 z 5

Hořím pro tebe Hořím pro tebe J. T. Geissinger

Dobře jsem se u knihy bavila. Humor, erotika i místy smutné chvilky. Jedním dechem se to čte.

16.09.2023 5 z 5

Nabíječ Nabíječ Alice Clayton

Veselé, humorné a plné erotiky. Oddechové čtení u kterého se pobavíte

27.06.2023 5 z 5

Šťastné zítřky Šťastné zítřky Shannon Drake (p)

Začátek slibný, ale nelíbilo se mi že mezi začátkem a koncem přešlo několik roků a postavy se potkávali jen na chvíli

12.06.2023 5 z 5

Odvážný lord Brant Odvážný lord Brant Hannah Howell

Líbí se mi, že v knize je napínavé vše až do konce. Postavy mají své problémy a dokáží se doplňovat. Téma zvláštních schopností je zajímavé

06.06.2023 5 z 5

Výkupné z Vysočiny Výkupné z Vysočiny Hannah Howell

Napínavé plné zápletek. Oddychové čtení

01.06.2023 5 z 5

Ďábel z Vysočiny Ďábel z Vysočiny Hannah Howell

Pohodové čtení pěkná zápletka

30.05.2023 5 z 5

Z králova rozkazu Z králova rozkazu Shannon Drake (p)

Ten začátek byl táhlí přemáhala jsem se pokračovat pak už to šlo

23.05.2023 3 z 5

Pohanský kámen Pohanský kámen Nora Roberts

Poslední díl taky až do konce napínavý . Ale jako epilog bych asi uvítala rakový ten skok o rok dopředu, když už bylo nakousnuto těhotenství. Joko hepyend bych brala usměvavé tatínky

20.05.2023 5 z 5

Spojeni osudem Spojeni osudem Nora Roberts

Napínavé od začátku až do konce. Nutí to člověka sáhnout po dalším díle.

19.05.2023 5 z 5

Sedmé znamení Sedmé znamení Nora Roberts

Ten začátek mě moc nebral než se rozjede děj. Pak už je to lepší i když jsem čekala víc romantiky. Mysteriózní děj moc nemusím, ale je to psané zajímavě a jsem zvědavá jak to dopadne

18.05.2023 5 z 5

Mě nedostaneš Mě nedostaneš Julie James

Tahle mi z té sérije přišla nejlepší, od začátku do konce napínavé

09.05.2023 5 z 5

Něco jako láska Něco jako láska Julie James

Začátek byl dějově pomalí pak se to trochu rozjelo. Škoda že tam nebylo i setkání s Nickovou rodinou mohlo to mít humorný konec

08.05.2023 5 z 5

Cosi o tobě Cosi o tobě Julie James

Pěkné a napínavé až do konce

07.05.2023 5 z 5

Zákon přitažlivosti Zákon přitažlivosti Nora Roberts

Poslední díl je asi nejlepší, ale od první knihy vše pěkně navazuje. Opět se čte jedním dechem a v určitých místech i slza ukápne.

07.05.2023 5 z 5